Buďtea nakupujte s dopravou ZDARMA
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 18202389

Crossio solární batoh LUMEE

Crossio solární batoh LUMEE

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Solární batoh nabízí důmyslně propracovaný prostor pro bezpečné přenášení elektroniky. Objem 19L, přihrádka pro 15,6” notebook a 10,1” tablet. 9W solární panel s účinností až 17,44 %, vnitřní konektory 2× USB-A a 1× micro USB. Celý popis
Produkt se již neprodává
2 999 Kč
Zboží od: CZC.CZ
Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.
2 999 Kč
S novou kartou za

Popis

CROSSIO solární batoh LUMEE

Solární batoh s elegantním městským stylem bezpečně uschová a zabezpečí přenášený obsah. Navíc díky solárnímu panelu a USB portům, je schopen zajistit i provoz přenášené elektrotechniky.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Jeho přednosti:

  • Batoh je vybavený solárním panelem a má 5 různých výstupů
  • Solární panel pak dosahuje výkonu až 9 W a skvělé účinnosti 17,44 %
  • Polstrované ramenní i hrudní popruhy
  • Vyrobený z RipStop tkaniny
  • Odolný proti stříkající vodě, UV záření a mikroorganizmům
  • Uvnitř 2 výstupy USB-A a 1 microUSB port
  • Oddělená přihrádka na 15″ notebook a 10,1″ tablet
  • Z boku výstupy USB-A a micro USB

Skvěle navržen

Vnitřní prostor batohu je vybaven oddělenou přihrádkou, kam bezpečně uložíte notebook o velikosti 15" a tablet 10,1". Je vybaven kapsami a přihrádkami pro příslušenství a ostatní elektrotechniku. Vnitřek je vybaven i bezpečnostními kapsami pro cenné věci. Uvnitř na zadní straně jsou elegantně ukryty dva nabíjecí porty USB-A a 1 microUSB.

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Energie kdekoliv

Na přední straně je pevně připevněn solární panel, který dosahuje výkonu až 9W a má skvělou energetickou účinnost a to 17,44%. Takže můžete dobíjet všechna potřebná zařízení s příslušnými konektory i během cest. Například mobilní telefon nabijete za cca 2,5 hodiny a 10000 mAh powerbanku za pouhých 9 hodin. Na vnější straně jsou umístěn porty USB-A a micro USB.

Komfortní zpracování

Polstrované ramenní a hrudní popruhy poskytují maximální pohodlí při nošení a zajišťují ideální rozložení hmotnosti, což je příznivé pro vaše záda. Díky kompaktním rozměrům je možné si vzít batoh na palubu letadla jako příruční zavazadlo, takže můžete svá zařízení dobíjet i za letu. 

Omlouváme se, popis obrázku chybí.Nadčasový materiál

Vnější tkanina je tvořena z RipStop materiálu z polyesterových, polyuretanových a etylenvinylacetátových vláken. Díky tomuto materiálu se sníží hmotnost materiálu a zvýší se jeho pevnost. Při porušení struktury tkaniny by se tak trhlina neměla dále zvětšovat, což výrazně prodlužuje životnost batohu. Materiál je odolný vůči stříkající vodě, UV záření i mikroorganizmům. 

Klíčové vlastnosti

Solární batoh nabízí důmyslně propracovaný prostor pro bezpečné přenášení elektroniky. Objem 19L, přihrádka pro 15,6” notebook a 10,1” tablet. 9W solární panel s účinností až 17,44 %, vnitřní konektory 2× USB-A a 1× micro USB, vnější konektory 1× USB-A a 1× micro USB. Vyroben je z RipStop materiálu, je odolný vůči stříkající vodě IPX4 a UV záření, povětrnostním vlivům i mikroorganizmům. Pohodlné nošení, měkce polstrované popruhy a rukojeť.