Synek Karel: Půjčovna dívek

Synek Karel: Půjčovna dívek


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Román je příběhem dvou bratrů. Adam, mladý muž a milovník žen, silně ovlivněný matkou herečkou, pokládající život za zábavnou hru, se střetává se světem, kterému nerozumí. Celý popis

209
259 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
209 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů

Zboží partnera BOOKTOOK

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000261003

Popis

Popis produktu

Román je příběhem dvou bratrů. Adam, mladý muž a milovník žen, silně ovlivněný matkou herečkou, pokládající život za zábavnou hru, se střetává se světem, kterému nerozumí. Při pátrání po identitě jeho milenky s autorem procházíme po tenkém ledě pravdy a lži. Paralelně se odvíjí životní příběh staršího bratra, pro práci a rodinu žijícího Rudolfa, ředitele továrny. Ten se po přiznání své ženy ke vztahu k jinému muži rozhodne ponechat jí svobodu a dopřát ji i sobě.

Psychologicky laděný příběh Rudolfova manželství a bizarního vztahu Adama k milence a k matce je zasazen do reálií světa současného byznysu, prostředí slábnoucí umělecké slávy a exotického koloritu Thajska, kam Rudolf odjíždí hledat své nové štěstí a identitu.

Životní osudy hlavních i vedlejších postav často zmítaných pochybnostmi se vznášejí na polštáři reality a grotesky, která může některé slabší povahy šokovat, pokud nepřijmou skutečnost, že život je jen pravděpodobná a velmi vydařená hra.

  • počet stran: 272
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.10.2013
  • šířka: 143mm
  • výška: 20mm
  • hmotnost: 432g
  • ISBN: 978–80–7268–970–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Synek Karel
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Akcent
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array