10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 19572684

Cold Steel Basebollträ Cold Steel Brooklyn Basher

Cold Steel Basebollträ Cold Steel Brooklyn Basher

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Možná nejsilnější bitevní vlak na světě? Z studené oceli – jsou prakticky nerozbitné a dostupné v několika velikostech Celý popis
965 Kč
Zboží od: BRABILLIGT
965 Kč
S novou kartou za

22.7.2024 - 24.7.2024 na vaší adrese

Popis

Od jejich vydání v roce 2006 je řada baseballových pálek Cold Steel Brooklyn trvale oblíbená mezi fanoušky.
Přesné vstřikování vyrobené z nejtěžšího vysoce houževnatého polypropylenu, který byl k dispozici, tyto netopýry prostě nelze prolomit samotným nárazem. Protože jsou vyrobeny spíše z polymeru než ze dřeva nebo hliníku, jsou nejen pevnější než tradiční netopýři, ale jsou také odolnější. Nebudou hnít, praskat, štěpit se nebo dokonce vyblednout. Nemusíte se bát ani nečistot, které na ně působí, protože jsou nepropustné pro přírodní živly a čistí se o něco více než mýdlem a vodou.

Jsou také všestranné! Lze je použít jako hrací pálky, cvičné a rozcvičovací pálky, topné typy, půjčovačky, školní nebo ligové dřevo nebo dětská pálka. Mohou také sloužit jako křížoví trenéři pro rozvoj síly, hbitosti a koordinace očí a rukou pro ty, kteří studují bojová umění.

Od malého suvenýrového netopýra (The Brooklyn Shorty) až po impozantního nadměrného netopýra Beast Bat (The Whopper) a všechny ostatní modely mezi tím, Cold Steel pro vás určitě bude mít netopýra!

Za rozumnou cenu, všestranné, užitečné a prakticky nerozbitné, neexistuje žádná omluva, proč nevlastnit brooklynskou pálku od Cold Steel!

Podrobnosti pro Brooklyn Basher:
Materiál: Polypropet s vysokým efektem
Celková délka: cca. 61 cm
Hmotnost: cca. 782 g
Tloušťka rukojeti: cca. 2,5 cm
Tloušťka na špičce: cca. 5,4 cm