KIDDY Univerzální vložka pro nedonošené děti do Evolution a autosedaček, Polar Grey - rozbaleno

Značka: KIDDY Náš kód: 1328558

AkceRozbalenoDoprava zdarma

Akce platí do 30.9.2019 nebo do vyprodání zásob.

KIDDY Univerzální vložka pro nedonošené děti do Evolution a autosedaček, Polar Grey - rozbaleno

** má individuálně nastavitelné polstrování v oblasti hlavičky**, které podepírá svaly a poskytuje bezpečnou oporu. Navíc je možné ji mezi nožičkami zmenšit, což zabraňuje vyklouznutí miminka z pásů autosedačky. Vložka tak zajišťuje jak teplo, tak bezpečí. Celý popis

1209

1 209 Kč včetně DPHMaloobchodní cena: 1 339 Kč, Ušetříte 130 Kč (9 %)

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1328558

Popis

Popis produktu

** má individuálně nastavitelné polstrování v oblasti hlavičky**, které podepírá svaly a poskytuje bezpečnou oporu. Navíc je možné ji mezi nožičkami zmenšit, což zabraňuje vyklouznutí miminka z pásů autosedačky. Vložka tak zajišťuje jak teplo, tak bezpečí.

  • Podle aktuální studie světové organizace WHO z roku 2012 se téměř každé desáté dítě narodí předčasně. V Německu se narodilo téměř 63000 dětí před 37. týdnem těhotenství (tt). Před 32. týdnem se narodilo 8000 dětí. Tyto velmi malé děti vážili většinou méně než 1,5 kg. Uklidňující je, že medicína je díky prenatální diagnostice schopna každému nedonošeňátku poskynout ten nejlepší start do života. Při tom hraje velkou roli také tělesná teplota. Na křehké, dětské hlavičce jsou jen zřídka vlásky a bez ochrany klesá tělesná teplota děťátka. Nová vložka „kiddy premature inlay“ chrání hlavičku dvěma způsoby: Přímý kontakt s hlavičkou zajišťuje novorozenci pocit měkoučkého tepla a něžného bezpečí. Potah je vyroben z měkkého žerzeje a přilne – lehce jako peříčko – k hlavičce.
  • Každé děťátko je jiné a proto je také vložka nastavitelná tak, aby vyhovovala každému. Polstrování okolo hlavičky je oporou pro krční svaly a zajišťuje malé hlavičce jemnou, ale stabilní oporu. Vložka byla testována na klinice neonatologie a pediatrické intenzivní medicíny s dětmi od 1940 do 3060 gramů a o velikosti od 43 do 48 cm. Výsledek: Záda děťátka leží rovně a na plocho. Bradička je volná, což výrazně přispívá k tomu, aby se děťátku lépe dýchalo.
  • Jak děťátko roste, zmenšuje se prostor v přenašečce: v takovém případě je možné polstrování hlavičky vyjmout pomocí suchých zipů.

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Typ příslušenství Potahy autosedaček
Barva

Barva

bílá