Pikatec Šampon Diamond

Pikatec Šampon Diamond

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Vysoce účinný nanopřípravek z nejvyšší řady Diamond pro vyčištění a odstranění nečistot z karoserie vozu před aplikací Diamond Nano Armour. Zároveň slouží k udržování povrchu karoserie po aplikaci a k prodloužení životnosti ochranných politur. Jedná se o silný koncentrát. Celý popis
349 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
Partner: PIKATEC

Skladem u partnera 5+ kusů

27.7.2021 - 28.7.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera PIKATEC

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100004022549

Popis

Šampon z řady Pikatec Diamond má vynikající vlastnosti pro vyčištění  a odmaštění vašeho vozu, odstranění vodního kamene, lépe rozpouští usazeniny a má výborný odmašťovací účinek.

Diamond Nano Shampoo (150 ml) je prostředek zvýrazňující lak. V první fázi slouží  k vyčištění a odstranění nečistot před aplikací Nano Armour (nanopolitury na karoserie). V druhé fázi k udržování povrchu karoserie po aplikaci Nano Armour a prodloužení životnosti této politury. Výborně odstraňuje nečistoty a odmašťuje karoserii. Prostředek je silný koncentrát, kterého stačí jen pár ml pro běžné mytí, proto Vám vystačí na 10 –20 mytí. Nanočástice (miliardtiny metru) snadno vnikají do pórů povrchu a odstraňují skvrny od oleje a hmyzu. Přípravek je optimální pro ruční mytí karoserií automobilů, lodí a motocyklů. Je neškodný k životnímu prostředí.

Klíčové vlastnosti Pikatec šamponu Diamond

·      Spolehlivé vyčištění karosérie

·      Odmaštění

·      Prodlužuje živostnost ochranných politur Pikatec

·      Působí vodě odpudivě 

·      Zvýrazňuje lak

·      Ideální pro ruční mytí 

·      Šampon Diamond je neškodný k životnímu prostředí

·      Vystačí na několik použití

·      mytí

Jednoduchá aplikace

Před použitím dobře protřepejte. Doporučené ředění je 1:300. Přibližně 15 ml šamponu na 5 l čisté vody. V případě, že karoserie není znečištěná, je možno použít i nižší koncentraci – 7 ml na 5 l vody. Naopak při silném, dlouhodobém znečištění karoserie, před aplikací Nano Armour, klidně zvyšte koncentraci až na 1:30. Vodu s šamponem zamíchejte a nechte asi 2 minuty odstát. S použitím měkké houby umyjte karoserii krouživými pohyby. Nezapomeňte, že čím lépe povrch vyčistíte, tím lepší bude přilnavost potažmo životnost následné politury! Při silném znečištění neváhejte vůz umýt dvakrát i vícekrát. Nikdy na umytí nepoužívejte saponáty a jim podobné látky, které laku neprospívají! Po umytí povrch opláchněte čistou vodou. Nechte zaschnout nebo zbytky vody setřete stěrkou nebo jelenicí. Opláchnutí a usušení je nezbytné zejména před použitím Nano Armour politury.