Hoňková Iva: Pohádky ze staré půdy-20%
99 Kč 79 Kč

Malé myšky přespávají ve skořápkách vlašských ořechů, pavouček se naučí péct chleba a bábovky a sova navštíví se svými kamarády soví knihovnu.

Hoňková Iva: Andělské pohádky ze starého mlýna-19%
199 Kč 161 Kč

Znám starý mlýn, ve kterém prý straší. Alespoň dole na vsi se to tak povídá. Ale jen já vím, že to není pravda. Kdepak strašidla! Bydlí tam malý střapatý čertík jménem Toník spolu s andělkou Lucinkou a rodinkou rozdováděných myšek.

Hoňková Iva: Andělská pohádka pro malé čertíky-15%
99 Kč 84 Kč

Laskavá pohádka pro nejmenší.

Vánoce jsou za dveřmi a andělíček Lucinka má plné ruce práce. Les je totiž plný hladových zvířátek, která čekají na to, až jim přinese nějaké dobroty. Pak ale najde zatoulaného kocourka s poraněnou tlapkou.

Hoňková Iva: Andělský herebář - Kouzelné rostliny-19%
222 Kč 179 Kč

Před třinácti lety jsem ve spolupráci s nakladatelstvím Agentura KRIGL, Praha vydala dva herbáře. Pro jejich úspěch jsem se rozhodla zpracovat téma herbářů znovu, jen v trošku jiné podobě, a zasadit je do světa Andělských pohádek.

Hoňková Iva: Mami, tati, chci být rybářem-19%
168 Kč 136 Kč

V naší republice má rybářství svou dlouholetou tradici. V poslední době vzrostl zájem dětí o tento druh záliby, což bylo podnětem k vytvoření knihy. Je to rádce, určený všem dětem, které touží stát se rybářem.