Automobilové GPS navigace

U nás na MALL.cz prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i GPS navigace do auta. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás na MALL.cz?

Zobrazit více
  • Zboží doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Můžete využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie automobilové GPS navigace nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Zákaznická podpora MALL.cz funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce automobilové GPS navigace nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.cz nabízíme nejen automobilové GPS navigace.

Garmin Camper 1090 MT-D
1x

Garmin Camper 1090 MT-D

17 990 Kč
15 890 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

10" GPS navigace navigace uzpůsobená speciálně pro karavany. Garmin Camper 1090 MT-D má mapy Evropy s doživotními aktualizacemi, údaje z databází radarů a kempařských databází ACSI, CamperContact a Trailer’s PARK. Výhodou jsou podrobné informace o dopravě, počasí a cenách paliva, vestavěný hlasový asistent*, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné **hands-free volání.

Od prodejce MALL
MIO Spirit 7700 Full Europe Truck + lifetime
9x

MIO Spirit 7700 Full Europe Truck + lifetime

3 590 Kč
3 535 Kč

Další nabídky od 3 075 Kč

Chytrá automobilová GPS navigace. MIO Spirit 7700 Full Europe Truck + lifetimedotykový displej s úhlopříčkou 5" a poskytuje nejaktuálnější mapy Evropydoživotními aktualizacemi. Aktuální dopravní informace v reálném čase, vybavena režimem pro truck/karavan, funkce IQ Routes, Learn Me, navádění jízdními pruhy. Mluvené názvy ulic, 3D zobrazení křižovatek, parkovací asistent. Součástí balení je držák na okno pro připevnění navigace.

Od prodejce MALL
Mercedes Benz Sprinter, Vito Android 10

Mercedes Benz Sprinter, Vito Android 10

9 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Google Android 10. operační systém, IPS dotykový displej (1024 * RGB * 600), Quad-Core(4 jádra) CPU , 2 GB RAM, 16 GB interní paměť, podporuje rozšířené mediální karty/2× USB Stick/ 4–64GB.

TomTom GO CLASSIC 6"
9x

TomTom GO CLASSIC 6"

3 990 Kč
3 689 Kč

Další nabídka za 3 391 Kč

Chytrá automobilová GPS navigace. TomTom GO CLASSICdotykový displej s úhlopříčkou 6", poskytuje nejaktuálnější mapy Evropy TomTom a aktualizuje se přes Wi-Fi. Poskytuje aktuální dopravní informace v reálném čase, zkušební verze Rychlostní radary. Neomezená technologie TomTom Traffic, Bluetooth, zjednodušené uživatelské rozhraní. Interní paměť 16 GB, slot na microSD karty až do 32 GB. Funkce předčítání textových zpráv z telefonu, navádění jízdními pruhy, předpovědi cílů. Součástí balení je oboustranný držák pro připevnění navigace.

Od prodejce MALL

Přečtěte si více