CARLINE Carline Autošampon bez vosku 1l

CARLINE Carline Autošampon bez vosku 1l

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Carline Autošampon bez vosku je vysoce účinný mycí prostředek pro odstranění vnějších nečistot osobních i nákladních automobilů. Aktivní pěna silně působí na mastný a znečištěný povrch a zabraňuje opakovanému ukládání prachových, mastných i olejových částic. Velmi šetrný k automobilu. Celý popis
53 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: PEMA CAR

Skladem u partnera 5+ kusů

6.12.2021 - 7.12.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera PEMA CAR

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100012265860

Popis

Carline Autošampon bez vosku je vysoce účinný mycí prostředek pro odstranění vnějších nečistot osobních i nákladních automobilů.

Aktivní pěna silně působí na mastný a znečištěný povrch a zabraňuje opakovanému ukládání prachových, mastných i olejových částic. Velmi šetrný k automobilu.

Návod na použití: Láhev před použitím důkladně protřepejte. Dva až tři uzávěry autošamponu nalijte do nádoby s teplou vodou (8–10 litrů), vyzkoušejte však vlastní stupeň ředění. Vytvoří se hustá pěna, která zajistí kvalitní mytí. Spláchněte prach a hrubé nečistoty, kamínky apod. z celého automobilu. Pomocí měkké houby omyjte postupně jednotlivé části. Opláchněte proudem čisté vody. Pro odstranění houževnatých nečistot použijte koncentrovaný autošampon, nebo postup opakujte.

Složení: alkoholy, C10-C16, etoxylované sodné soli (CAS 68585–34–2) 30%