Muž v karanténě

Muž v karanténě


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Pravdivá výpověď o budoucnosti člověka. Mírně katastrofická kniha o lidském osudu. Svět se nakloní a částečně zřítí do lokální záhuby, napsal Básník Ticho v závěru Obchodníka s nocí (2009). Nová kniha Muž v karanténě. Nouzový stav není první bilancí .. Celý popis

119
142 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
119 Kč
-16%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100034188500

Popis

Popis produktu

Pravdivá výpověď o budoucnosti člověka. Mírně katastrofická kniha o lidském osudu. Svět se nakloní a částečně zřítí do lokální záhuby, napsal Básník Ticho v závěru Obchodníka s nocí (2009). Nová kniha Muž v karanténě. Nouzový stav není první bilancí obětí, mapou nákazy, rouškou pro žádost o grant, patetickým krémem, jenž hraje na city. Strhující děj, jak je u autora zvykem, se odehrává v realitě blízké budoucnosti a nekompromisně míří všemi směry, včetně tvůrčího zákulisí, spoutaného vytetovaným drakem, který žere vlastní srdce.

Každá kniha Básníka Ticho je jiná, ale tato překvapí, vrací se k tvrdšímu, konkrétním stylu, jenž zceloval ve svých začátcích; zatímco na Obchodníkovi s nocí autor pracoval celkem 10 let, Muže v Karanténě napsal za měsíc.

Opět přivádí do života paletu postav různých škál, emergentní děj, nekonečnost motivů, vyčerpávající hlubinnou psychologii, propracovaný obraz budoucího světa mířící daleko za hranici sp. tabu, analýzu i metodiku proroctví a nevzdává se ani protřelého jazykového novátorství. Kniha ukazuje, že budoucnost člověk je z velké části tvořena jeho vzpomínkami: Až v našem životě převáží vzpomínky nad prožitkem současnosti, zemřeme, tato nelítostná volba potkává i mladé lidi, když je jejich přítomnost neúnosná, píše básník ve své nové knize. Ilustrace ke knize vytvořil akademický malíř Karel Jerie (*16. 3. 1977)

Žádná kniha od Ticha se nikdy nečetla tak rychle jako Muž v Karanténě. Nouzový stav.


Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Ticho Básník
Typ(vazba) Brožovaná
Vydavatel Our production Ltd.
Jazyk česky