Albon Mitch: Strážce času

100%
Hodnocení: 5
Autor: Albon Mitch

Albon Mitch: Strážce času

100%
Hodnocení: 5
Autor: Albon Mitch

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeho nejpůsobivější román The Time Keeper (Stráž Celý popis

298
5 1
369 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
298 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100001647047

Popis

Popis produktu

Od autora Mitche Alboma, který inspiroval miliony lidí po celém světě knihami jako Tuesdays with Morris (úterý s Morrisem) a The Five People You Meet in Heaven (Pět lidí, které potkáš v nebi), přichází jeho nejpůsobivější román The Time Keeper (Strážce času ) – poutavá legenda o prvním muži na Zemi, který počítal čas.

V nejnovějším románu Mitche Alboma je vynálezce prvních světových hodin potrestán za to, že se pokoušel měřit nejúžasnější Boží dar – čas. Je vyhoštěn na staletí do jeskyně a přinucen naslouchat hlasem všech, kteří ho léta hledali. Nakonec, když byla jeho duše skoro zlomená, Otec čas mu udělil svobodu, spolu s magickými přesýpacími hodinami a posláním: příležitostí splatit svůj dluh tím, že naučí dvou pozemských lidí skutečnému významu času.

Zatímco počítání času začalo tak nevinně, dnes už dominuje v našich životech a nevíme si bez něj představit jediný den. Vynálezce se vrací právě do našeho světa a začíná svou cestu za vlastní záchranou se dvěma rozdílnými partnery: jedním je dospívající dívka, která si chce vzít život, přičemž druhým je vlivný starý obchodník, který chce žít navěky. Aby zachránil sám sebe, musí zachránit obou.

Tato evokující próza v sobě nese neobyčejný příběh, který inspiruje čtenáře, aby znovu zvážil své vlastní představy o čase, jak ho tráví a jaký cenný ve skutečnosti je.

  • počet stran: 245
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.12.2012
  • šířka: 139mm
  • výška: 24mm
  • hmotnost: 325g
  • ISBN: 978–80–970765–9–7

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Albon Mitch
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Vision
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array