Lionelo Autosedačka s ISOFIXEM 0-36 Kg BASTIAAN Grey

Hodnocení: 5 1 hodnocení Značka: Lionelo Náš kód: 1349017001

Doprava zdarma

Lionelo Autosedačka s ISOFIXEM 0-36 Kg BASTIAAN Grey

Lionelo Bastiaan je autosedačka, která dokazuje, že jízdní komfort může jít ruku v ruce s maximální bezpečností. Od narození až do 10 let (0–36 kg). Základna sedáku umožňuje rotaci o 360 stupňů. Opěradlo je perfektně uloženo (při pohledu dopředu), 7-ti stupňové nastavení opěrky hlavy a protiskluzové kryty pásů. Ne jen, že má moderní design, ale zajistí bezpečí s ISOFIX a systémem TOP TETHER. Celý popis

3799
5 1
3 999 Kč
3 799 Kč

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Náš kód: 1349017001

Popis

Popis produktu

Lionelo Bastiaan je autosedačka, která dokazuje, že jízdní komfort může jít ruku v ruce s maximální bezpečností. Od narození až do 10 let (0–36 kg). Základna sedáku umožňuje rotaci o 360 stupňů. Opěradlo je perfektně uloženo (při pohledu dopředu), 7-ti stupňové nastavení opěrky hlavy a protiskluzové kryty pásů. Ne jen, že má moderní design, ale zajistí bezpečí s ISOFIX a systémem TOP TETHER.

Moderní design ISOFIX Systém TOP TETHER Možnost usazení po směru, tak i proti směru jízdy Zvýšená boční ochrana 5-ti bodové bezpečnostní pásy Od narození až do 10 let (0–36 kg) Dri-Seat vložka pro komfort při cestování

Jedinečná technologie

  • Od narození – Díky otočnému zadnímu sedadlu je možné dítě dopravit od prvních dnů života. Pro bezpečnost a pohodlí nejmenších dětí je sedadlo vybaveno další redukční vložkou.

Otočeno o 360° – Použitím jedinečné technologie lze základnu sedačky volně otáčet kolem své vlastní osy, aniž byste ji museli odpojit od bezpečnostních pásů. Otáčením židle směrem ke dveřím vozidla můžete pohodlně a bez námahy umístit dítě do sedadla. ISOFIX – Trvanlivý a rychlý způsob, jak sestavit autosedačku v autě. V případě náhlého brzdění nebo srážky ovlivní dítě menší síly. TOP TETHER – Přídavný pás umístěný v horní části dětského nosného systému snižuje náklon dopředu v případě čelního nárazu. DRI-SEAT – Potah je vyroben z odolného a pevného materiálu, zatímco je jemný k pokožce dítěte. Vnější vrstva je opatřena speciálním děrovaným materiálem, který zajišťuje správnou cirkulaci vzduchu, která zaručuje pocit sucha.

Komfort jízdy

  • 5-ti bodové bezpečnostní pásy – Ještě bezpečnější pro vaše dítě díky použití dalšího bederního pásu.

ImpactBlock – Další přídavný polštářek chrání hlavu dítěte při bočních srážkách. Při jízdě podporuje krk a zvyšuje komfort jízdy. 4 úrovně náklonu – Jednoduchá regulace opěradla ze sedící polohy do polohy ležení. Zajištění pohodlí a správné polohy dítěte. Potešení z jízdy – Měkký polštář zaručuje pohodlí. Další polštářky na opasech zabraňují otlaku na citlivé pokožce dítěte a protiskluzové polštářky zajišťují správné umístění pásů. Nastavení opěrky hlavy – 7 úrovní nastavení opěrky hlavy – sedadlo roste s vaším dítětem.

Vylepšené detaily

  • Příjemné čalounění na dotek – Měkké, flexibilní a odolné čalounění, které se snadno udržuje v čistotě. Samotné vysávání umožňuje odstranit většinu nečistot.

Ochrana materiálu – Vodítka pásů jsou zajištěna plastovými částmi, které chrání materiál proti opotřebení, když jsou pásy pod dlouhodobým tlakem.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Hmotnost autosedačky 5 kg
Upevnění v autě isofix
Ochrana proti bočnímu nárazu ano
Pětibodový upínací pás ano
Nastavitelná výška pásů ano
Nastavitelná výška opěrky hlav ano
Polohovatelnost ano
Opěrka nohou ne
Skupina 1, 2 a 3
Barva

Barva

šedá
Bezpečnostní panel ne