-34%
Maxi-Cosi CabrioFix Essencial Black 2020
22x

Maxi-Cosi CabrioFix

3 990 Kč
2 618 Kč

Oblíbená autosedačka MAXI-COSI CabrioFix v novém desingu. Je vhodná pro děti od narození do 12 měsíců (0–13kg). Spolu se základnou MAXI-COSI FamilyFix a s autosedačkou MAXI-COSI Pearl získáte řešení pro vaše dítě od narození až do 4 let. Nabízí maximální úroveň pohodlí a bezpečnosti pro vaše dítě.

Od prodejce MALL
-37%
Maxi-Cosi Citi 2020 Concrete Grey
11x

Maxi-Cosi Citi 2020

3 099 Kč
1 929 Kč
Akce

Maxi-Cosi Citi je určená pro děti od 0–13 kg. Díky ergonomickému madlu se snadno přenáší. Instalace pomocí 3-bodového bezpečnostního pásu. Optimální ochrana při bočním nárazu díky systému Side Protection System.

Od prodejce MALL
BeSafe iZi Go X1 2021 černá klasik 64
6x

BeSafe iZi Go X1

3 899 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

BeSafe iZi Go X1 je autosedačka pro děti od narození do 13 kg, má sluneční stříšku s UV filtrem, centrální nastavení pásů a lze k ní dokoupit ISOFIX bázi.

Od prodejce MALL
-28%
Maxi-Cosi Rock Essencial Black 2020
3x

Maxi-Cosi Rock 2020

5 290 Kč
3 780 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka MAXI-COSI Rock 0–13kg nabízí rychlé a snadné připevnění autosedačky k základně MAXI-COSI 2wayFix. Je vhodná pro cestování v letadle. Snadné nastavení pásů dítěte. Maximální úroveň pohodlí a bezpečnosti pro vaše dítě.

Od prodejce MALL
Doona Autosedačka Plus Blush Pink
9x

Doona Autosedačka Plus

10 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka disponuje plně integrovaným mobilním řešením. Lze ji snadno přeměnit na kočárek a je možné ji vzít i do letadla. Doona Autosedačka Plus je vhodná pro děti od narození.

Od prodejce MALL
-25%
Nania Beone Silver First 2020
12x

Nania Beone Silver First 2020

1 669 Kč
1 249 Kč

Autosedačku Beone Silver First od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí centrálního 3bodového pásu. Ochranné polštářky a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je velmi prostorná a díky novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Od prodejce MALL
Cybex Aton 5 Soho Grey 2021
35x

Cybex Aton 5

3 890 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Cybex Aton 5 je autosedačka určená pro děti od 0 do 13 kg (od narození do cca 18 měsíců). Přináší jedinečné prvky pro maximální ochranu vašeho dítěte, jako je například ochrana při bočním nárazu a spousty možností včetně výškově nastavitelné opěrky hlavy pro ten nejlepší komfort. Autosedačka doslova poroste s dítětem a rodičům usnadní nejednu cestu.

Od prodejce MALL
Joie i-Gemm 2 2022 pavement
13x

Joie i-Gemm 2

4 289 Kč
4 058 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka i-Gemm 2 značky Joie je určená pro ty nejmenší miminka od 0 – 13 kg. Splňuje nejnovější a nejpřísnější standardy v oblasti bezpečné přepravy dětí. Vašemu děťátku zajistí nejen bezpečí, ale i maximální možné pohodlí při přepravě automobilem.

Od prodejce MALL
-23%
Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG BLACK&BLUE
27x

Lorelli Autosedačka AVIATOR ISOFIX 0-36 KG

5 628 Kč
4 329 Kč

Mimořádně pohodlná autosedačka AVIATOR SPS Isofix od značky Lorelli s vyspělými bezpečnostními prvky, jako je systém ochrany při bočním nárazu nebo ukotvení Isofix. Výšku opěrky hlavy můžete nastavit v 11 polohách. Pro děti od narození až do 12 let

Partner: DAS Handel
Cybex Aton M 2021 Navy Blue
7x

Cybex Aton M 2021

4 253 Kč

Společně se základnou Base M a autosedačkou Sirona M2 i-Size nabízí Aton M inovativní funkčnost a důmyslný design, který roste s vaším dítětem prostřednictvím modulárního systému M-Line. Tento systém nabízí dvě autosedačky, které jsou kompatibilní se základnou Base M a společně tak vašemu dítěti poskytují bezpečné, pohodlné a déletrvající cestování v protisměru jízdy. Společně s kočárky CYBEX, gb a ostatních známých značek lze autosedačku Aton M používat také jako součást cestovního systému.

