Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 8531455

Fulbat Továrně aktivovaná motocyklová baterie FULBAT 2H036376

Fulbat Továrně aktivovaná motocyklová baterie FULBAT 2H036376

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
SLA FULBAT Stejná technologie jako v případě MF Fulbat. Je to tedy bezúdržbová baterie, lidově často zvaná gelovka. Patrně proto, že uvnitř najdeme absorbční materiál – rouno, neboli AGM (Absorbed Glass Material), do kterého je kyselina napuštěna. Celý popis
684 Kč
Zboží od: 2HMOTO s.r.o.
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
684 Kč
Získejte dopravu ZDARMA se
S novou kartou za

24.3.2023 na výdejním místě
24.3.2023 na vaší adrese

Popis

SLA FULBAT Stejná technologie jako v případě MF Fulbat. Je to tedy bezúdržbová baterie, lidově často zvaná gelovka. Patrně proto, že uvnitř najdeme absorbční materiál – rouno, neboli AGM (Absorbed Glass Material), do kterého je kyselina napuštěna. Kontrukce je celkově modernější, takže se méně a pomaleji vybíjí. Umožňuje více životních cyklů – tzn, lze ji vícekrát vybít a nabít, tzn, že vydrží déle, než konvenční DRY baterie. Lépe také odolává výkyvům počasí.   Jediný rozdíl oproti MF Fulbat je v tom, že baterie SLA je již naplněná elektrolytem (kyselinou) z výroby. To má několik výhod. A jednu nevýhodu.   Hlavní výhoda je, že prostě sáhnete do regálu, nasadíte, přitáhnete pár šroubů a můžete jet. Nemusíte nic dolévat, doplňovat. Jelikož je naplněná již z výroby, je dokonale utěsněná a proto ji klidně můžete položit na bok. Nevýhodou je skladování, kdy je třeba baterii pravidelně dobíjet.

Udržba:   Baterie je bezúdržbová. Což znamená, že nemusíte kontrolovat a dolévat elektrolyt. Jako jakoukoli jinou baterii na světě ji ale musíme dobíjet.  Zpravidla po 2 měsících nečinnosti.   Výhody:   Nemusí se aktivovat (nalít elektrolit). Prostě jenom připojíte a jedete.   Není třeba kontrolovat a doplňovat hladinu elektrolytu.   Lze ji mírně naklánět až dokonce položit na bok, aniž by se kyselina.   Nevýhody:   Nelze ji skladovat bez potřebné péče, tedy dobíjení..