Pro Kennex Badmintonové míče
199 Kč 169 Kč

Badmintonové míče disponují pírky vyrobenými z odolného plastu, které jsou vložené v korkové špičce. Jsou středně rychlé a určené pro teplotu vzduchu 15–25 °C. Pro Kennex Badmintonové míče jsou vhodné pro rekreační hru.

Victor Platin 3000 6ks

Victor Platin 3000 6ks

Hodnocení: 4,8
319 Kč 259 Kč

Victor Platin 3000 6ks je sada badmintonových míčků po 6 kusech. V tubě naleznete 6 žlutých nebo bílých míčků pomalé, střední nebo nejvyšší rychlosti. Odolné míčky s kvalitním nylonovým lemem a korkovým kloboučkem mají dráhu srovnatelnou s péřovými míčky.

Victor Nylon 2000 6ks

Victor Nylon 2000 6ks

Hodnocení: 4,8
289 Kč

Badmintonové míčky Nylon 2000 jsou balené v tubě po 6 kusech. Míčky se vyznačují kvalitním plastem a originálním portugalským korkovým kloboučkem, který zaručuje optimální odehrání míče. Mají výborné letové vlastnosti a ihned po odehrání se dostávají do ideální letové trajektorie.

Victor Pro Court Tournament – peří 12ks
549 Kč

Victor Pro Court Tournament – peří 12ks je sada kvalitních a odolných péřových badmintonových míčů po 12 kusech. Díky kachnimu peří a kloboučku z kvalitního korku je vhodným míčem pro trénink a turnaje amatérských hráčů.

Victor Queen 12 ks bílá
589 Kč

Victor Queen jsou kvalitní péřové míče, které jsou známé po celém světě. Pro své dobré letové vlastnosti a dlouhou živostnost jsou vhodné na trénink či amatérské turnaje.

SEDCO BADMINTON SC TRAINING peří
126 Kč

Badmintonové košíčky – peří bílé TRAINING: Badmintonové košíčky ,materiál peří,bílá – 12 ks, materiál odrazové plochy je EVA – velmi dobrá kvalita, míček vhodný i pro hru pokročilých hráčů

SEDCO Sedco Profi 6ks
159 Kč

Míček badminton profi – nylon červený : Badmintonové míčky tuba 6ks.

Spartan MÍČKY SPEEDMINTON SADA 3 KUSY SPARTAN žlutá
77 Kč

Badmintonové míčky péřové ve speciálním balení po 3 kusech. Míčky jsou určeny pro halovou i venkovní hru. Jejich váha a tvar je činí aerodynamičtějším, nabízejí větší odolnost proti větru.

SEDCO Míčky na badminton SEDCO AOL sada 12ks - peří
99 Kč

Míčky na badminton SEDCO AOL sada 12ks – peříSada badmintonových míčků SEDCO AOL. Míčky jsou vyrobeny z velmi kvalitího peří. Určeny jsou pro trening rekreačních hráčů. Jasně viditelné. Zbarvené do bíla.

Stepanek Badmintonové míčky Stepanek Nylon Edition (6ks)
249 Kč

Plastové badmintonové míčky Stepanek Sport Nylon potěší především všechny rekreační a amatérské hráče. Nezáleží, jestli si chodíte zahrát pravidelně s kamarády do haly, nebo hrajete jen občas rekreačně na chalupě. Tyhle míče mají skvělé letové vlastnosti a především výbornou odolnost.

SEDCO Sedco 2710 3ks

SEDCO Sedco 2710 3ks

Hodnocení: 2
24 Kč

Míček badmintonový 2710 – barevné: košíček plast, hlava pěna EVA, velmi kvalitní, TUBA 3 KS

SEDCO EVA BK501 12 ks

SEDCO EVA BK501 12 ks

Hodnocení: 1
139 Kč

Míček badminton peří EVA BK501 Míček badminton, materiál peří, hlava pěna, TUBA 12KS velmi kvalitní míček pro pokročilé hráče, střední rychlost

SEDCO SPARTAN Speedminton SET 6 ks
130 Kč

Míček SPARTAN Speedminton SET 6 ksSpeedmintonové míčky plastové – ve speciálním balení po 6 kusech. Míčky jsou určeny pro halovou i venkovní hru, ale zejména pro tréninkové a rekreační využití.

SEDCO BS2105 peří
129 Kč

Badmintonové košíčky -peří bílé BS2105: Badmintonové košíčky ,materiál peří , v sadě 12ks

SEDCO SK BK502A 12ks

SEDCO SK BK502A 12ks

Hodnocení: 3
119 Kč

Míček badminton peří SK BK502A: Míček badminton,materiál peří, hlava pěna,tuba 12 ks

SEDCO Míček badminton peří DHS 402A-sada6ks
109 Kč

Badmintonové míčky peří DHS 402A: Kvalitní badmintonové míčky od špičkového výrobce pro rekreační a pokročilé hráče, materiál přírodní peří v bílé baravě, materiál hlavy EVA. TOP kvalita za super cenu.

