Nesbo Jo: Nůž - CD
399 Kč

Harry Hole balancuje nad propastí. Už mnohokrát se probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení horší než jindy. Kdysi slavný kriminalista má na rukou i kalhotách krev a z předchozího večera si nepamatuje vůbec nic.

Nesbo Jo: Království (2x CD) - MP3-CD
449 Kč

Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu. Jeho bratr Roy se těší, že v malém hospodářství, kde oba vyrůstali, bude konečně živěji.

Nesbo Jo: Spasitel - MP3-CD
399 Kč

6. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se srpen 1991. Na letním táboře Armády spásy je znásilněna čtrnáctiletá dívka. O 12 let později… v Oslu panuje nejen adventní atmosféra, ale také největší mráz za posledních čtyřiadvacet let.

Nesbo Jo: Netopýr-16%
249 Kč 209 Kč

První román ze série případů Harryho Holea, ve kterém nekonvenční kriminalista odjíždí do Sydney sekundovat místní policii při vyšetřování. Kniha získala řadu ocenění a odstartovala dráhu Joa Nesboho k dnešní pozici hvězdy světové krimi.

Nesbo Jo: Doktor Proktor a velká loupež zlata - MP3-CD
288 Kč

Norský národní poklad byl ukraden! Tento zločin mohou vyřešit jedině výjimeční hrdinové, kteří dokázali odvrátit samotnou mimozemskou invazi… Jeden skoro šílený profesor, jedna chytrá holka s culíky a jeden malinkatý zrzavý kluk.

Nesbo Jo: Švábi-16%
369 Kč 309 Kč

V jednom bangkockém nevěstinci je nalezen norský velvyslanec v Thajsku. V zádech má nůž a v aktovce pedofilní pornosnímky. V Oslu vypuká na ministerstvu zahraničí panika, neboť velvyslanec měl úzké vazby na norského premiéra.

Nesbo Jo: Nůž
349 Kč 294 Kč

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série. Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy.

Nesbo Jo: Policie
269 Kč 226 Kč

10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Na místech, kde bylo v minulosti spácháno několik vražd, jež nebyly objasněny, jsou nalezeni mrtví policisté, kteří tyto zločiny tehdy vyšetřovali.

Nesbo Jo: Doktor Proktor a vana času
349 Kč 294 Kč

Nová dobrodružství doktora Proktora a jeho dvou malých asistentů Lízy a Bulíka Líza a Bulík z Dělové ulice obdrží jednoho dne šifrovanou pohlednici od doktora Proktora. Že by mu hrozilo nebezpečí?

Nesbo Jo: Doktor Proktor a vana času - MP3-CD
289 Kč

Doktor Proktor se vydává do Paříže, aby znovu našel svou dávnou lásku, Julietu Margarínovou. Pomoci svého vynálezu, Vany Času, se vrátí do minulosti, aby zabránil její svatbě s padouchem. V minulosti však uvízne…

Nesbo Jo: Jo Nesbo BOX 1-5
1 090 Kč 916 Kč

Prvních pět případů nekompromisního detektiva Harryho Hola za exkluzivní cenu!

Seznamte se se svérázným detektivem Harrym Holem a ponořte se do fascinujícího světa vyšetřovaní nejneuvěřitelnějších zločinů.

Nesbo Jo: Království

Nesbo Jo: Království

Hodnocení: 5
449 Kč 378 Kč

Dva bratři. Jedno království. Nespočet tajemství. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu.

Nesbo Jo: Červenka-16%
369 Kč 309 Kč

3. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Píše se rok 1944. V zákopech u Leningradu na východní frontě bojuje jednotka norských vojáků v německých uniformách za věc, v niž věří: za svobodné Norsko.

Nesbo Jo: Červenka-16%
249 Kč 209 Kč

Píše se rok 1944. V zákopech u Leningradu na východní frontě bojuje jednotka norských vojáků v německých uniformách za věc, v niž věří: za svobodné Norsko.

Nesbo Jo: Červenka (2x CD) - MP3-CD
299 Kč

Třetí případ Harryho Holea. Pátrání Harryho Holea v mrazivém severském prostředí tentokrát zpestřuje seznámení s detektivovou femme fatale Ráchel i historická linie.

