Robertsová Nora: Tanec bohů-19%
329 Kč 266 Kč

Bojovnice Blair byla vždy zvyklá spoléhat jen sama na sebe. Nyní stojí před těžkým úkolem. Ostatní z Kruhu šesti má vycvičit pro zápas se zákeřnými upíry.

Robertsová Nora: Veřejná tajemství-15%
349 Kč 294 Kč

Romantická rocková pohádka s detektivní zápletkou

Malou Emmu si do svého krásného domu odvede otec, úspěšný rockový zpěvák, kterého zatím znala jen z fotek.

Robertsová Nora: Výhodný obchod-19%
299 Kč 242 Kč

2 příběhy v 1 knížce

Správná volba Lee je úspěšná novinářka v prestižním časopise a práce je její jedinou radostí.

Robertsová Nora: Opatrné city-19%
299 Kč 242 Kč

2 příběhy v 1 knížce

Nedokončená záležitost Vanessa, světoznámá pianistka, se po smrti otce vrací do rodného města, aby se tu po dvanácti letech znovu setkala s matkou – a našla odpovědi na řadu otázek, jimiž se tak dlouho trápila.

Robertsová Nora: Co přetrvá věky-19%
329 Kč 266 Kč

Ionu přivede na starý kontinent touha poznat rodný kraj jejích předků. U koní najde nejen nový domov, ale díky svému zaměstnavateli Boylovi brzy zapomene i na bolavé srdce, které si s sebou z Ameriky přivezla.

Robertsová Nora: Milovat Jackie-19%
199 Kč 161 Kč

Jackie Jack MacNamarová se nebojí žít sama, zvlášť když je to v krásném domě na Floridě s bazénem. Čekají ji tři nádherné měsíce, kdy bude mít klid a snad se jí konečně podaří napsat první knihu z Divokého západu.

Robertsová Nora: Okouzlená šamanka-19%
199 Kč 161 Kč

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací – tajemství, které je odlišuje od ostatních…

Magické schopnosti Anastasie Donovanové jsou jejím prokletím i požehnáním, takže se je snaží

Robertsová Nora: Rudý šál-18%
69 Kč 56 Kč

Fiona jediná přežila útok sériového vraha, který napadené ženy uškrtil a pohřbil s rudým šálem kolem krku. Z děsivého zážitku se jen pomalu vzpamatovává, navenek to vypadá, že už zase povede idylický život, jenže ve skutečnosti je všechno jinak.

Robertsová Nora: Cena za lásku-19%
299 Kč 242 Kč

Radostný život Jovilette má srdce lvice a povahu divoké kočky. Když jí poprvé Keane zkříží cestu, vystrčí na něj ostré drápky. Je si totiž jistá, že její nový okouzlující šéf může ohrozit vše, co ve svém životě má ráda.

Robertsová Nora: Kde končí řeka-18%
69 Kč 56 Kč

Dcera zlatého hollywoodského páru Olivia zažila jako dítě děsivou noc, dy jí přízrak s tváří otce připravil o matku. Na přání příbuzných pak vyrůstala ukrytá před zraky veřejnosti uprostřed přírody na severozápadním pobřeží Pacifiku.

Robertsová Nora: Když přijde soumrak-19%
369 Kč 298 Kč

Bodine vede relativně poklidný život na prosperující rodinné farmě. Její podnikání naruší až návrat dlouho nezvěstné tety Alice a série násilných činů v okolí. Podezření padne na správce ranče Callena, který Bodine už dlouho přitahuje.

Robertsová Nora: Krajina světla-18%
69 Kč 56 Kč

Meg vinou otce, který rodinu opustil, zanevřela na všechny muže. Čirou náhodou je objeveno v jedné jeskyni mužské tělo se zabodnutým cepínem v hrudi. Detektiv Nat, který Meg miluje, jí musí sdělit, že její otec byl zavražděn.

Robertsová Nora: Kruh věrných-19%
329 Kč 266 Kč

Zlo má jméno Lilith – v její náruči našlo věčné zatracení příliš mnoho mužů, které připravila o duši a to včetně Hoytova bratra. Postupně tak shromáždila silnou armádu démonů, s jejichž pomocí chce zničit svět lidí.

