Chemical Guys Sealant - JetSeal 109 (16 oz)

Značka: Chemical Guys Náš kód: 100002855026

Partnerský prodej

Chemical Guys Sealant - JetSeal 109 (16 oz)

Jet Seal je antikorozní sealant na automobily od značky Chemical Guys. Váže se na lak, vytváří odolný, lesklý film s dlouhou trvanlivostí. Neobsahuje abrazivní složky a poskytuje finální lesk s dlouhodobou ochranou laku proti UV, soli a agresivnímu prostředí. 473 ml Celý popis

999

999 Kč včetně DPH

Popis

Popis produktu

JetSeal Sealent pro dokonalou ochranu vozu

Vlastnosti produktu

  • odolná ochrana před působením špíny
  • syntetický vosk prodlužuje ochranu a lesk vozu
  • chrání před UV zářením, vodními skvrnami, ptačím trusem a dalšími nečistotami
  • vysoký lesk pro všechny barvy laku
  • vhodné pro lakované části, plexiskla, leštěné kovy, carbonová vlákna a další
  • vhodný pro ruční i strojní nanášení
  • neojoblíbenější sealant

O produktu

JetSeal chrání povrch před jeho znečistěním. Byl vyroben pro leteckou dopravu, kde povrchy nejvíce trpěly kvůli rychlým změnám teplot. Revoluční nanopolymery se vstřebávají hluboko do povrchu a chrání ho. Po aplikaci je povrch lesklý a sametově jemný. Chrání vůz celý rok již po jedné aplikaci. Plně syntetické složení dodává jedinečný lesk všem barvám. Extrémní počasí velmi rychle ničí ochranu z přírodního vosku, který tak vydrží jen velmi krátce a auto zůstává nechráněné. JetSeal je syntetický vosk, který povyšuje ochranu vozu na jinou úroveň. Vytváří na povrchu velmi silný, odolný a dlouhotrvající film proti vodním skvrnám, znečistění, silničnímu prachu a UV záření, díky čemuž nedochází ke změnám barvy laku. JetSeal je vhodný pro veškeré barvy laku, skla, plexiskla, leštěné kovy, carbon a další lesklé a čiré materiály.

Produkt před použitím důkladně protřepte. Pro ruční použití naneste 3 linky produktu na pěnový nebo mikrovláknový aplikátor a jemně potřete všechna místa, nechte 15 minut zaschnout a proniknout do materiálu a následně zbytky přípravku setřete čistou a suchou mikrovláknovou utěrkou. Abyste zajistili rovnoměrné pokrytí vyčkejte 20 minut a naneste druhou vrstvu.

Pro strojní nanášení naneste 3–5 kapek na jemný pěnový kotouč leštičky a jemně obtiskněte na ošetřovaná místa, poténižší rychlostí jemně rozleštěte po povrchu vozu. Nechte 15 minut působit a přebytky setřete a rozleštěte čistou a suchou mikrovláknovou utěrkou.

Technické specifikace

  • objem: 473 ml


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Objem 473 ml