Cimický Jan: Paralelní svět-19%
329 Kč 266 Kč

Jan Ťapal je talentovaný a geniální tvůrce počítačových programů. Jako většina jeho kolegů „ajťáků“ žije z našeho pohledu mimo realitu, ve světě nepochopitelných znaků, kombinací čísel a symbolů.

Cimický Jan: Za plotem-18%
79 Kč 64 Kč

Druhá mozaika příběhů z psychiatrie navazuje na Pavilon na Zlatém návrší. Většinou se odehrávají za plotem léčebny v normálním životě, do kterého patří bohužel i zločin a kriminalita.

Cimický Jan: Kamarádi-19%
259 Kč 209 Kč

Dramatický příběh o síle a touze člověka i o potřebě a pevnosti přátelství. Příběh, který čtenáře udrží v napětí a odmění ho příjemným pocitem uvolnění.

Cimický Jan: Tržnice Wang Freres-18%
79 Kč 64 Kč

Režiséru Karpíškovi začal den jako každý jiný. Když však odchází z vietnamské tržnice, zastaví ho celní správa a při běžné prohlídce se zjistí, že jeho jméno figuruje v registru dlužníků.

Cimický Jan: Běh na dlouhou trať-19%
279 Kč 224 Kč

V hlavě mu probíhá nekonečný řetěz vzpomínek, příhody z dětství, první láska, práce. Tok těch vzpomínek nemůže ovlivnit ani zastavit, ale je vlastně rád. Postupně si začíná uvědomovat. Jmenuje se Petr Martínek, je lékař a leží v nemocnici. Neví proč.

Cimický Jan: Chrámová věž-18%
279 Kč 226 Kč

Richard Pokora je talentovaný mladý vědec, který získal prestižní ocenění již jako student. Má proto příležitost dál pracovat na svých vědeckých objevech ve významném výzkumném centru v Paříži.

Cimický Jan: Kočičí rošťárny a skopičiny-19%
289 Kč 234 Kč

Co všechno mohou zažít tři kočky, bílá Micka, mourovatá Marta a černá Zuzana? A obzvláště, když jsou to kočky kouzelné a mluvící? Pan Kareš s nimi vystupuje v cirkuse a když nastanou prázdniny, i v cirkuse mají zvířátka dovolenou.

Cimický Jan: Minimum proti stresu - 2. vydání-19%
89 Kč 72 Kč

Odborník na slovo vzatý radí svým čtenářům, jak výkonně pracovat, jak se správně učit, jak se zbytečně nehádat, jak bojovat s bulimií, jak se bránit osamocení, jak vychovávat děti, jak zvýšit své bezpečí na ulici, jak bojovat se závislostí, jak zanec

Cimický Jan: Najdi si mne-19%
299 Kč 242 Kč

Najdi si mne a dostaneš se na místo, kde jsme zapomněli kus vzpomínek. Autor se k nim vrací imaginací, ve které jsou zkušenosti, milostné příběhy i dobrodružství každého z nás.

Cimický Jan: Ostrov smrti-18%
79 Kč 64 Kč

Moderní doba, mění se prostředí, zkracují se vzdálenosti. Objevujeme i ty nejzapadlejší kouty naší planety. A zároveň v lidských vztazích narůstá krutost a bezcitnost, agresivita a bezmocnost.

Cimický Jan: Paroháč-19%

Cimický Jan: Paroháč

Hodnocení: 5
299 Kč 242 Kč

Psychiatr Vaněček ordinuje jako každý den, pacient za pacientem, úzkosti, deprese, stres. I trenér z fitka, sportovní typ atraktivního muže, přichází s problémem, chce se poradit o podivném chování své poslední milenky.

Cimický Jan: Poslední prázdniny-18%
279 Kč 226 Kč

Kouzelné slovo, prázdniny! Trvá nekonečně dlouho, než se přiblíží a pak zase moc rychle uběhnou. Tak se to opakuje každý rok. Pavlovi je třináct, když příběh začíná a on, stejně jako jeho vrstevníci, kamarádi a spolužáci lační po dobrodružství.

Cimický Jan: Tři kočky na cestách-24%
289 Kč 217 Kč

Druhá kniha známého psychiatra a spisovatele Jana Cimického určená malým čtenářům vypráví o putování tří kočičích kamarádů po českém venkově.

Znáte tři mluvící kočky? Ovšemže ano!

Cimický Jan: Vražda na ostrově Lefkada / Vražedná past-19%
249 Kč 201 Kč

Z lékařské praxe Jana Cimického čerpají prozaické příběhy s detektivní zápletkou ( Případy doktora Dvořáka, Klíč k pachateli, Křižovatky, 2 x v Paříži, Anonym, Mladý Maigret, Smrt básníka či Vražda na ostrově).