Robertsová Nora: Mág z Monterey-19%
199 Kč 161 Kč

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací – tajemství, které je odlišuje od ostatních…

Zvláštní dar Sebastiana – nahlížet do mysli jiných lidí – je zcela jistě podvod, jenže Mary

Robertsová Nora: Magická chvíle-19%
199 Kč 161 Kč

Ryan je dcerou úspěšného podnikatele v oblasti zábavního průmyslu a v agentuře svého otce se stará o smlouvy s umělci.

Robertsová Nora: Na hraně zákona-19%
199 Kč 161 Kč

Sarah se rozhodne opustit pohodlný život ve Filadelfii a vydá se na divoký západ do Arizony, kde chce najít svého otce. Záhy zjišťuje, že tady platí jiná pravidla a jiné zákony, než na jaké byla coby městská dáma z východního pobřeží zvyklá.

Robertsová Nora: Nebe mé lásky-18%
129 Kč 105 Kč

Tři sestry, které se neznají, mají podle závěti svého otce spolu strávit celý rok na ranči, jinak by o značné dědictví přišly. Na samotě a jen ve společnosti dělníků se pokouší sžít světácká Tess, plachá Lily a praktická Willa.

Robertsová Nora: Nový začátek-19%
349 Kč 282 Kč

Svět zachvátí záhadný virus. Nemoc propukla náhle a rozsévá strach. Vědci se neúspěšně pokouší vyvinout účinnou vakcínu, systém i technika kolabuje, střídá je chaos a panika, v lidech se probouzí zlo a propuká násilí.

Robertsová Nora: Ohnivé pouto-19%
329 Kč 266 Kč

Irsko oplývá legendami a Branna, majitelka krámku „Temná čarodějka“ s voňavým zbožím pro turisty, je nadšeně přiživuje. Statečně se tváří, že jí ke štěstí nic nechybí, i když se skrytě trápí pro Fina, svou pravou lásku.

Robertsová Nora: Okno do nebe-20%
199 Kč 159 Kč

Architekt Cody si budoucí spolupráci se stavební inženýrkou Abrou maluje v zářivých barvách. Abra má vkus a odvahu – a je až nebezpečně přitažlivá.

Robertsová Nora: Poselství krve-19%
349 Kč 282 Kč

Lidé jsou hluboce zasaženi plíživou temnotou a spouští, kterou způsobil neznámý virus. Fallon vyrůstá ukrytá na farmě a netuší, proč se právě ona stala terčem surových gangů a fanatických skupin.

Robertsová Nora: Povolené ztráty-19%
369 Kč 298 Kč

Onen osudný večer byla pro Simone návštěva kina s kamarádkou lékem na zlomené srdce. Pro Reeda jen další přivýdělek na brigádě. V tom zazněly výstřely. Na zemi zůstaly ležet desítky nevinných lidí.

Robertsová Nora: Pramen moci-19%
349 Kč 282 Kč

Poté, co záhadný virus zničil celou lidskou civilizaci a na světě zbylo jen pár jedinců, využívá Fallon svou moc, aby osvobodila zajatce ze svých řad. Zemí táhnou vojska fanatiků Temných vyvolených a brutálním způsobem mučí a vraždí, koho vypátrají.

Robertsová Nora: Pravá čarodějka-19%
199 Kč 161 Kč

Sestřenice a bratranci sdílejí tajemství, jež se v rodinném klanu Donovanových předává už po několik generací – tajemství, které je odlišuje od ostatních…

Nash vyhledal Morganu – o níž kolují zvěsti, že je čarodějka -, aby mu pomohla se scénářem k

Robertsová Nora: Spodní proudy-19%
369 Kč 298 Kč

Zane a jeho sestra Britt vyrůstají v luxusním domě u horského jezera. Jejich otec je vážený občan a celá rodina budí dojem dokonalosti. Jen obě děti znají pravdu – otec je s tichým souhlasem matky léta týrá.

Robertsová Nora: Srdce v bouři-19%
199 Kč 161 Kč

Nicka nikdy nenapadlo, že by se mohl zamilovat, dokud se v jeho uměleckém souboru neobjevila přitažlivá, i když trochu záhadná primabalerína Ruth. Ta Nicka velmi obdivuje a tajně ho miluje. Pro oba je však tím nejdůležitějším v životě balet.

Robertsová Nora: Stejně se vrátíš-19%
199 Kč 161 Kč

Rebel Rafe po smrti matky odchází z malého města v Marylandu, aby se postavil na vlastní nohy a vydělal si na nový život. Daří se mu. Po deseti letech se do rodného Antietamu vrací jako úspěšný a stále velmi přitažlivý muž.