omotávka zápěstí ONX01
1x

HMS omotávka zápěstí ONX01

229 Kč

Omotávka zápěstí HMS vhodná pro zafixování zápěstí při silovém tréninku nebo jako výztuha oslabeného zápěstí. Speciální elastický materiál je vhodný pro všechny velikosti zápěstí.

LP 753B Ortéza zápěstí zpevňující (uni)

LP LP 753B Ortéza zápěstí zpevňující (uni)

230 Kč
Poslední kus za tuto cenu!

Zmenšuje bolest spojenou s přetěžováním kloubu a otřesy. Doporučuje se používat jako preventivní prostředek, chrání a zmírňuje následky úrazů a degenerativních změn, např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf, jezdí na snowboardu.

Oppo Medical 2281 Bandáž zápěstí, S

Oppo Medical 2281 Bandáž zápěstí

123 Kč
Posledních pár kusů za tuto cenu!

Zmenšuje bolest spojenou s dlouhodobou prací s počítačem a také s přetěžováním kloubu. Chrání před úrazy a degenerativními změnami (např. pro osoby, které pracují s počítačem, hrají tenis, golf) a také se používá v průběhu degenerativních a revmatických onemocnění.

Oppo Medical 2980 AccuTex Ortéza zápěstí, XL

Oppo Medical 2980 AccuTex Ortéza zápěstí

877 Kč
Doprava zdarma

Výrobek se doporučuje používat hlavně v případě vyvrtnutí nebo natažení zápěstí, za účelem stabilizovat oslabené, natažené a ztuhnuté zápěstí, po operacích za účelem zmírnění bolestí, prevence a léčení úrazů, urychlení rehabilitace.

bandáž na zápěstí NA1567 oranžová

HMS bandáž na zápěstí NA1567 oranžová

109 Kč

Stahovadlo na zápěstí je speciálně tvarováné měkké neoprenové škrtidlo. Stahovadlo posiluje a zpevní zápěstí navíc neomezuje motorické dovednosti. Vyrobeno z prodyšného neoprenu s prošitými okraji materiálu.Dokonale poskytuje pohodlí.

Antar AT53021 Bandáž zápěstí nylon (uni)
1x

Antar AT53021 Bandáž zápěstí nylon (uni)

94 Kč

Doporučuje se jako preventivní opatření, ochrana před zraněními a degeneracemi (např. u lidí pracujících na počítači, při hraní tenisu, golfu), jakož i při degenerativních a revmatických onemocněních.