Autosedačky 0-18 kg Nania

Autosedačky 0 – 18 kg jsou určené pro novorozence i starší děti s max. hmotností do 18 kilogramů. Jaké normy musí autosedačka 0-18 kg splňovat a jak ji vybrat?

Zobrazit více

Konstrukce a instalace autosedačky 0 – 18 kg

Autosedačky pro děti o hmotnosti 0 – 18 kg spadají do skupiny evropské normy ECE 0+ až ECE I.

 • Autosedačka 0 – 18 kg se kotví pouze na zadním sedadle.
 • Do přibližně 12 měsíců věku dítěte je třeba instalovat sedačku proti směru jízdy.
 • Od cca 1 roku a 9 kg hmotnosti dítěte se kotví po směru jízdy.
 • K fixaci dětí se vždy používá pětibodový pás.
TIP!

Alternativou jsou dětské autosedačky 0 – 13 kg. Ty mají obvykle konstrukci tzv. vajíčka nebo skořepiny. Tyto autosedačky lze instalovat také na přední sedadlo, často disponují sluneční clonou, rukojetí a jsou kompatibilní s kočárky stejného výrobce.

Dle způsobu upevnění dělíme autosedačky 0 – 18 kg do 2 skupin:

Autosedačky 0 – 18 kg ISOFIX

 • Vhodné pro majitele automobilů s kotevními body ISOFIX pro autosedačky.
 • Snadná instalace za pomoci kotvících bodů.
 • Systém ISOFIX vylučuje nesprávnou instalaci.

Autosedačky 0 – 18 kg bez ISOFIXU

 • Využijí je rodiče s automobilem bez kotvících prvků pro autosedačku, kteří sedačku často deinstalují, nebo s ní jinak manipulují.
 • Jsou fixovány běžnými bezpečnostními pásy.
 • Nižší pořizovací cena.
Info:

Na trhu jsou k dostání také rostoucí autosedačky 9 – 36 kg nebo autosedačky 15 – 36 kg. Patří do kategorie ECE I, II, III. Jejich výhodou je možnost přizpůsobení dle růstu dítěte a s tím spojené nižší náklady.

Příslušenství a praktické funkce pro autosedačky 0 – 18 kg

 • Polohovatelnost – praktická funkce na delší cesty, sedačku lze upravit dítěti k pohodlnému spánku
 • Pratelný potah – umožňuje snadné odejmutí a vyprání potahu v případě potřeby
 • Ochrana proti bočnímu nárazu – u většiny autosedaček, zesílená ochrana v boční části
 • Možnost nastavení výšky pásů a opěrky hlavy – pásy i opěrku hlavy lze regulovat dle výšky dítěte
 • Opěrka nohou – dítě si může pohodlně a bezpečně natáhnout nohy
Info:

Pokud stále váháte, jaká autosedačka bude pro vaše dítě ta nejlepší, nechte si poradit od průvodce výběrem Jak vybrat autosedačku.

 • Značka
  Nania
  ×
Nania REVO ISOFIX LONDON GREY 2020
1x

Nania REVO ISOFIX LONDON GREY 2020

4 259 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Anglický styl z ní díky snímatelnému potahu s potiskem tradiční kostky jen dýchá a boduje i otočnou ergonomickou konstrukcí, díky které se v ní bude pohodlně sedět všem dětem ve váhové kategorii od 0 do 18 kg. Krásná autosedačka Nania REVO ISOFIX LONDON GREY 2020 se připevňuje skrze ISOFIX/3bodový pás a má 5bodové bezpečnostní pásy.

Od prodejce MALL
Nania REVO LONDON GREY + ZÁKLADNA ISO SL 2020

Nania REVO LONDON GREY + ZÁKLADNA ISO SL 2020

4 739 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Anglický styl z ní díky snímatelnému potahu s potiskem tradiční kostky jen dýchá a boduje i otočnou ergonomickou konstrukcí, díky které se v ní bude pohodlně sedět všem dětem ve váhové kategorii od 0 do 18 kg. Krásná autosedačka Nania REVO LONDON GREY + ZÁKLADNA ISO SL 2020 se připevňuje skrze ISOFIX/3bodový pás a má 5bodové bezpečnostní pásy.

Od prodejce MALL
Nania REVO SILVER FIRST + ZÁKLADNA ISO SL 2020

Nania REVO SILVER FIRST + ZÁKLADNA ISO SL 2020

4 739 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Svým provedením padne do oka i tatínkovi a bude vypadat skvěle třeba v jeho sporťáku – moderní autosedačka Nania REVO SILVER FIRST + ZÁKLADNA ISO SL 2020 určená pro děti ve váhové kategorii 0 až 18 kg je skvělá po designové i technické stránce. Připevňuje se pomocí ISOFIX základny a 3bodového bezpečnostního pásu a lze ji otáčet o 360 stupňů.

