Areon KEN BLISTER - VERANO AZUL

Areon KEN BLISTER - VERANO AZUL


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Ponořte se do podmanivé vůně osvěžovače vzduchu Areon Ken, který provoní každý prostor svou dlouhotrvající vůní. Elegantní design, příjemné aroma a jednoduché použití výrobku vás bude bavit. Tato voňavá plechovka obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. Celý popis

93
93 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100011740852

Popis

Popis produktu

Ponořte se do podmanivé vůně osvěžovače vzduchu Areon Ken, který provoní každý prostor svou dlouhotrvající vůní. Elegantní design, příjemné aroma a jednoduché použití výrobku vás bude bavit. Tato voňavá plechovka obsahuje tři bloky lisovaného lnu napuštěného parfémem. Výrobky Areon patří mezi nejkvalitnější osvěžovače vzduchu a spokojeni s nimi budou i ti nejnáročnější klienti.

Složení parfému: AREON KEN BLISTER – Verano Azul vás osvěží pánskou smyslnou, leč nevtíravou vůní, která postupně přináší pocit letního slunce, mořského pobřeží a čerstvého vánku. Balení: Plechovka s osvěžovačem je umístěna v plastovém a papírovém obalu.

Návod k použití: Odstraňte horní plastovou mřížku z plechovky. Zatažením za kroužek odstraňte plechový uzávěr a nasaďte zpět plastovou mřížku. Výrobek položte nebo zavěste pomocí plastového držáku na vhodné místo. Intenzitu vůně můžete regulovat šoupátkem umístěným na plastové mřížce.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%