GreenDog lůžko do auta pro psy dvousedadlové
923 Kč

759 Kč
+ doprava zdarma

Posledních pár kusů za tuto cenu!

GreenDog ochranné závěsné lůžko dvou- sedačkové zvyšuje bezpečnost jízdy při přepravě psa. Je univerzální, vhodné do každého typu automobilu.


Tommi Cestovní deka do auta CAR-ROLL
439 Kč

374 Kč

Car-roll cestovní deka v roládovém balení pro cestování a výlety, pomocí spon k upevnění na zadní sedačky do auta. Nabízí se i k použití jako přehozu přes domácí sedačku.


GreenDog bezpečnostní autopás červený
725 Kč

484 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GreenDog autopás pro psa zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení.


GreenDog bezpečnostní autopás modrý
430 Kč

361 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

GreenDog autopás pro psa zajišťuje bezpečnost vašeho psa v automobilu při nárazu nebo prudkém zastavení.


Walser Ochrana sedadel při převozu zvířat 145×165 cm - černá
479 Kč

Černá užitková tkanina chrání zadní sedadla a prostor vašeho vozu při převozu domácích mazlíků. Walser Ochrana sedadel 145×165 cm pojme chlupy, bláto a jakékoliv další znečištění. Brání rovněž poškození potahů. Těžká deka je pohodlná a lze ji snadno čistit.


Karlie Cestovní potah kufru auta, 165x126 cm
2 010 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní potah značky Karlie ochrání kufr vašeho auta před špínou, vlhkostí a zvířecími chlupy. Potah je vyroben z nepromokavého materiálu (nylon) a je protiskluzový. Jeho rozměry jsou 165×126 cm.


Karlie Cestovní potah/kabina do auta černá, 135x148 cm
1 252 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Cestovní potah značky Karlie ochrání kufr vašeho auta před špínou, vlhkostí a zvířecími chlupy. Potah je vyroben z nepromokavého materiálu (nylon) a je protiskluzový. Jeho rozměry jsou 135×148 cm.


O´ lala Pets Ochranný přehoz do zavazadlového prostoru 81x73 cm tmavě šedá
947 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje kufr auta čistý a bez chlupů. Ochrání dno, boční i zadní část zavazadlového prostoru. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. O' lala Pets Ochranný přehoz do zavazadlového prostoru 81×73 cm tmavě šedá je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý
661 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje prostor auta čistý a bez chlupů. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. Obsahuje otvory pro připoutání psa do bezpečnostních pásů. O' lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel malý je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel velký
959 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Přehoz do auta udržuje prostor auta čistý a bez chlupů. Je vyroben z nepromokavého materiálu s PVC zátěrem. Obsahuje otvory pro připoutání psa do bezpečnostních pásů. O' lala Pets Ochranný přehoz zadních sedadel velký je dodáván s přepravním obalem.


O´ lala Pets Pelech do auta 60x45 cm
727 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Pelíšek do auta disponuje výplní z dutého vlákna, které je prodyšné a rychle schne. Vnitřní popruh má nastavitelnou délku a lze jím připoutat pejska. Zadní část obsahuje popruhy, ke kterým pelech připoutáte bezpečnostním pásem. O' lala Pets Pelech do auta 60×45 cm má vnitřek z umělé kožešiny.


Karlie Ochranný potah do auta černý 162 × 132 cm
493 Kč

Novinka

Ochranný potah do auta značky Karlie zajistí čistotu vašeho vozidla při přepravě vašeho zvířecího miláčka. Pokryje celé zadní sedadlo včetně přesahu směrem k přední sedačce. Užijte si společně strávené chvíle bez starostí.


Karlie Bezpečnostní pás do auta
92 Kč

Novinka

Bezpečnostní pás pro psy je opatřen karabinou, kterou zacvaknete do klipu sedačky. Druhou část připnete k obojku či postroji psa. Karlie Bezpečnostní pás do auta je vhodný pro bezpečné cestování s psem.


Karlie Cestovní deka do auta 130 × 110 cm
430 Kč

Novinka

Cestovní deka do auta Karlie ochrání drahé automobilové čalounění před ušpiněním. Cestování s vaším čtyřnohým mazlíčkem tak bude radostí.


Karlie Ochranný potah do auta STAR 145 × 150 cm
786 Kč
+ doprava zdarma

Novinka

Karlie ochranný potah do auta STAR ochrání vaše zadní sedadla před chlupy a nečistoty od vašeho psa. Cestujte pohodlně a bez obav z nepořádku s vašim čtyřnohým mazlíčkem.


Trixie Autosedačka pro psy

Trixie Autosedačka pro psy

Hodnocení: 4,5
1 129 Kč

999 Kč
+ doprava zdarma

Autosedačka je určena pro malé psy, chrání před špínou a vypadávající srstí, s otvorem pro bezpečnostní pás.