Nesbo Jo: Doktor Proktor a konec světa. Možná... - MP3-CD
288 Kč

Nejprve se začala ztrácet diakritika, pak ponožky a nakonec i vlastní názor – to vypadá na invazi z vesmíru. Doktor, Bulík a Líza tedy zakládají revoluční skupinku a pouštějí se do boje proti mimozemským chameleonům, kteří by si rádi dali lidstvo k snídani. A taky k obědu. I k večeři…

Nesbo Jo: Doktor Proktor a prdicí prášek
299 Kč 252 Kč

Báječné příhody doktora Proktora pobaví celou rodinu Po přestěhování do uličky Dělová začne Bulík chodit do nové školy a hledat si kamarády.

Nesbo Jo: Doktor Proktor a prdící prášek - MP3-CD
269 Kč

Zrzek Bulík se právě přistěhoval do čtvrti v Oslo, kde žije šílený vynálezce Doktor Proktor. Jakmile se Bulík dozví, že podivín Proktor vynalezl opět něco šíleného, musí u toho být!

Nesbo Jo: Knife (Harry Hole 12)
199 Kč 172 Kč

HARRY HOLE IS ABOUT TO FACE HIS DARKEST CASE YET.

Harry is in a bad place: Rakel has left him, he's working cold cases and notorious murderer Svein Finne is back on the streets.

THE FIRST KILLER HARRY PUT BEHIND BARS IS OUT TO GET HIM.

Nesbo Jo: Krev na sněhu II. Půlnoční slunce
189 Kč 159 Kč

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice Kasund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly.

Nesbo Jo: Krev na sněhu II. Půlnoční slunce
259 Kč 218 Kč

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Opuštěná vesnice Kasund kdesi ve Finnmarce, jejíž obyvatelé jsou příslušníky laestadiánského hnutí, které jejich životy svazuje přísnými pravidly.

Nesbo Jo: Krev na sněhu - MP3-CD
279 Kč

Olav Johansen nedokáže jezdit autem pomalu, je měkký jako máslo, příliš snadno se zamilovává, v afektu ztrácí hlavu a je mizerný v matematice. A je trochu dyslektik. K čemu se tedy hodí? Je skvělý zabiják…

Nesbo Jo: Levhart
449 Kč 378 Kč

Spletitý případ z prostředí drsných norských hor a Afriky, kde Harry Hole pátrá po netradičním mučicím nástroji. 8. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Norským hlavním městem otřásl nález dvou ženských těl i způsob jejich smrti.

Nesbo Jo: Lovci hlav
359 Kč 302 Kč

Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu.

Nesbo Jo: Lovci hlav
239 Kč 201 Kč

Ve svém dalším románu autor bestselleru Nemesis uvádí na scénu nového hrdinu.

Nesbo Jo: Lovci hlav - MP3-CD
299 Kč

Roger Brown je podle svého vlastního názoru nejlepší a nejhůře placený lovec hlav v Norsku. Když se jednoho dne ocitne v bytě význačného politika, zjistí něco, co vědět ani nechtěl. A náhle se lovcem hlav stává někdo jiný, Brownovi jde o život a mění se ve štvanou zvěř.

Nesbo Jo: Macbeth-19%

Nesbo Jo: Macbeth

Hodnocení: 1
399 Kč 322 Kč

JE TO NEJLEPŠÍ POLDA, JAKÉHO KDY MĚLI Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci.

Nesbo Jo: Macbeth-19%
299 Kč 242 Kč

JE TO NEJLEPŠÍ POLDA, JAKÉHO KDY MĚLI

Když se nepodařený zátah na dealery zvrhne v krveprolití, přichází inspektor Macbeth se svým týmem rychlého nasazení, aby zachránil situaci.

Nesbo Jo: Macbeth - Zločin a zrada sa vykúpia krvou-19%
449 Kč 363 Kč

Sedemdesiate roky, ponuré priemyselné mesto sužuje chudoba a úpadok mravov. Zatvára sa jedna továreň za druhou, po uliciach sa potácajú narkomani a vysoko postavení občania figurujú na výplatných páskach dílerov.

Nesbo Jo: Nemesis
259 Kč 218 Kč

Brožované vydání bestselleru hvězdy současné krimi. Začal podzim. V jedné bankovní pobočce v centru Osla dostává vedoucí pětadvacet vteřin na to, aby otevřel bankomat, vybral z něj peníze a naházel je do připravené kabely.

Nesbo Jo: Nemesis
449 Kč 378 Kč

Detektiv Harry Hole si musí tentokrát poradit nejen s nezvyklým případem bankovní loupeže, ale i s podezřelou smrtí své milenky. 4. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. Začal podzim.

