C++ bez předchozích znalostí
299 Kč 260 Kč

Chcete začít s programováním v C++? Nenašli jste zatím publikaci, která by vše vysvětlila jednoduše od úplných základů? C++ bez předchozích znalostí nevyžaduje žádné dřívější zkušenosti s programováním. Jednoduchou formou na příkladech se postupně se ..

C++ Výukový kurz
690 Kč 596 Kč

Hledáte ucelený zdroj informací, jak ovládnout C++? Výukový kurz vás provede jazykem C++ od úplných začátků až po pokročilé postupy a nově nabyté znalosti pak budete moct uplatnit ve vlastních projektech. Naučíte se využívat datové typy, operátory, v ..

Pokročilé aplikace mikrokontrolérů PIC32MX
619 Kč 588 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato kniha se zabývá tvorbou pokročilých aplikací 32bitových mikrokontrolérů PIC32MX a navazuje na dříve vydaný titul Aplikace mikrokontrolérů PIC32MX. Předpokládá se, že čtenář má znalosti programovacího jazyka C a orientujete se v základních pojme ..

Aplikace mikrokontrolérů řady Atmel SMART SAM D
726 Kč 714 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha Aplikace mikrokontrolérů řady Atmel SMART SAM D autora David Matoušek vydaná v nakladatelství BEN – technická literatura v roce 2016, jazyk: Čeština, vazba: Brožovaná, počet stran: 250, ISBN-13: 9788073005313.

Aplikace algoritmů číslicového zpracování signálů 1
646 Kč 584 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha je určena všem zájemcům o problematiku číslicového zpracování signálů a je věnována praktickým aspektům realizace číslicových filtrů a číslicově pracujících měřicích přístrojů. Po nezbytném teoretickém úvodu, jsou prakticky realizovány filtry t ..

Aplikace mikrokontrolérů PIC32MX
619 Kč 610 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Tato kniha je určena všem zájemcům o programování mikrokontrolérů řady PIC32MX. Důraz je kladen na typ PIC32MX130F064B. V textu jsou interpretovány a formou příkladů předvedeny nejpodstatnější periferie. Knihu pak lze použít pro seznámení s mikrokont ..

Elektrotechnické prvky
431 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha je určena všem čtenářům, kteří se zabývají elektronickými prvky tedy elektronickými součástkami. Kromě popisu klíčových součástek nechybí ani doplnění fyzikálních základů, které umožní lépe pochopit jejich princip a také příklady praktického po ..

Generování zvuků pomocí mikrokontrolérů
807 Kč 729 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Kniha se věnuje problematice generování zvuků pomocí mikrokontrolérů, je určena široké odborné veřejnosti včetně začátečníků. Série příkladů určených pro mikrokontroléry PIC16F628A a ATmega8A (resp. ATmega16A) vysvětluje jednotlivé možnosti generován ..