Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMAsmart image price
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 4368070

GOX7 EUROPE Hi-Heat Primer, tepelně odolná rychleschnoucí základová barva

GOX7 EUROPE Hi-Heat Primer, tepelně odolná rychleschnoucí základová barva

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
AB7301 1×400ml vysoce odolný primer ,podkladní barva, základní barva odolnost 350 st C use for metals-určeno pro kovy Celý popis
472 Kč
Zboží od: GOX7-EUROPE
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
472 Kč
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu
S novou kartou za

6.2.2023 - 8.2.2023 na vaší adrese

Popis

GOX7 Hi-Heat Primer je pro specifické účely, rychleschnoucí nástřik ideální pro vysoké tepelné zatížení a vnější použití, stejně jako zlepšující přilnavost barevného základního a lakovaného vrchního nátěru na povrchy s vysokými teplotami, jako jsou brzdové třmeny, brzdové bubny, žebra, náboje kol a díly a části motoru vyžadující vysokou tepelnou odolnost.

 

Hi-heat primer je formulován tak, aby umožňovaly minimální tloušťku vrstvy základního nátěru , čímž je ideální pro použití jako první krok ve všech výrobních provozech pro automobilový průmysl a pro opravy.

Vlastnosti / Výhody

Formulováno v bílé barvě, aby umožnilo minimální tloušťku základního a vrchního nátěru, s vynikající přilnavostí a tepelnou odolností do 350 ° C.

 Tento osvědčený vzorec je ideální pro použití na brzdovém třmenu, brzdovém bubnu, středu rotoru brzdění a žebra, náboje kol a součásti, které vyžadují vysokou tepelnou odolnost.

 Rychle schnoucí s vynikající ochranou proti korozi a zabraňuje štěpení, praskání a loupání.

 Pomáhá vyplňovat hluboké škrábance a drobné nedokonalosti, takže je ideální pro nadšence automobilů a profesionály, na opravy.