Bioclean Chlor STABIL ProfiPOOL 1kg

Bioclean Chlor STABIL ProfiPOOL 1kg

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Přípravek ProfiPOOL Chlor STABIL je granulovaný prípravek pro stabilizaci chloru v bazénové vodě. Vlivem slunečního záření a zvýšené teploty vody dochází ke zvýšenému rozkladu ochranných chlorových přípravků rozpuštěných ve vodě a tím k jejich nadměrnému vyčerpává Celý popis
170 Kč
Partner: Bioclean

Skladem u partnera 5+ kusů

20.4.2021 - 21.4.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Bioclean

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100046288654

Popis

Přípravek ProfiPOOL Chlor STABIL je granulovaný prípravek pro stabilizaci chloru v bazénové vodě. Vlivem slunečního záření a zvýšené teploty vody dochází ke zvýšenému rozkladu ochranných chlorových přípravků rozpuštěných ve vodě a tím k jejich nadměrnému vyčerpávání a uvolňování chloru. Přípravek na sebe váže uvolněný chlor, tím prodlužuje účinek chlorových přípravků a potlačuje chlorový zápach.

Návod k použití:

přípravek aplikujte po napuštění nebo při zahájení sezóny a po každé (i částečné) výměně vody v bazénu. Doporučené dávkování je 35g/m3 čerstvé vody. Odměřené množství přípravku nasypejte při zapnutém filtračním zařízení přímo do skimmeru, kde dojde k jeho postupnému rozpuštění.

Složení: kyanurová kyselina 99% (990 g/kg). Pokyny pro bezpečné zacházení: Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s kůží a očima. Prázdný obal vypláchněte vodou a umístěte do kontejneru na tříděný odpad. První pomoc: Pri nadýchání: postiženou osobu přemístěte na čerstvý vzduch. Při zasažení očí nebo kůže: začněte ihned vyplachovat vlažnou vodou a vyplachujte nejméně po dobu 15 min. Při požití: Postižené osobě, je-li při vědomí, dejte vypít větší množství vody nebo mléka (2–4 sklenice). V případě potíží vyhledejte lékařskou pomoc. Skladování: přípravek skladujte v uzavřených originálních obalech, v suchu a chladu. Upozornění: Dodavatel neručí za škody způsobené nesprávným nakládáním s přípravkem.