SEDCO Sedco 2710 3 ks
21 Kč

Míček badminton 2710B: Míček badminton,košíček plast, hlava pěna EVA , velmi kvalitní, TUBA – 3ks,velmi dobrá kvalita

SEDCO Míčky na badminton HU-1683 - peří 12ks
249 Kč

Míčky na badminton HU-1683 – peří 12ksSada míčků pro badminton. Míčky jsou vyrobeny z peří. Určeny pro všechny typy hráčů. Skvělé pro všechny příležitosti. Míčky vynikají svou pevnou konstrukcí,odolnou hlavu a bílým zbarvením.

SEDCO Míčky na badminton MAVOS M300 6ks
203 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Míčky na badminton MAVOS M300 6ksKlasické badmintonové míčky modelu M300. Jsou vyrobeny z nylonu s odolnou  hlavou. Míčky jsou určeny pro všechny příležitosti. Skvělé letové vlastnosti míčků.

WISH Wish 805 12ks

WISH Wish 805 12ks

Hodnocení: 2
240 Kč

Badmintonové míčky pro profesionální užití. Tuba  – 12 ks. Hlavička je vyrobena z korku a je potažena umělou kůží.Velmi kvalitní míčky určené pro trening pokročilých hráčů.Velmi dobrý poměr kvalita/cena.

SEDCO Míček badminton peří SPARTAN BATUR-TRAINER 2089
140 Kč

Míček badminton peří SPARTAN BATUR-TRAINER 2089Péřové badmintonové míče SPARTAN BATUR-TRAINER 2089 jsou určený pro rekreační hráče a tréninkové účely. Základem míče peří, které společně s korkem dává míčkům perfektní letové vlastnosti a konsistentní letovou trajektorii.

SEDCO Sedco KO BK503 12ks
145 Kč

Míčky badmintonové – peří bílé KO BK503: Míčky badmintonové,peří, hlava materiál EVA, tuba – 12 ks

Spartan Míček badminton SPARTAN 4 ks
46 Kč

Míček badminton SPARTAN Neon 4 ksKvalitní badmintonový míček bílé barvy vyrobený z nylonu jsou určeny pro rekreační hráče a tréninkové účely. Dobré letové schopnosti. 4 kusy v balení. Technický popis:- Výrobce: Spartan- 4 ks v tubě- Materiál: nylon- Střední rychlost

Spartan Míček badminton SPARTAN Color 10 ks
70 Kč

Míček badminton SPARTAN Neon Color 10 ksSada různobarevných badmintonových míčků. Jsou vyrobeny z nylonu a určeny pro rekreační hráče a tréninkové účely. Dobré letové schopnosti. 10 kusů v balení – 3 růžové, 3 modré a 4 bílé.

Spartan Míček badminton SPARTAN Tournament 6 ks
165 Kč

Míček badminton SPARTAN Tournament 6 ksNylonové badmintonové míče SPARTAN Tournament jsou určeny pro rekreační hráče a tréninkové účely. Technický popis:- Výrobce: Spartan- 6 ks v tubě- Materiál: nylon/hlava: korek- Střední rychlost

WISH Péřové míče W-02 (12ks)
599 Kč 499 Kč

Sada 12 badmintonových míčků z kachního peří s hlavou z kvalitního přírodního korku, který optimalizuje odehrání míče a zajistí skvělé letové vlastnosti. Wish Péřové míče W-02 (12ks) ocení především pro klubové tréninkové využití děti, junioři a pokročilí hobby hráči.

Badmintonové míčky

Péřový badmintonový míček je odolnější, zatímco plastový je vhodnější pro začátečníky. Vybírat můžete mezi pomalými, středně rychlými a rychlými míčky na badminton.

  • Plastové badmintonové míčky

Plastové badmintonové míčky jsou vhodné pro amatérské hráče, pro pomalejší styl hry.

Plastové míčky na badminton mají korkovou základnu, opletení je plastové. Vyrábí se v bílé nebo žluté barvě, stupně rychlosti míčku značí barevné proužky.

→ Plastové míčky na badminton mají delší životnost a pořídíte je za nižší cenu.

  • Péřové badmintonové míčky

Péřové badmintonové míčky jsou určeny především pro pokročilejší hráče a profesionály, kteří preferují dynamičtější styl hry.

Péřové badmintonové míčky jsou vyrobeny z 16 ks husích per, která jsou zasazena do korkové základny. Míčky jsou obvykle bílé barvy, narazit však můžete také na barevné varianty.

→ Péřové míčky jsou náchylné k opotřebení, pera se snadno lámou. Počítejte také s vyšší pořizovací cenou.

Rychlosti badmintonových míčků

  • Pomalé míčky – rychlost 76, vhodné do teploty vzduchu 22 – 33 °C, zelený proužek
  • Středně rychlé míčky – rychlost 77, vhodné do teplot 12 – 23 °C, modrý proužek
  • Rychlé míčky – rychlosti 78, do teplot mezi 0 – 13 °C, červený proužek

Jak rychle se opotřebuje badmintonový míček?

Hráči s péřovými míčky mohou za jeden zápas při dvouhře použít až 3 – 6 míčků. Životnost péřového míčku můžete prodloužit napařováním, které vrací peří optimální vlhkost.

→ K nepostradatelné výbavě na badminton patří také badmintonová raketa.

Badmintonové výplety můžete zakoupit zvlášť.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Badmintonové míčky.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Badmintonové míčky výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Badmintonové míčky akce.