Maxi-Cosi Základna 3wayFix
5 175 Kč
+ doprava zdarma

Maxi-cosi 3wayFix základna poskytuje nejbezpečnější způsob přepravy dětí který umožňuje cestovat protisměru od narození do cca 4 let. 3wayFix je součástí 3wayfamily konceptu poskytující perfektní ukotvení pro Jade autokorbičku, Pebble Plus a Pearl Pro i-Size, Pearl Smart autosedačky.


Maxi-Cosi Pláštěnka Cabriofix, Pebble, Citi SPS
420 Kč
412 Kč

Maxi Cosi Pláštěnka je originální příslušenství k autosedačkám Pebble, CabrioFix, Citi SPS v kategorii 0–13 kg. I když venku prší, není to žádný důvod k tomu nejít ven a užít si den!


Maxi-Cosi Letní potah Cabriofix
878 Kč

800 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah Cabriofix – Originální froté potah na autosedačku ji nejen chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Dětské zpětné zrcátko
435 Kč

MAXI-COSI dětské bezpečnostní zpětné zrcátko. Zrcátko lze snadno připevnit na opěrku zadního sedadla. Díky němu můžete sledovat vaše dítě i běhěm řízení.


Maxi-Cosi Letní potah Tobi

Maxi-Cosi Letní potah Tobi

Hodnocení: 4,5
972 Kč

829 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah Tobi je originální froté potah na autosedačku. Chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období, kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Letní potah Pearl
878 Kč

799 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah Pearl – Originální froté potah na autosedačku ji nejen chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Letní potah RodiFix
972 Kč

772 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah RodiFix je originální froté potah na autosedačku. Chrání ji před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období, kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Ochranný potah sedadla
495 Kč

Ochranný potah MAXI-COSI na sedadla automobilu chrání sedadla automobilu před poškozením a zašpiněním. Vhodné pod jakýkoliv typ autosedačky či základny. Lze použít na zadním i předním sedadle.


Maxi-Cosi AxissFix letní potah, Cool Grey
972 Kč

772 Kč

Letní potah pro autosedačky Maxi-Cosi AxissFix je vyroben z příjemného froté materiálu, který chladí během horkých letních dní a zároveň chrání autosedačku před nečistotami.


Maxi-Cosi Letní potah na autosedačky SPS, Cool Grey
972 Kč

849 Kč

Maxi Cosi letní potah na autosedačky SPS – Originální froté potah na autosedačku ji nejen chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Letní potah Priori SPS, Cool Grey
772 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah Priori SPS je originální froté potah na autosedačku. Chrání ji před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období, kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Letní potah Axiss
972 Kč

829 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah Axiss je originální froté potah na autosedačku. Chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období, kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Letní potah MiloFix, Cool Grey
918 Kč

704 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Maxi Cosi letní potah MiloFix je originální froté potah na autosedačku. Chrání před znečištěním, ale v první řadě saje pot v letním období, kdy se miminko velmi potí.


Maxi-Cosi Základna 2wayFix
5 915 Kč

4 999 Kč
+ doprava zdarma

Maxi-Cosi 2wayFix poskytuje nejbezpečnější způsob přepravy vašeho dítěte s tím, že umožňuje umístění proti směru jízdy od narození do přibližně 4 let věku dítěte. 2wayFix je jednou částí z 2wayFamily, která zajišťuje dokonalé uchycení autosedaček Pebble Plus, Pearl Pro i-Size, Pearl Smart autosedačky a 2wayPearl.


Maxi-Cosi Základna BabyFix
4 655 Kč
+ doprava zdarma

Maxi-cosi babyFix poskytuje nejbezpečnější způsob přepravy dětí. BabyFix poskytuje perfektní ukotvení pro Jade Isofix autokorbičku, Pebble Plus a Rock autosedačky. BabyFix je velmi snadno ovladatelný, protože funguje s ISOFIX a Click & Go instalací autosedačky a Slide & Go pro autokorbičku.


Maxi-Cosi EasyFix

Maxi-Cosi EasyFix

Hodnocení: 5
4 995 Kč

4 165 Kč
+ doprava zdarma

Chcete v automobilu uchytit autosedačku Maxi-Cosi CabrioFix rychle a bezpečně? V kombinaci se základnou Maxi-Cosi EasyFix vyrazíte na cestu během okamžiku a vaše dítě bude maximálně chráněno.


Maxi-Cosi Sluneční stříška
799 Kč
765 Kč

Sluneční stříška poskytne dostatečnou ochranu před sluncem a vytváří lepší atmosféru pro spaní. Je velmi snadno připojitelná na všech autosedačkách Maxi-Cosi s opěrkou hlavy 2wayPearl, Pearl, AxissFix, AXISS, Tobi, Rubi, MiloFix a Opal.


Potřebujete poradit s výběrem vánočního dárku? Inspirujte se naším vánočním rádcem: