Daynes Katie: Otázky a odpovědi o umění-48%
349 Kč 179 Kč

Akce

Co je to graffiti? Kdo je Mona Lisa? Proč je na tolika obrazech ovoce? A který malíř si uřízl ucho? Tato inspirativní kniha zodpoví všechny otázky o umění, které tě napadnou. Odklop okénka a pronikni do fascinujícího světa výtvarného umění!

Daynes Katie: Jak mluví zvířata? - Kuk pod okénko-19%
299 Kč 242 Kč

Chodíš často s rodiči na procházky do přírody nebo do zoologické zahrady, máš rád či ráda zvířata a zajímá tě, co znamená jejich podivné chování? V této knize se to dozvíš! Zvířata to dělají proto, že si potřebují něco říct.

Daynes Katie: Co je to hovínko? - Podívej se pod okénko-19%
219 Kč 177 Kč

Hovínko se dělá do plíny, splachuje se do záchodu, zvířátka dělají svá hovínka venku… Ale co to vlastně hovínko je? Víš, že jsou brouci, kteří si dělají z hovínek kuličky, a že králík svoje bobky dokonce jí?

Daynes Katie: Proč si musím čistit zuby?-19%
219 Kč 177 Kč

Leporelo s odklápěcími okénky jednoduše a srozumitelně seznamuje malé děti se zubní hygienou a odpoví na vše, co je ohledně čištění zubů zajímá.

Nechce si vaše dítě čistit zuby? Bojí se zubařů?

Daynes Katie: Co je to virus?-19%
299 Kč 242 Kč

Viry jsou úplně malinkaté věci, které nám mohou způsobit chřipku, nachlazení a i jiné ošklivé nemoci. Jde se ale pro nim bránit? Mohou viry napadnout počítače? Kdo viry přenáší? A jsou opravdu všechny viry zlé?

Daynes Katie: Co jsou to pocity?-19%
299 Kč 242 Kč

Pocity jsou to, co cítíme uvnitř těla a v mozku, když se nám dějí dobré nebo špatné věci. Děti se odjakživa ptají, zda jsou pocity „naše“, nebo zda nám tak úplně nepatří, když jako ve vlnách přicházejí a zase odcházejí.

Daynes Katie: K čemu je nočník?-24%
219 Kč 165 Kč

K čemu je nočník, proč ho potřebujeme a jak se používá? Velkou změnu v podobě přechodu na nočník můžete svému dítěti vysvětlit různě, například pomocí jednoduché knížky.

Daynes Katie: Otázky a odpovědi o přírodě - Kuk pod okénko-19%
349 Kč 282 Kč

Rozhlédni se. Příroda je všude kolem tebe! A ty máš určitě spoustu otázek. Kde se berou mraky? Proč krtci dělají krtince a včely vyrábějí med? Kde se berou semínka? Je ve městech taky příroda? A můžu krmit motýly? Jak můžu vypěstovat rostlinu?