HMS ortéza na koleno KO1655
349 Kč

Stabilizátor, nebo ortéza na koleno HMS KO1655 s bočními výztuhami a silikonovým prstencem pro stabilizaci čéšky. Dostupná velikost S, M, L a XL.

Bezdoteku Vyhřívaný bederní pás Savior 112x16 cm
1 799 Kč

VYHŘÍVANÝ PÁS Bolavá záda? Zatuhlé svaly? Klouby? Kdo z nás v dnešní době tyto zdravotní problémy neřeší! A jak si pomoci od bolesti okamžitě? Řešením je vyhřívaný zdravotní pás. Naše babičky s důvěrou používaly tzv. kočku nebo kocoura na záda, zahřívací kožešinový pás na záda.

LIFEFIT Neoprenová bandáž LIFEFIT BN302 Koleno uzavřené
249 Kč

Kompresní bandáž z neoprenu. Použitý materiál umožňuje optimální kompresy svalů a vazů, pomáhá udržovat tělesné teplo a prohřívat postiženou oblast, zároveň podporuje krevní oběh v postižené oblasti. Anatomicky tvarovaná bandáž poskytuje velmi účinné zpevnění, čímž napomáhá přirozenému pohybu.

HMS ortéza na koleno KO1665
579 Kč

Stabilizátor, nebo ortéza na koleno HMS KO1665 s bočními, ocelovými výztuhami a silikonovým prstencem pro stabilizaci čéšky. Dostupná velikost S, M, L a XL.

Korektor pro vzpřímené držení těla
379 Kč 319 Kč

Nesprávné držení těla, bolesti páteře, hlavy a krku nebo slabost rukou, proti tomu všemu se dá účinně bojovat s pomocí bandáže Back corrector.

LiveUp Bandáž na koleno s výztuhou LiveUp UNI
511 Kč

Bandáž koleno s výztuhou LiveUp Bandáž vyrobena z gumy 65% vysoké kvality a je pokryta pružným nylonem 35% po obou stranách pro lepší stlačení a uchování tělesné teploty, čímž pomáhá zlepšit krevní oběh. Tato kombinace poskytuje léčebný účinek pro namožené svaly a klouby.

PRC Hubnoucí pás pro rychlejší spalování tuků
253 Kč

Hubnoucí pás pro rychlejší spalování tukůTento pás zvyšuje teplotu vašeho těla během cvičení, podporuje pocení a aktivitu.Je tvarovaný tak, aby pohodlně obepínal pas.Je přirozeně flexibilní, díky čemuž se snadno přizpůsobí a vytvaruje podle vašeho těla.Jednoduše jej omotejte kolem pasu, zajistěte …

Oppo Medical 2075 Bandáž klavikulární - rovnač
598 Kč

Korektor je vyroben z elastického materiálu, táhne ramena dozadu a tím vynucuje vzpřímenou postavu a na druhou stranu nezpůsobuje ochabnutí svalů, které jsou po celou dobu v činnosti.

HMS zeštíhlující bederní pás BR1313
349 Kč

Zeštíhlující pás určený pro ženy i muže. Pomáhá skrýt nadváhu a zakrýt nedostatky v problematický partiích těla jako je pas a břicho.Pás můžete nosit v průběhu kondičního cvičení, stejně tak jako při každodenních činností.Pás napomáhá spalovat kalorie a

LIFEFIT Neoprenová bandáž LIFEFIT BN304 Koleno otevřené s výztuhou
399 Kč

Kompresní bandáž z neoprenu. Použitý materiál umožňuje optimální kompresy svalů a vazů, pomáhá udržovat tělesné teplo a prohřívat postiženou oblast, zároveň podporuje krevní oběh v postižené oblasti. Anatomicky tvarovaná bandáž poskytuje velmi účinné zpevnění, čímž napomáhá přirozenému pohybu.

Oppo Medical 1010 Bandáž lýtková - béžová
397 Kč

Bandáž je vyrobena z prodyšného, perforovaného neoprénu podšitého bavlnou, bandáž zahřívá lýtko, zlepšuje krevní oběh a také stabilizuje a chrání před úrazy.

LIFEFIT Neoprenová Bandáž LIFEFIT BN501 Záda
349 Kč

Kompresní bandáž z neoprenu. Použitý materiál umožňuje optimální kompresy svalů a vazů, pomáhá udržovat tělesné teplo a prohřívat postiženou oblast, zároveň podporuje krevní oběh v postižené oblasti. Anatomicky tvarovaná bandáž poskytuje velmi účinné zpevnění, čímž napomáhá přirozenému pohybu.

HMS ortéza na kotník SS1876
279 Kč

Ortéza HMS SS1876 s vnitřní výztuhou pro zamezení pohybu kotníku do stran. Univerzální velikost.

XQMAX TRAINING UNI - M
155 Kč

Bandáž koleno TRAINING UNI – M Vyrobena z odolného, elastického a pohodlného materiálu. (RUBBER 30%, POLYESTER 35%, NYLON 35%). Bandáž efektivně zpevňuje kloub a zajišťuje kompresi spolu s mírným ohřevem kloubu. Tímto aktivně snižuje bolest při přetěžování kloubů, práci nebo běžném sportování.

