Adams Guy: Sherlock Holmes a Boží dech

Adams Guy: Sherlock Holmes a Boží dech

Autor: Adams Guy
Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž budou všechny pověry a předsudky minulosti vyvráceny. Nebo ne? Někdo se tomu ze všech sil snaží zabránit. Celý popis
299 Kč
255 Kč
Partner: BOOKTOOK

Na objednání u partnera

30.3. - 6.4. při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera BOOKTOOK

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100046508509

Popis

Devatenácté století se chýlí ke konci. Na jeho místo přichází století dvacáté, století změny a vědy – století, v němž budou všechny pověry a předsudky minulosti vyvráceny. Nebo ne?

Někdo se tomu ze všech sil snaží zabránit. V londýnském sněhu je nalezeno rozdrcené tělo. Poblíž nejsou žádné stopy, takže to vypadá, jako by oběť zabil pouhý vzduch. Jde o první ze série útoků, při níž přijde o život několik prominentních londýnských okultistů. Sherlock Holmes a doktor Watson cestují do Skotska, aby se setkali s proslulým Aleisterem Crowleym, o němž doufají, že jim pomůže přijít těmto záhadám na kloub.

Naši přátelé se ocitají v obležení temných sil. Jsou na stopě něčemu neuvěřitelnému a úděsnému, a Holmesovy racionalistické názory podstupují tvrdou zkoušku. Slavné dvojici pomáhá skupina nejslavnějších okultních mozků v zemi: takzvaný „paranormální lékař“ John Silence, vyšetřovatel nadpřirozených jevů Thomas Carnacki a démonolog a odborník na staré runy Julian Karswell.

Budou na tento případ stačit? Londýn se na sklonku století řítí do zkázy a propasti pekla se otevírají, aby mohly pohltit celý svět…

Ponořte se do zcela nového a vzrušujícího případu slavného detektiva Sherlocka Holmese!

  • počet stran: 216
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 29.3.2021
  • šířka: 0mm
  • výška: 0mm
  • hmotnost: 0g
  • ISBN: 978–80–7642–030–4