Automobilové GPS navigace

U nás na MALL.cz prodáváme více než 1 000 000 produktů, mezi nimi i GPS navigace do auta. Proč pořídit kvalitní elektroniku a příslušenství právě u nás na MALL.cz?

Zobrazit více
  • Zboží doručíme dnes, či jindy podle vašich preferencí.
  • Můžete využít více než 2 500 výdejních míst pro osobní odběr.
  • Potřebujete si vybrané zboží z kategorie automobilové GPS navigace nejprve vyzkoušet? S MALL Pay odložíte platbu za nákup klidně až na 30 dní.
  • Pokud nebudete spokojeni, můžete nám zboží vrátit do 14 dnů.
  • Máte nějaké dotazy? Zákaznická podpora MALL.cz funguje 24 hodin denně.

Ušetřete čas a prohlédněte si nejnovější zboží ze sekce automobilové GPS navigace nebo nejlépe hodnocené produkty této kategorie.

U nás na MALL.cz nabízíme nejen automobilové GPS navigace.

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU
8x

Garmin DriveSmart 66 MT-D EU

6 090 Kč
5 990 Kč
Doprava zdarma

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 66 MT-D EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 6" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, RDS-TMC přijímač, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

Od prodejce MALL
-38%
MIO MiVue Drive 55
3x

MIO MiVue Drive 55

5 990 Kč
3 690 Kč

Kvalitní GPS navigace MiVue Drive 55 Full Europe LM (EEU) od společnosti MIO s integrovanou autokamerou Full HD (1296p při 30s/s). Díky dvěma inteligentním funkcím systému ADAS vás zařízení samo upozorní při opuštění jízdního pruhu a bude vás varovat před nebezpečím čelního střetu.

Od prodejce MALL
Garmin DriveSmart 76 MT-D EU
3x

Garmin DriveSmart 76 MT-D EU

7 390 Kč
7 190 Kč
Doprava zdarma

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 76 MT-D EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 7" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, RDS-TMC přijímač, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

Od prodejce MALL
Navitel E500 Magnetic
18x

Navitel E500 Magnetic

1 990 Kč
1 890 Kč

5" automobilová GPS navigace s aktivním magnetickým držákem. Navitel E500 Magnetic má mapy 43 zemí Evropy + Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny s doživotními aktualizacemi, napájí se bez kabelů z držáku a upozorňuje vás na radary. Zapíná a vypíná se automaticky, má 8 GB vnitřní paměti a slot na paměťovou kartu.

Od prodejce MALL
Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)

Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa)

9 190 Kč
9 069 Kč
Doprava zdarma

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 86 MT-D EU (Amazon Alexa) je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 8" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Má integrovaného asistenta Amazon Alexa, připojení Wi-Fi a Bluetooth, RDS-TMC přijímač, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

Od prodejce MALL
Navitel E500 TMC Magnetic
4x

Navitel E500 TMC Magnetic

2 890 Kč
2 709 Kč

5" automobilová GPS navigace s aktivním magnetickým držákem. Navitel E500 TCM Magnetic má mapy 43 zemí Evropy + Ruska, Běloruska, Kazachstánu a Ukrajiny s doživotními aktualizacemi, napájí se bez kabelů z držáku, upozorňuje vás na radary a přijímá dopravní informace RDS-TMC. Zapíná a vypíná se automaticky, má 8 GB vnitřní paměti a slot na paměťovou kartu.

Od prodejce MALL
Garmin DriveSmart 66 MT-S EU
2x

Garmin DriveSmart 66 MT-S EU

5 719 Kč
Doprava zdarma

Autonavigace s detailními mapami Čr a Evropy včetně informací pro řidiče a doživotní aktualizací přes PC. Garmin DriveSmart 66 MT-S EU je vybavená vysoce citlivou GPS a velkým 6" dotykovým displejem s vysokým rozlišením, na kterém skvěle vynikne 3D zobrazení budov a všechny dopravní informace. Nechybí ani Wi-Fi a Bluetooth, slot na paměťovou microSD kartu, hlasové pokyny v českém jazyce, databáze radarů a další smart funkce.

Od prodejce MALL
TomTom GO BASIC 6
7x

TomTom GO BASIC 6

4 990 Kč
4 490 Kč

TomTom GO BASIC – navigace pro váš příští výlet. Aktualizace prostřednictvím Wi-Fi®, zprávy ze smartphonu a doživotní přístup ke službě TomTom Traffic*.

Od prodejce MALL
Garmin dezl LGV800 MT-D
2x

Garmin dezl LGV800 MT-D

15 490 Kč
14 890 Kč
Doprava zdarma

8" automobilová GPS navigace vhodná zejména pro řidiče nákladních automobilů, kamionů a autobusů. Garmin Dezl LGV800 MT-D má profily pro různé typy vozidel s detailně nastavitelnými parametry jako např. rozměry vozidla, hmotnost, počet náprav apod. GPS obsahuje mapy Evropy s doživotními aktualizacemi, údaje z databází radarů a aplikace Truck Parking Europe. Výhodou jsou plánovač přestávek, podrobné dopravní informace, Wi-Fi připojení pro aktualizaci map a technologie Bluetooth pro pohodlné hands-free volání.

Od prodejce MALL

Přečtěte si více