Trixie Autosedačka pro psy

Trixie Autosedačka pro psy

Využijte dopravu zdarma na 3 měsíce a slevu 10 % na první nákup! Staňte se členem MALL klubu pro mazlíčky a tyto a další výhody jsou vaše. Registrujte se nezávazně a zdarma.
Autosedačka je určena pro malé psy, chrání před špínou a vypadávající srstí, s otvorem pro bezpečnostní pás.
Celý popis
1 129 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
1 047 Kč
Doprava zdarma
Od prodejce MALL

Momentálně nedostupné

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 295359

Recenze (0)

Batotgon S.
20.8.2020
Ověřený nákup
Vyborny
Monika B.
4.8.2015
Ověřený nákup
Sedačka je dobrá pejsek je spokojený. Je škoda, že k ní nedávají bezpečnostní pás musela jsem dokoupit. Dále je dost nevychytaná přední síťka o kterou se stačí jen lehce opřít a hned se rozepíná, ale pro ty co každý den cestují se svým miláčkem je to super vychytávka jak po bezpečnostní stránce tak ohledně čistoty v autě.
Renata F.
24.8.2020
Ověřený nákup
Příjemný materiál, skvělá manipulace, pejsek je moc spokojený a naučil se mít rád cestu autem.
materiál
skladnost v případě nevyužití
uložný prostor zabudovaný ve dně sedačky
zatím žádné
Paul T.
7.8.2020
Ověřený nákup
It’s OK
Autor si přál zůstat v anonymitě
25.8.2015
Ověřený nákup
Psí autosedačka splila svůj účel, a to připoutat psa, vytvořit mu svoje místečko a zajistit, aby nebylo zachlupaceno celé auto... Bohužel již zhruba po měsíci přestala držet tvar, proto dávám o hvězdičku méně. Sedačku ale i přesto doporučuji!
Autor si přál zůstat v anonymitě
8.1.2013
Ověřený nákup
Skvělé. Pejsek je moc spokojený, neběhá po autě, dívá se z okna. Jen za tu cenu by mohly být ve výbavě autosedačky i bezpečností postroje. Jinak skvělé a doporučuji.
Zuzana V.
3.1.2013
Ověřený nákup
NEJLEPŠÍ VĚC PRO VAŠEHO PEJSKA. Moc doporučuji! Moje fenečka nevěděla vždycky, jak si na klíně sednout. V taštičce jsem ji nerada vozila, protože si ji nemůžete nijak připásat. V této autosedačce si ji můžete i připnout. I fenečka z toho měla velikou radost. Vždycky si do toho vleze, zapneme ji a celou cestu prospinká. Má tam taky kožíšek, který je teplý a moc příjemný na dotek.
Martin S.
11.9.2012
Ověřený nákup
mohla by být povnější
Milena M.
1.6.2012
Ověřený nákup
autosedačku doporučuji.....pejsek je v ní spokojen,vidí z okna,je bezpečně připoután,v autě nejsou na sedačkách chlupy...jednoduché a rychlé připoutání na sedačku...ve spodní části je praktická přihrádka třeba na hračky,krmení,láhev z vodou aj... pro majitele malého plemene jako je třeba čivava- do sedačky se v pohodě vejdou dva pejsci M.Mrázová
Sarka H.
5.5.2012
Ověřený nákup
vyborne pro mensi psy. Doporucuji.