Od prodejce MALL
Nania REVO ISOFIX SILVER FIRST 2020
3x

Nania REVO ISOFIX SILVER FIRST 2020

4 259 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Svým provedením padne do oka i tatínkovi a bude vypadat skvěle třeba v jeho sporťáku – moderní otočná autosedačka Nania REVO ISOFIX SILVER FIRST 2020 určená pro děti ve váhové kategorii 0 až 18 kg je skvělá po designové i technické stránce. Připevňuje se skrze ISOFIX s 3bodovým pásem a má 5bodové nastavitelné bezpečnostní pásy.

Od prodejce MALL
Cosmo SP Aminals Giraffe 0-18 kg

Nania Cosmo SP Aminals 0-18 kg

1 890 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Kvalitní dětská autosedačka Cosmo SP Aminals značky Nania je vhodná pro děti od narození do 18 kg. Kvalitní konstrukce a anatomicky tvarované sedadlo se postará nejen o bezpečí, ale i pohodlí během cestování autem. Upevnění ve vozidle provedete snadno pomocí tříbodového bezpečnostního pásu automobilu.

Od prodejce MALL
REVO SILVER 2020 FIRST
1x

Nania REVO SILVER 2020 FIRST

2 989 Kč
Doprava zdarma

Svým provedením padne do oka i tatínkovi a bude vypadat skvěle třeba v jeho sporťáku – moderní otočná autosedačka Nania REVO SILVER FIRST 2020 určená pro děti ve váhové kategorii 0 až 18 kg je skvělá po designové i technické stránce. Připevňuje se 3bodovým pásem a má 5bodové nastavitelné bezpečnostní pásy.

Od prodejce MALL
Nania COSMO ZEBRA 2020
5x

Nania COSMO

2 099 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Na bezpečnou cestu s maminkou a tatínkem rodinným automobilem dohlédne veselé zvířátko, které zdobí moderní autosedačku Nania COSMO s ergonomickou konstrukcí, anatomickým tvarováním sedadla, 5bodovými nastavitelnými bezpečnostními pásy, boční ochranou SIDE PROTECT a s ukotvením skrze 3bodový pás.

Od prodejce MALL
MAXIM ACCESS BLUE 2020
1x

Nania MAXIM ACCESS 2020

1 599 Kč
Doprava zdarma
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Bezpečí dítěte při cestě automobilem bude znásobeno díky kvalitní autosedačce Nania MAXIM ACCESS s maximálním důrazem na ochranu malého cestovatele nebo cestovatelky do tělesné váhy 18 kg. Je vybavená 5bodovými bezpečnostními pásy, má systém boční ochrany SIDE PROTECT a v autě se upevňuje 3bodovým pásem.

Od prodejce MALL
Nania TRIO LINEA WHITE 2020

Nania TRIO LINEA

1 329 Kč
Doprava zdarma

Bezpečí dítěte při cestě autem výrazně zvýší kvalitní autosedačka Nania TRIO LINEA, která je vhodná pro všechny děti od jejich narození až do váhy 25 kg. Autosedačka prošla náročnými testy ve Francii a pyšní se certifikací dle ECE R44/04. Pohodlně se v ní sedí a snadno se připevňuje 3bodovým bezpečnostním pásem.

Od prodejce MALL
Cosmo Mickey Mouse Luxe 2020
3x

Nania Cosmo Luxe

2 495 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku Cosmo Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a díky redukční novorozenecké vložce může vozit i ty nejmenší cestující.

Od prodejce MALL
Nania MAXIM PRINCESS 2020

Nania MAXIM PRINCESS 2020

1 829 Kč
Doprava zdarma
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačku Maxim od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a polohovatelná do 3 pozic.

Od prodejce MALL
-16%
Nania Trio SP Comfort Paw Patrol Girl
5x

Nania Trio SP Comfort Paw Patrol

1 575 Kč
1 308 Kč
Doprava zdarma

Nania Trio SP Comfort Paw Patrol je pro děti od narození do 25 kg. Pohodlná, praktická a ekonomická sedačka vás zaujme svou lehkostí a komfortem. Nabízíme ji jak v dívčí, tak chlapecké verzi.

Od prodejce MALL

Autosedačky 0 – 18 kg

Pro děti do 3 let věku jsou vhodné autosedačky 0 – 18 kg. Jejich bohatou nabídku najdete na Mall.cz, kde můžete pořídit autosedačky 0 – 18 kg s ISOFIX nebo s klasickým kotvením, od těch nejspolehlivějších výrobců s certifikací. Kteří to jsou?

Autosedačka Cybex 0–18 kg

Firma Cybex disponuje řadou dětských autosedaček SIRONA S i-Size, která je vytvořena podle nejnovějších norem s ohledem na ergonomii a použité materiály. Disponuje otočným sedadlem až o 360°.

Autosedačky 0–18 kg Britax Römer

U výrobce Britax Romer pořídíte kvalitní autosedačky s fixačním systémem ISOFIX – Duo nebo Safefix. Autosedačky splňují všechny náročné požadavky německého testovacího systému ADAC.

Kvalitní, bezpečné a levné autosedačky pro děti pořídíte také u Chicco nebo Espiro.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Autosedačky 0-18 kg.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Autosedačky 0-18 kg výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Autosedačky 0-18 kg akce.