KIDDY Becool pro Guardianfix 3 nebo Cruiserfix 3
989 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Kiddy Becool je letní vložka pro autosedačky Guardianfix 3 a Cruiserfix 3. Zabraňuje při vysokých vnitřních teplotách koncentraci tepla v autosedačce a je velmi příjemná pro pokožku. Je vyráběna z přírodního vlákna Tencel a znemožňuje, aby se na sedačce vytvářel vodní film a bakterie.

KIDDY Becool letní potah
539 Kč

/Novorozenecký typ. Letní vložka b-cool zabraňuje nepříjemnému přehřívání dětské autosedačky při vysokých letních teplotách. Vhodná pro novorozence do cca 6ti měsíců. Používá se s vnitřní vložkou.

KIDDY Becool pro Evolution 2 nebo Evoluna
1 088 Kč
+ doprava zdarma

Kiddy Becool je letní vložka pro autosedačky Evolution 2 nebo Evoluna i-Size. Zabraňuje při vysokých vnitřních teplotách koncentraci tepla v autosedačce a je velmi příjemná pro pokožku. Je vyráběna z přírodního vlákna Tencel a znemožňuje, aby se na sedačce vytvářel vodní film a bakterie.

KIDDY Becool pro Phoenixfix 3
1 088 Kč
+ doprava zdarma

Kiddy Becool je letní vložka pro autosedačky Phoenixfix 3. Zabraňuje při vysokých vnitřních teplotách koncentraci tepla v autosedačce a je velmi příjemná pro pokožku. Je vyráběna z přírodního vlákna Tencel a znemožňuje, aby se na sedačce vytvářel vodní film a bakterie.

KIDDY slunečník pro Evolution 77
748 Kč

S praktickými doplňky Kiddy jsou rodiče spolehlivě připraveni do každého počasí. Slunečník lze namontovat nejen na autosedačku Evolution Pro 1 a 2, Lunafix, Evoluna i-Size, ale i na kočárky Kiddy a mnoho dalších.

Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: