Autosedačky 9-36 kg

Barva: šedá

-28%
Nania BELINE SP LUXE GREY 2020
3x

Nania BELINE SP LUXE GREY 2020

1 829 Kč
1 307 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačku Beline Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí 3bodového bezpečnostního pásu. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je anatomicky tvarovaná a díky regulovatelné opěrce hlavy může vozit malé cestující od 9 až do 36 kg.

Od prodejce MALL
RECARO Tian Elite Prime silent grey

RECARO Tian Elite Prime

8 200 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačka Tian Elite Prime značky RECARO zajistí vašemu dítěti pohodlí a prvotřídní bezpečí během jízdy v autě. Je vhodná pro děti od 9 měsíce do 12 let. Autosedačka má integrovaný zvukový systém s reproduktory v oblasti hlavy, což zajistí zábavu pro děti během cestování.

Od prodejce MALL
4Baby AUTOSEDAČKA FLY-FIX 9-36KG GREY 2021

4Baby AUTOSEDAČKA FLY-FIX 9-36KG

4 169 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačka FLY-FIX značky 4Baby zajistí vašemu dítěti pohodlí a bezpečí během jízdy v autě. Je vhodná pro děti od 9 do 36 kg. Maximální stabilitu zajistí upevnění pomocí Isofix a Top Tether. Autosedačku snadno nastavíte podle potřeby a výšky vašeho dítěte.

Od prodejce MALL
Inglesina GEMINO I-FIX 2020 1/2/3 GREY

Inglesina Gemino I-FIX 1/2/3

8 190 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autosedačka Gemino I-FIX značky Inglesina je vhodná pro děti od 9 do 36 kg.  Autosedačku jednoduše upovníte pomocí* *Isofix** a Top Tether, což zajistí nejvyšší možnou bezpečnost pro vaše dítě behěm cestování autem. Autosedačka se přizpůsobí vašemu dítěti a poroste po celou dobu s ním. 

Od prodejce MALL
Petite&Mars Prime II Isofix 2021 Grey
26x

Petite&Mars Prime II Isofix

4 499 Kč
4 299 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Petite&Mars Autosedačka Prime II Isofix 9–36 kg je pohodlná, bezpečná, s Isofixem, která roste s dítětem. Určená pro děti tří věkových skupin I / II / III (9–36 kg). Přizpůsobí se každé fázi růstu děťátka, jednoduše ji napolohujete na spaní a je nastavitelná do výšky. Poskytuje ochranu, pocit bezpečí a komfortu. Systém boční ochrany absorbuje síly vzniklé při nárazu dříve, než se dostanou k dítěti.

Od prodejce MALL
RECARO Young Sport HERO 2021 Simply grey

RECARO Young Sport HERO

5 990 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačka Young Sport HERO značky Recaro je univerzální autosedačka, která poroste s vaším dítětem. Je vhodná pro děti od 9 měsíců do 12 let. Lehká instalace pomocí bezpečnostního pásu vozidla vám usnadní přenášení mezi různými vozidly.

Od prodejce MALL
Britax Römer Autosedačka Advansafix M i-Size 2021 Storm Grey

Britax Römer Autosedačka Advansafix M i-Size

7 990 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačka Advansafix M i-Size pro děti od 15 měsíců do 12 let, aby mohly cestovat bezpečně a pohodlně, ideální pro každou rodinu. Díky funkci Flip & Grow můžete přepínat z integrovaného 5bodového postroje na 3bodový bezpečnostní pás. Advansafix M i-size navíc díky svým pokročilým bezpečnostním prvkům poskytuje maximální flexibilitu a ochranu pro všechny věkové kategorie. Bezpečnost každého dítěte je pro nás velmi důležitá. To je důvod, proč Advansafix M i-size ** nabízí pokročilé bezpečnostní prvky, které chrání vaše malé dítě v každém věku. Když vaše dítě zajistíte 3-bodovým pásem vozu, SecureGuard drží břišní pás v optimální poloze nad pánevními kostmi, čímž se snižuje riziko poranění břicha. Nastavitelná opěrka hlavy ve tvaru písmene V navíc poskytuje ochranu v případě **bočního nárazu.

Od prodejce MALL
-29%
Nania I-MAX ISOFIX GREY LUXE 2020
1x

Nania I-MAX ISOFIX LUXE

3 739 Kč
2 629 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Autosedačku I-Max Isofix Luxe od francouzské značky Nania snadno nainstalujete do vašeho vozidla pomocí systému isofix. Systém boční ochrany a pohodlné polstrování se postarají o jedinečnou bezpečnost a komfort vašeho děťátka. Sedačka je ergonomicky tvarovaná a díky polohovatelné opěrce hlavy může vozit malé cestující od 9 až do 36 kg.

Od prodejce MALL
Cybex Pallas S-fix Soho Grey 2021 - rozbaleno

Cybex Pallas S-fix 2020 - rozbaleno

7 990 Kč
7 510 Kč
Rozbaleno
Měsíc miminek: Elektronické předplatné časopisu Maminka na půl roku zdarma k nákupu tohoto produktu (platí od 3. 8. do 30. 8. 2020 nebo do vyprodání zásob)!

Cybex Pallas S-fix 2020 je autosedačka určená pro děti od 9 do 36 kg (od 9 měsíců do cca 12 let). Přináší jedinečné prvky pro maximální ochranu vašeho dítěte, jako je například ochrana při bočním nárazu a spousty možností včetně výškově nastavitelné opěrky hlavy pro ten nejlepší komfort. Autosedačka doslova poroste s dítětem a rodičům usnadní nejednu cestu.

Od prodejce MALL
Lionelo Autosedačka Oliver 9-36 Kg Stone
1x

Lionelo Autosedačka Oliver 9-36 Kg

3 699 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Dětská autosedačka Oliver značky Lionelo je určená pro děti od 9 do 36 kg. Díky polohování bude cesta autem pro vaše dítě ještě pohodlnější. Sedadlo má také dodatečnou ochranu v případě bočních srážek. Autosedačku jednoduše připevníte pomocí ISOFIXU a Top Tether nebo automobilového pásu.

Od prodejce MALL
-26%
MAXMA Dětská autosedačka MONA 9 – 36 kg šedá

MAXMA Dětská autosedačka MONA 9 – 36 kg šedá

2 499 Kč
1 849 Kč
Akce

Autosedačka pro děti o hmotnosti 9–36 kg, bezpečnostní skupina I – III (dle evropských norem ECE), upevnění sedačky bezpečnostním pásem, zabezpečení dítěte zajišťuje 5bodový pás, instalace ve směru jízdy, snímatelný potah, barva šedá.

Partner: Cappa
ZOPA Triton Foggy Grey
4x

ZOPA Triton

3 990 Kč
3 790 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Autosedačka TRITON je určená pro děti od 9 do 36 kilogramů. Do auta se instaluje pomocí Isofix a Top Tetheru, nelze ji připevnit pomocí bezpečnostních pásů (od 15kg). Díky těmto kotevním prvkům mají rodiče jistotu, že je autosedačka ve vozidle pevně a správně připevněna. Menší děti na delších cestách ocení, že autosedačku lze dát do více poloh. Komfort pak umocňuje pohodlná dětská vložka.

Od prodejce MALL

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Autosedačky 9-36 kg.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Autosedačky 9-36 kg výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Autosedačky 9-36 kg akce.