Balónky na oslavu jsou takřka základní výbavou, která by na žádné párty neměla chybět. Pořiďte si létající balónky s heliem, které se vznáší. Oblíbené jsou také balónky s čísly nebo balónky s písmeny, s kterými efektivně ztvárníte jméno i věk oslavence.

Zobrazit více

Jaké balónky na oslavu jsou nejvhodnější?

  • Metalické balónky mají metalicky lesklý povrch, který působí luxusně. Hodí pro slavnostní příležitosti, jako jsou oslavy narozenin nebo svatby.
  • Pastelové balónky jsou v tlumených pastelových tónech působí něžně, hodí se na dětské oslavy, svatby apod.
  • Puntíkaté balónky jsou veselé, a mají stylový retro nádech. Jsou vhodné na párty, plesy nebo zahradní oslavy.
  • Krystalické balonky výrazných barev se neztratí ani ve venkovních prostorách. Působí energicky a slavnostně, využijete je na svatbách, narozeninových oslavách i jako působivé dekorace na Silvestra.
TIP!

Oslavy, plesy i svatby rozzáří také barevné konfety.


Balónky jako čísla a písmena jsou ideální pro oslavence

Fóliové nápisy k zavěšení slouží k sestavení jména a věku oslavence. K dostání jsou všechna písmena abecedy i základní číslovky.

Balónky srdce

Balónky ve tvaru srdce jsou jako stvořené k romantickým událostem nebo milostnému vyznání. Hodí je jako dekorace při žádosti o ruku nebo milé překvapení na Valentýna – svátek zamilovaných.

Létající balónky

Létající balónky jsou oblíbenou zábavou především na svatbách. Balónky se napustí horkým vzduchem a spolu s přáním se vznesou k nebesům. K dostání jsou i létající lampióny opatřené svíčkou, které ve tmě svítí.

Modelovací balónky

Modelovací balónky děti milují. Na dětské oslavě nebo párty jim z balónků můžete vykouzlit například pejska, srdce, housenku a řadu dalších tvarů.

Vystřelovací balón

Vystřelovací balónek má průměr 1 metr. Užívá se na svatbách, je naplněn množstvím malých balónků. Vystřelovací balón se nejčastěji instaluje nad taneční parket, při novomanželském tanci balon vystřelí a malé balonky se pozvolna snášejí na parket.

Sady balónků pořídíte výhodněji

K dostání jsou také nejrůznější sady balónků, které pořídíte za výhodnější ceny než při nákupu jednotlivých balónků samostatně.

S heliem se budou balónky vznášet

K nafukovacím balónkům doporučujeme pořídit helium v lahvi, určené k pohodlnému plnění balónků. Díky němu balónky vzlétnou a bude s nimi mnohem větší legrace, než když je naplníte běžným vzduchem.

Info:

Na dětských oslavách by neměly chybět oblíbené a zábavné piňaty. Jedná se o pestrobarevné hvězdice, jednorožce a další figurky, uvnitř kterých jsou ukryté sladkosti.

Piňata se zavěsí na provázek do středu místnosti a děti se zavázanýma očima z ní pomocí klacků získají vytoužené odměny.


Balónky a helium

Chystáte párty nebo oslavu narozenin, či dokonce svatbu? Nezapomeňte pořídit oblíbené nafukovací balónky, které vykouzlí tu správnou atmosféru. V nabídce máme klasické, metalické balónky i balónky ve tvaru srdce.

K tvorbě jmen a věku oslavenců jsou tu foliové balónky ve tvaru písmen a číslic. Na svatby a zahradní párty se hodí také létající balónky. Balónky s heliem se elegantně vznáší ve vzduchu.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Balónky a helium.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Balónky a helium výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Balónky a helium akce.