SEDCO TRAINING UNI - L kotník
139 Kč

Bandáž koleno TRAINING UNI – LVyrobena z odolného, elastického a pohodlného materiálu. (RUBBER 30%, POLYESTER 35%, NYLON 35%). Bandáž efektivně zpevňuje kloub a zajišťuje kompresi spolu s mírným ohřevem kloubu. Tímto aktivně snižuje bolest při přetěžování kloubů, práci nebo běžném sportování.

SEDCO TRAINING UNI - L zápěstí
108 Kč

Bandáž zápěstí TRAINING UNI – LVyrobena z odolného, elastického a pohodlného materiálu. (RUBBER 30%, POLYESTER 35%, NYLON 35%). Bandáž efektivně zpevňuje kloub a zajišťuje kompresi spolu s mírným ohřevem kloubu. Tímto aktivně snižuje bolest při přetěžování kloubů, práci nebo běžném sportování.

HMS bandáž na koleno KO1125
319 Kč

Elastická bandáž na koleno HMS KO1125 se silikonovým prstencem pro stabilizaci čéšky. Dostupná velikost S, M, L a XL.

Antar AT53013 Bandáž kolenní nylon
126 Kč

Bandáž zajišťuje fungování kloubu v optimálním anatomickém rozsahu pohybu, koriguje jeho deformace a zabraňuje patologickým odchylkám. Bandáž posiluje kolenní kloub, působí profylakticky a chrání jej před zraněním, zejména při oslabení kloubu, v případě revmatických a degenerativních onemocnění.

SEDCO Bandáž kolenní PROTEC KNEE 5716
199 Kč

Bandáž kolene Materiál: pryž 65%, 35% nylon. Z elastického materiálu, který se dokonale přizpůsobuje anatomii těla, tím zabraňuje posouvání bandáže Zpevňuje kloub, snižuje svalové napětí, minimalizuje bolest a otoky. Cena za kus.

HMS ortéza na zápěstí NA1590
229 Kč

HMS NA1590 je ortéza s hliníkovou výztuhou pro fixaci zápěstí. Provedení buď na pravou, nebo na levou ruku. Dostupné velikosti S/M a L/XL.

HMS závěs paže TE1194
139 Kč

Závěs paže HMS TE1194 pro použití jako pomůcka při doléčení zlomeniny po sejmutí sádry. Dostupná velikost 37 a 42 cm.

PRC Neoprenový bederní pás
169 Kč

Neoprenový bederní pásVýborná opora bederní páteřeKonec bolesti zad v oblasti bederní páteřeVelmi pohodlnýMožno nosit pod běžným oblečením doma, do práce a při sportuBarva: modráMateriál: nylon- neoprenRozměr: L – 17,7 × 99 cm (možno natáhnout ještě o dalších 12 cm)

LiveUp Bandáž LOKET LiveUp - S/M
109 Kč

BANDÁŽ LOKET 5673Univerzální bandáž skvělé kvality.Tvořená polyesterem,gumou i nylonem,přesně na míru pro pohodlnost a rychlé léčení potřebné oblasti.Zároveň zlepšuje krevní oběh.Technický popis:-Pomáhá zmírnit nepohodlnost v případě natažení a úrazu svalů a kloubů.-Poskytuje zklidňující držení te…

HMS bandáž na zápěstí NA1567 oranžová
109 Kč

Stahovadlo na zápěstí je speciálně tvarováné měkké neoprenové škrtidlo. Stahovadlo posiluje a zpevní zápěstí navíc neomezuje motorické dovednosti. Vyrobeno z prodyšného neoprenu s prošitými okraji materiálu.Dokonale poskytuje pohodlí.

SEDCO Kinesiology Tape koleno 25x5 cm - 6ks
59 Kč

Kinesiology TapeOblíbený model tejpovacích pásek. Nyní v sadách po 6-ti kusech. Páska je speciálně konstruována na specifické partie, aby zvýšila efektivitu a pohodlnost při využívání. Kinesiology Tape jsou velmi pevné, ale současně i velmi elastické tejpovací pásky.

Antar AT53021 Bandáž zápěstí nylon (uni)
84 Kč

Doporučuje se jako preventivní opatření, ochrana před zraněními a degeneracemi (např. u lidí pracujících na počítači, při hraní tenisu, golfu), jakož i při degenerativních a revmatických onemocněních.

LP LP 726B Ortéza zápěstí (uni)
184 Kč

Zmírňuje bolest spojenou s přetažením kloubu degeneracemi a otřesy. Doporučuje se jako preventivní prostředek, který chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerací, např. pro osoby pracující na počítači, hrající tenis, golf, snowboardisty.

LP LP 753B Ortéza zápěstí zpevňující (uni)
230 Kč

Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu a otřesy. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerativních změn, např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf, jezdí na snowboardu.

LP LP 771 Ortéza bederní s výztuhami
723 Kč

Pás se doporučuje používat při různorodých onemocněních páteře, např. diskopatií, bederní spondylolistéze, nestabilitě bederní páteře, degenerativních změnách obratlů a také po operacích.

Antar AT53017 Bandáž hlezenní nylon
112 Kč

Bandáž zajišťuje fungování kloubu v optimálním anatomickém rozsahu pohybu, koriguje jeho deformace a zabraňuje patologickým odchylkám.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Bandáže a tejpy.
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Bandáže a tejpy výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Bandáže a tejpy akce.