Christie Agatha: Smysluplná vražda - MP3-CD
349 Kč

Slečna Marplová se nechá uprosit svou dávnou spolužačkou a přítelkyní Ruth a odjede na podivné viktoriánské sídlo Stonygates, kde kromě sedmi členů rodiny Serrocoldových, potenciálních dědiců majetku, žijí dvě stovky mladých delikventů.

Christie Agatha: 3x Hercule Poirot 6-19%
459 Kč 371 Kč

Trojice brilantních klenotů kriminální prózy z pera Agathy Christie s Herculem Poirotem v hlavní roli sestává tentokrát z nejdiskutovanější detektivky všech dob a jejího kontroverzního pachatele (Vražda Rogera Ackroyda, 1926), z retrospektivního vyše

Christie Agatha: 3x Hercule Poirot 5-19%
399 Kč 322 Kč

Vrah řádící mezi archeology, v zubařské ordinaci či u nevidomé dámy – trojice případů opět prověří malé šedé buňky slavného belgického detektiva Hercula Poirota.

Christie Agatha: Smrt na Nilu-19%
299 Kč 242 Kč

Smrt na Nilu z roku 1937 patří k nejznámějším detektivkám Agathy Christie, sama autorka ji řadila ke svým nejoblíbenějším dílům.

Christie Agatha: Deset malých černoušků - MP3-CD
399 Kč

Klasické dílo první dámy detektivního žánru. V neúprosném rytmu známého popěvku o deseti malých černoušcích ubývá hostů v luxusním sídle na ostrově, bouří odříznutém od světa.

Christie Agatha: Druhý gong - CD
199 Kč

Hercule Poirot byl povolán na jedno z nejstarších šlechtických sídel na anglickém venkově milionářem Hubertem Lytchamem Rochem, aby vyšetřil podezření ze zpronevěry.

Christie Agatha: Dům na úskalí-19%
259 Kč 209 Kč

V chátrajícím domě na úskalí se dějí podivné věci: ze stěn padají těžké obrazy, ze skal se valí obrovské balvany, brzdy auta náhle nefungují… a mladá majitelka nemovitosti několikrát jen taktak vyvázne životem.

Christie Agatha: Elephants Can Remember
199 Kč 172 Kč

Hercule Poirot is determined to solve an old husband and wife double murder that is still an open verdict…

Hercule Poirot stood on the cliff-top. Here, many years earlier, there had been a tragic accident.

Christie Agatha: Evil Under The Sun-18%
199 Kč 162 Kč

Agatha Christie's exotic seaside mystery thriller, reissued with a striking new cover designed to appeal to the latest generation of Agatha Christie fans and book lovers.

Christie Agatha: Hadí doupě - MP3-CD
269 Kč

Jedna rozvětvená rodina, jeden zvláštní dům a mnoho nebezpečných tajemství… Příběh, který Agatha Christie označila za jednu ze svých nejoblíbenějších detektivek.

Christie Agatha, Hannah Sophie: Vraždy s monogramem - MP3-CD
399 Kč

Nejslavnější postava z pera královny zločinu je zpět… Potomci Agathy Christie svolili k návratu Hercula Poirota na stránky nových napínavých příběhů. Nesnadného úkolu důstojně navázat na tradici poirotovských detektivek se ujala bestsellerová autorka Sophie Hannah.

Christie Agatha: Hercule Poirot: První a poslední případ-19%
599 Kč 484 Kč

Před sto lety – v roce 1920 – vydala Agatha Christie svůj první román, Záhadu na zámku Styles, v níž se zároveň na scéně zločinu poprvé objevila autorčina neslavnější postava, detektiv Hercule Poirot.

Christie Agatha: Muž v hnědém obleku-19%
299 Kč 242 Kč

Anne Beddingfeldová, mladá a inteligentní žena se smyslem pro dobrodružství, se po skonu svého otce ocitne v tíživé situaci a přemýšlí, jak naložit se životem.

Christie Agatha: Nakonec přijde smrt-19%
299 Kč 242 Kč

Detektivním příběhem Nakonec přijde smrt z roku 1944 dokázala královna zločinu Agatha Christie překvapit, třebaže za sebou už měla téměř čtvrt století úspěšné tvůrčí činnosti – příběh o rafinovaném zločinu totiž zasadila do starověkého Egypta před čt

Christie Agatha: Nedokončený portrét-19%
299 Kč 242 Kč

Psychologický román z roku 1934 je jednou ze šesti takto laděných próz, které slavná královna detektivek publikovala pod pseudonymem Mary Westmacott.

