Zeland Vadim: Ovlivňování reality 8 - Praktický kurz
258 Kč 215 Kč

Pokračování diskuse o unikátní metodě řízení vlastního života, která vznikla a je nadále rozvíjena v Rusku. Interaktivní forma textu nabízí čtenářům možnost konfrontovat vlastní zkušenosti a problémy se zážitky a poznatky druhých.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 2 - Šum ranních hvězd
248 Kč 206 Kč

Ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jenž umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 3 - Vpřed do minulos
228 Kč 189 Kč

Ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jenž umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení. Třetí část série: Vpřed do minulosti.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 7 - Fórum snů 1
288 Kč 239 Kč

Nová kniha úspěšné série je sestavená z dopisů a příspěvků lidí, kteří již několik let diskutují o transurfingu na internetu. Interaktivní forma textu nabízí čtenářům možnost konfrontovat vlastní zkušenosti a problémy se zážitky a poznatky druhých.

Zeland Vadim: Jak se vymanit ze systému
428 Kč 356 Kč

Budete-li ovládat techniku osvobození, kterou popisuje tato kniha, dokážete si stvořit jakýkoli svět. Nabízí se vám šance prolomit matrix a proniknout na svobodu. Neříkám, že je třeba zničit systém.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 1 - Prostor variant
248 Kč 206 Kč

Ruský autor představuje velmi účinnou techniku, jenž umožňuje tvořit věci, které nám z běžného úhlu pohledu připadají neuskutečnitelné, zejména však dává moc ovlivňovat osud dle vlastního uvážení.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 6 - Tvorba skutečnosti
258 Kč 215 Kč

Transurfing je mocná technologie ovlivňování reality. Jeho podstata spočívá v tom, že budeme-li věnovat pozornost oběma stranám duálního světa a držet se určitých pravidel, možná získáme přístup k ovládání chodu událostí.

Zeland Vadim: Ovlivňování reality 9 - Fórum snů 2
398 Kč 331 Kč

Pokračování diskuse o unikátní metodě řízení vlastního života, která vznikla v Rusku a tam je také nadále rozvíjena. Interaktivní forma textu nabízí čtenářům možnost konfrontovat vlastní zkušenosti i problémy se zážitky a poznatky druhých.