Bioclean Alkalita ProfiPOOL 5kg

Bioclean Alkalita ProfiPOOL 5kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek ProfiPOOL Alkalita optimalizuje prostředí pro udržení kvalitní a hygienicky nezávadné vody. Slouží ke zvýšení hodnoty alkality vody a stabilizaci pH. Napomáhá tím ke snížení spotřeby přípravků pro úpravu pH a zvyšuje účinnost desinfekčních přípravků. Použ Celý popis
Partner: Bioclean
469 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.

Skladem u partnera 5+ kusů

26.1.2022 - 27.1.2022 na vaší adrese
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Bioclean

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100054120122

Popis

Charakteristika:

Přípravek ProfiPOOL Alkalita optimalizuje prostředí pro udržení kvalitní a hygienicky nezávadné vody. Slouží ke zvýšení hodnoty alkality vody a stabilizaci pH. Napomáhá tím ke snížení spotřeby přípravků pro úpravu pH a zvyšuje účinnost desinfekčních přípravků. Používá se při chlorových i kyslíkových úpravách vody.

Návod k použití, dávkování:

Optimální hodnota alkality je 80–120 mg / l (ppm), Ideální hodnota pH 6,8–7,4. Pro zvýšení alkality o 10 mg / l přidejte 15 – 20 g přípravku na 1m3 vody (dle její tvrdosti). Zvyšujte alkalitu opatrně, její opětovné snižování je náročné (lze jej zajistit snížením pH k hodnotám cca 4 ideálně za použití kyseliny chlorovodíkové). Měření a dávkování provádějte především na začátku sezóny, při napuštění nové vody. Odpovídající množství přípravku lze vsypat přímo do vody podél stěn bazénu.

Obsahuje:

Hydrogenuhličitan sodný, min 98%, CAS: 144–55–8, ES: 205– 633–8, Bílý krystalický prášek bez zápachu, pH: lehce alkalické 8 – 8,5

Skladování:

skladujte v těsně uzavřených původních obalech na chladném a suchém, dobře větraném místě při teplotě +5 °C až +25 °C, chraňte před fyzikálními vlivy. Údaje pro dekontaminaci: V případě rozsypání granulát pozametejte, zabraňte prašnosti, případně důkladně odsajte a umístěte do vhodné nádoby na odpad.

Záruční doba:

24 měsíců od data výroby při uchování v původním obalu a dodržení správných skladovacích podmínek.

Balení:

5kg

Dokumenty k produktu ke stažení zde.