Christie Agatha: Němý svědek-19%
299 Kč 242 Kč

Tučné dědictví po tetičce Emily – to je zápletka detektivky Němý svědek (1938). Příbuzní už se ho nemohou dočkat, ale tetička jako na potvoru ne a ne umřít, a za života nechce pustit ani chlup. A to přitom všichni peníze tak zoufale potřebují!

Christie Agatha: Odloučeni zjara-18%
279 Kč 226 Kč

Pozoruhodný psychologický román královny detektivek z roku 1944, příběh o ochotě pohlédnout na sebe sama, přiznat si životní chyby a vykročit ze svého stínu. Joan Scudamoreová se vrací z Iráku do Británie.

Christie Agatha: Plavý kůň-19%
299 Kč 242 Kč

Detektivní příběh Agathy Christie z roku 1961 je jediný, v němž vystupuje paní Ariadne Oliverová bez svého přítele, slavného Hercula Poirota.

Christie Agatha: Poslední seance-19%
399 Kč 322 Kč

Pro všechny milovníky historek, z nichž na vás sáhne hrůza, děs a strašidelno, vznikl tento soubor dvaceti povídek z pera slavné autorky detektivek a spisovatelky mnoha talentů.

Christie Agatha: Růže a tis-19%
329 Kč 264 Kč

Královna napětí vykreslila další působivý – a tentokrát tragický – psychologický příběh. Hugh Norreys, jehož nehoda upoutala na invalidní vozík, se ocitá v městečku St Loo, kde právě vrcholí předvolební boj.

Christie Agatha: Slečna Marplová a záhady: Povídky-20%
999 Kč 799 Kč

Nové luxusní ilustrované vydání povídek Agathy Christie tentokrát soustřeďuje kratší příběhy, v nichž vystupuje druhá nejslavnější postava královny detektivek – slečna Jane Marplová, ctihodná stará panna z vesničky St.

Christie Agatha: Smrt na Nilu - MP3-CD
379 Kč

Smrt na Nilu z roku 1937 patří k nejznámějším detektivkám Agathy Christie. Hercula Poirot pátrá pachateli zločinu na luxusní lodi Karnak, plující po krásném a tajemném Nilu…

Christie Agatha: Smysluplná vražda-19%
259 Kč 209 Kč

Detektivní román Smysluplná vražda z roku 1952 klade před slečnu Marplovou neobvyklý úkol – odhalit zločince se schopností být na dvou místech současně.

Christie Agatha: The Floating Admiral
239 Kč 206 Kč

Agatha Christie, Dorothy L. Sayers, G.K. Chesterton and nine other writers from the legendary Detection Club collaborate in this fiendishly clever but forgotten crime novel first published 80 years ago.

Christie Agatha: V hotelu Bertram-19%
299 Kč 242 Kč

Londýnský hotel Bertram je místem, jehož atmosféru se rozhodne po letech znovu vychutnat i slečna Marplová, doufajíc, že čas neubral nic na jeho noblese a eleganci. Záhy však zjistí, že i sem vtrhla moderní doba.

Christie Agatha: Vánoce Hercula Poirota - MP3-CD
339 Kč

V brilantně vykreslené atmosféře podezíravosti a vzájemné nevraživosti dojde k vraždě. Hercule Poirot bude tentokrát potřebovat veškerý svůj um, aby tak neslýchanému zločinu přišel na kloub.

Christie Agatha: Vlastní životopis-19%
499 Kč 403 Kč

Titul, jenž vychází u příležitosti 130. výročí narození Agathy Christie a 100. výročí zahájení její mimořádně úspěšné spisovatelské dráhy, potěší jistě všechny příznivce Královny zločinu. Ta se na prahu šedesátky rozhodla sepsat vlastní životopis.

Christie Agatha: Vražda v Orient expresu - MP3-CD
339 Kč

To, co začíná jako luxusní jízda vlakem z Istanbulu do Londýna, se rychle promění v jeden z nejnapínavějších a nejzáhadnějších detektivních příběhů, jaký byl kdy vyprávěn.