Bad Kitty Kočičí fetish maska Bad Kitty Cat Mask Rhinestones

Bad Kitty Kočičí fetish maska Bad Kitty Cat Mask Rhinestones

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Zapoj svou fantazii. Nech za sebe mluvit své chutě. Vem si co ti právoplatně patří a ochoč si svého mazlíčka. Musíš svému pánovi ukázat, kdo je nejposlušnější kočičkou nebo raší si zahrát na zlobivku? Kočičí maska Bad Kitty Cat Mask Rhinestones nenechá fantazii vychladnout ani na vteřinu. Celý popis
799 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
495 Kč
-38%
Partner: ErosStar.cz

Skladem u partnera 3 kusy

17.6.2021 - 18.6.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera ErosStar.cz

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100051567384

Popis

Zapoj svou fantazii. Nech za sebe mluvit své chutě. Vem si co ti právoplatně patří a ochoč si svého mazlíčka. Musíš svému pánovi ukázat, kdo je nejposlušnější kočičkou nebo raší si zahrát na zlobivku?

Kočičí maska Bad Kitty Cat Mask Rhinestones nenechá fantazii vychladnout ani na vteřinu. Je určená pro všechny zvědavé páry hledající něco nového, ale také pro zkušené milovníky pet play (role play) hrátek. Ve fetish zábavě se meze nekladou. S Maskou na oblíčej se staneš kočičí šelmou, která si libuje v každé perverzní zábavě.

Aby padla všem a při nošení byla naprosto pohodlná, je fetish maska Bad Kitty Cat Mask Rhinestones opatřena pevným systémem na uchycení. Kovová skoba se zapíná zezadu na hlavě a lze ji přizpůsobit na své potřeby. Kočičí masku Bad Kitty Cat Mask Rhinestones zdobí několik lesklých kamínků, které dávají masce unikátní vzhled.

Lechtivé hrátky lze okořenit přidáním análního kolíčku s ocáskem nebo nakreslením fousků na obličej.