Bernard Cornwell: Plamenonosič - Boj o sjednocení Anglie pokračuje...

Bernard Cornwell: Plamenonosič - Boj o sjednocení Anglie pokračuje...


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Od prvního dne, kdy mi byl Bebbanburg zrádně ukraden, jsem snil o tom, že ho znovu získám. Mí předci vybudovali mocnou pevnost na skále nad mořem. Bebbanburg je nedobytný a patří mně. V Británii trvá nejistý mír. Celý popis

269
299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
269 Kč
-10%
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100016277001

Popis

Popis produktu

Od prvního dne, kdy mi byl Bebbanburg zrádně ukraden, jsem snil o tom, že ho znovu získám. Mí předci vybudovali mocnou pevnost na skále nad mořem. Bebbanburg je nedobytný a patří mně.
V Británii trvá nejistý mír. Vikinský vládce Northumbrie Sigtryggr a saská královna Mercie Athelflaed dodržují sjednané příměří, a tak největší saský válečník Uhtred z Bebbanburgu má konečně šanci pokusit se dobýt zpět svou domovskou pevnost, kterou mu před mnoha a mnoha lety ukradl jeho proradný strýc a v níž nyní sídlí jeho bratranec.
Osud je však neúprosný a nepřátelé, kteří se proti Uhtredovi spikli, spolu s přísahou věrnosti Athelflaed ho od jeho snu vrátit se do Bebbanburgu jako jeho pán odvádějí. Do boje o britská království vstupují nové síly: slavný král Alby Konstantin Skotský se snaží využít příležitosti a zabrat území severně od velké římské zdi. A stejně tak chce nejisté situace využít nejmocnější západosaský ealdorman Athelhelm k tomu, aby posílil nárok svého vnuka na wessexský trůn.
Uhtred je však rozhodnut, že žádní nepřátelé, noví ani staří, kteří se proti němu spojili, ho nemohou od jeho snu odvrátit. Je pán z Bebbanburgu, ale musí vynaložit veškeré zkušenosti a bojové umění, aby svůj sen uskutečnil a znovu získal to, co mu dědickým právem patří. 

 

  • Datum vydání: 01. 05. 2017
  • Počet stran: 288
  • ISBN: 978–80–7507–687–8
  • Vazba: Pevná s přebalem lesklá

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Bernard Cornwell
Typ(vazba) vázaná
Jazyk česky