Od prodejce MALL
-14%
Avionaut Autosedačka PIXEL PRO (45-86cm, 0-13kg) 2021 šedá

Avionaut Autosedačka PIXEL PRO (45-86cm, 0-13kg)

6 290 Kč
5 349 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačka PIXEL PRO značky Avionaut je určená pro miminka již od narození do 13 kg. Mimořádně lehká autosedačka je vyrobená z velmi pevných kompozitních materiálů a karbonových vláken, které v případě nárazu absorbují sílu. Autosedačka splňuje nejpřísnější evropskou bezpečnostní normu i-Size a můžete si tak být ji jisti, že vaše dítě maximálně ochrání během cestování autem.

Od prodejce MALL
-17%
Joie i-Snug coal 2022
6x

Joie i-Snug

3 489 Kč
2 869 Kč
Akce

Autosedačka i-Snug značky Joie je určená pro ty nejmenší miminka od 0 – 13 kg. Splňuje nejnovější a nejpřísnější standardy v oblasti bezpečné přepravy dětí. Vašemu děťátku zajistí nejen bezpečí, ale i maximální možné pohodlí a zároveň vám usnadní cestovaní, jelikož její konstrukce je velice lehká.

Od prodejce MALL

Autosedačky 0 – 13 kg

Autosedačky 0 – 13 jsou určeny pro děti přibližně do 1 roku. Při výběru se zaměřte na váhu vajíčka a bezpečnost. Velmi praktické jsou polohovatelné autosedačky, které lze často připevnit i na kočárek.

Další důležité parametry autosedačky 0 – 13 kg

  • Hmotnost – vajíčko budete většinu času přenášet, i malý váhový rozdíl je znát
  • Kompatibilita s kočárkem – zpravidla se vajíčko dá připevnit na podvozek kočárku v obou směrech
  • Pohodlí autosedačky – výškově nastavitelné a pohodlné pásy, vybavení novorozeneckou vložkou
  • Velikost – horní hrana autosedačky musí končit minimálně nad horním okrajem uší
  • Polohování – určité modely umožňují sedačku sklopit do ležící polohy, když je na kočárku
  • Údržba autosedačky – potahy by se měly dát ideálně sundat a samostatně vyprat

Bezpečnost dětské autosedačky 0 – 13 kg

Bezpečnost dětské autosedačky pravidelně testuje německý autoklub ADAC. Hodnotí bezpečnost při crash testu, čelní i boční náraz. Zároveň hodnotí nezávadnost použitých materiálů jak na konstrukci, tak na popruzích a potahu. Zaměřují se i na jednoduchost obsluhy a na praktičnost údržby.


Jak umístit dětské vajíčko do auta?

  • Autosedačka se umisťuje proti směru jízdy.
  • Umístění se doporučuje na zadní sedadlo, pokud umístíte vpředu je nutné vypnout airbag.
  • Upevňuje se bezpečnostními pásy či ISOFIXEM (musí podporovat automobil i autosedačka).

Polohovatelná autosedačka 0 – 13 kg

Polohovatelné autosedačky využijete při připevnění na kočárek. Některé modely však lze polohovat i při jízdě autem. Abyste mohli připevnit dětské vajíčko na konstrukci kočárku, je třeba vybrat modely od stejných značek a kompatibilitu zkontrolovat. Dnes už není problém ani používat různé značky, je však třeba dokoupit adaptér. Ten připevníte na kočárek a vajíčko umístíte do něj.

Pokud si stále nevíte s výběrem autosedačky rady, podívejte se na Výběr autosedačky krok za krokem.

Oblíbenými výrobci autosedaček 0 – 13 kg jsou Maxi Cosi, Chicco nebo Cybex.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Autosedačky 0-13 kg.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Autosedačky 0-13 kg výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Autosedačky 0-13 kg akce.