Britax Römer Advansafix III Sict 2019 Moonlight Blue

Hodnocení: 4,5 12 hodnocení Značka: Britax Römer Náš kód: 997739008

Doprava zdarma

Britax Römer Advansafix III Sict 2019 Moonlight Blue

Autosedačka Advansafix III SICT je vhodná pro děti věkové kategorie od 9 kg do 36 kg. 5bodový pás v autosedačce bezpečně připoutá malé děti do 18 kg. Větším dětem připoutaným 3bodovým bezpečnostním pásem vozidla přidává SecureGuard dodatečný 4. kotevní bod, který drží břišní pás ve správné poloze. Autosedačka je také vybavena odnímatelnou technologií SICT, která zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu. Jedinečná je také možnost více naklápěcích poloh pro všechny věkové skupiny až do 36 kg. Vyšší bezpečnost a pohodlí pro vaše rostoucí dítě. Celý popis

6990
4.5 12
Poslední kus za tuto cenu!

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 997739008

5 uživatelských recenzí

Hodnocení: 4
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Skvela. Puvodne jsem koupila Cybex Pallas Mfix, ale dcera v ni porad plakala, tak jsem musela koupit jinou a po prozkoumani, ktera je nejvic beupecna jsem zvolila tuto a vybrali jsme dobre. Je velice…

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Sedačka je velmi pohodlná, kompaktní, snadná manipulace, polstrování, plasty a upínací elementy propracované, boční absorbér součást balení

Hodnocení: 5
 • Autor si přál zůstat v anonymitě

Velmi pohodlná, praktická a bezpečná. Jsme velmi spokojeni.

Všechny recenze

Popis

Popis produktu

Pokročilá ochrana v každém věku

 • Je vhodná pro děti věkové kategorie od 9 kg do 36 kg
 • Pomocí 5 bodového bezpečnostního pásu se připoutá do sedačky dítě do 18 kg
 • Větší děti se do sedačky poutají pomocí 3 bodového bezpečnostního pásu vozidla
 • K nim je přidán dodatečný 4. kotvící bod, který drží břišní pás ve správné poloze
 • Autosedačka je vybavena odnímatelnou technologií SICT, která zvyšuje ochranu proti bočnímu nárazu
 • Jedinečná je i možnost více naklápěcích poloh pro všechny věkové skupiny až do 36 kg
 • Zajišťuje vyšší bezpečnost a pohodlí pro vaše rostoucí dítě
 • Sedačka je orientovaná v směru jízdy vozidla

ADVANSAFIX III SICT,…

která byla navržena tak, aby chránila vaše dítě od 9 měsíců až do 12 let, v sobě spojuje mnoho pokročilých bezpečnostních technologií, které převyšují zákonné požadavky a zajišťují pro vás naprostý klid v duši. ISOFIX se systémem otočného spoje Pivot link minimalizuje pohyb vpřed v případě čelního nárazu a snižuje riziko zranění hlavy a krku dětí v každém věku, zatímco naše ochrana proti bočnímu nárazu (SICT) zaručuje dodatečnou ochranu v případě boční kolize. Vaše dítě roste a přechází z připoutání pomocí integrovaného 5bodového bezpečnostního pásu na poutání pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla. SecureGuard pomáhá udržet bezpečnostní pás pro dospělé ve správné pozici.

Vhodná od 9 do 36 kg

ADVANSAFIX III SICT roste spolu s vaším dítětem a je vhodná pro děti od 9 do 36 kg. Je tak jedinou autosedačkou, kterou budete potřebovat poté, co vaše dítě vyroste ze své první autosedačky. Vaše dítě roste, a proto můžete snadno přejít z poutání pomocí integrovaných bezpečnostních pásů (do 18 kg) na poutání pomocí 3bodového bezpečnostního pásu vozidla (do 36 kg) s dodatečnou ochranou, kterou zajistí náš SecureGuard.

Věděli jste že…

Tato autosedačka musí být upevněna ke kotevním bodům ISOFIX vašeho auta. ISOFIX je standardní systém bodů připojení, které jsou téměř ve všech autech. Vytvářejí bezpečné a pevné spojení mezi dětskou autosedačkou a autem. Specifické požadavky ADVANSAFIX III SICT – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu. Než si koupíte autosedačku, nahlédněte do návodu k obsluze vozidla, vyhledejte body pro ukotvení horního upevňovacího popruhu systému Top Tether a ISOFIX a požádejte místního prodejce o zkušební instalaci ve vašem autě (vyžádejte si zaměstnance proškoleného společností Britax).

Pohodlí pro každou věkovou skupinu

ISOFIX s horním upevňovacím popruhem (Skupina 1)

Ať už jedete na nákupy, nebo vyrážíte na dovolenou, pohodlí vašeho dítěte je to nejdůležitější pro klidné cestování v autě. Děti rostou a jejich potřeby se mění. ADVANSAFIX III SICT je vhodná pro děti v každém věku od 9 měsíců do 12 let a přizpůsobuje se tak specifickým potřebám vašeho dítěte. Měkce polstrované bočnice, schválené k použití v naklopené pozici pro děti v každém věku, zaručují pro vaše dítě pohodlí na každé cestě, kamkoli vás život zavede.

Připoutání pomocí ISOFIX a horních upevňovacích popruhů (Skupina 2/3)

Tato dětská autosedačka musí být nainstalována pomocí 3bodového bezpečnostního pásu v autě a také pomocí kotevních bodů ISOFIX ve vašem autě. To zajistí pevné a bezpečné spojení mezi dětskou autosedačkou a autem, i když v ní dítě nesedí. Specifické požadavky ADVANSAFIX III SICT – bezpečná instalace je dokončena použitím horního upevňovacího popruhu zaručujícího optimální stabilitu. Zkontrolujte náš seznam vozidel nebo FIT FINDER® na stránce výrobku a zjistěte, zda je autosedačka kompatibilní s vaším autem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hmotnost autosedačky 11.2 kg
Upevnění v autě isofix
Potah snímatelný a prací ano
Ochrana proti bočnímu nárazu ano
Pětibodový upínací pás ano
Nastavitelná výška opěrky hlav ano
Polohovatelnost ano
Opěrka nohou ne
Odnímatelná opěrka hlavy ne
Skupina 9-36 kg
Barva

Barva

tmavě modrá
Bezpečnostní panel ne