Nesbo Jo: Netopýr
399 Kč 336 Kč

Nad prvním případem detektiva Harryho Holea se vznáší netopýr – pradávný symbol smrti.

1. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V Austrálii je nalezena mrtvá norská dívka. Vše poukazuje na to, že byla znásilněna a zavražděna.

Nesbo Jo: Netopýr - MP3-CD
329 Kč

Máme tu čest s novodobým Philem Marlowem – cynikem, který pro kousavou hlášku nejde daleko, v němž však zároveň dřímá rytířskost a snaha dobrat se pravdy, ať už bude jakkoli nepříjemná. Nyní jde v Austrálii po stopě sériového vraha…

Nesbo Jo: Nôž-19%
479 Kč 387 Kč

Harry Hole sa vracia do podnájmu na ulicu Sofies Gate, len o poschodie nižšie, než keď spoznal Rachel. Tentoraz neodišiel sám, vyhodila ho ona a zdá sa, že je po všetkom. Harry sa utápa v alkohole.

Nesbo Jo: Nůž

Nesbo Jo: Nůž

Hodnocení: 5
449 Kč 378 Kč

Harry Hole v nejsložitějším případu své kariéry. 12. díl bestsellerové série.

Harry Hole se už mnohokrát probudil s temným tušením, prázdnou hlavou a kocovinou jako trám. Tentokrát je ovšem probuzení ještě horší než jindy.

Nesbo Jo: Pentagram
399 Kč 336 Kč

V Oslu řádí sériový vrah a kromě obětí za sebou nechává symboly pěticípé hvězdy – pentagramu. 5. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V Oslu začíná období prázdnin a dovolených a město zasáhla vlna letních veder.

Nesbo Jo: Pentagram - brož.
259 Kč 218 Kč

Brožované vydání knihy Pentagram, která je pátou v sérii případů svérázného detektiva Harryho Holea. V Oslu začíná období prázdnin a dovolených a město zasáhla vlna letních veder.

Nesbo Jo: Pentagram - CD

Nesbo Jo: Pentagram - CD

Hodnocení: 5
399 Kč

5. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi. V Oslu začíná období prázdnin a dovolených a město zasáhla vlna letních veder. V jednom bytě nedaleko hřbitova Našeho Spasitele začíná ze stropu něco kapat do hrnce s vařícími se bramborami.

Nesbo Jo: Policie - 1. díl - MP3-CD
199 Kč

Na místech, kde byli v minulosti spáchány dosud neobjasněné zločiny, jsou nalezeni mrtví jejich vyšetřovatelé, kteří byli zavražděni stejným způsobem jako původní oběti. 10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi.

Nesbo Jo: Policie
449 Kč 378 Kč

Poslední dobrodružství Harryho Holea se odehrává přímo v řadách osloské policie. 10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi.

Nesbo Jo: Policie (2x CD) - MP3-CD
379 Kč

Na místech, kde byli v minulosti spáchány dosud neobjasněné zločiny, jsou nalezeni mrtví jejich vyšetřovatelé, kteří byli zavražděni stejným způsobem jako původní oběti. 10. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi.

Nesbo Jo: Přízrak
399 Kč 336 Kč

9. díl krimi série o detektivu Harrym Holeovi.

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu.

Nesbo Jo: Přízrak

Nesbo Jo: Přízrak

Hodnocení: 5
269 Kč 226 Kč

Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu.

Nesbo Jo: Přízrak (2x CD) - MP3-CD
349 Kč

Harry Hole se po třech letech strávených v Hongkongu vrací do Norska, aby se ujal téměř uzavřené vraždy mezi feťáky.Případ je však složitější, než by se na první pohled zdálo, a každý, kdo se v něm začne šťourat, přijde o život.

Nesbo Jo: Půlnoční slunce - MP3-CD
289 Kč

Opět sedmdesátá léta minulého století, tentokrát však na dalekém severu Norska. Záhadný cizinek přichází do uzavřené komunity laestadiánského hnutí a za zády má lovce…

Nesbo Jo: Senzační sbírka zvířat doktora Proktora-16%
249 Kč 209 Kč

Nejděsivější tvorové světa odhaleni doktorem Proktorem!

Existují tajemství tak strašlivá, ale zároveň důležitá, že je nelze dál skrývat. Kolem nás žijí záhadné bytosti, o nichž jste nikdy neslyšeli!