Tahirová Sabaa: Jiskra v popelu

Tahirová Sabaa: Jiskra v popelu


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechejte Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši. Celý popis

282
349 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
282 Kč
-19%
Skladem u partnera 5 kusů
 

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100003358861

Popis

Popis produktu

Své tělo a krev zaslibte Impériu. Srdce si však ponechejte

Sirotek bojující za svou rodinu. Voják bojující za svobodu. Jiskra v popelu je epická fantasy odehrávající se v brutálním světě podobném Římské říši.

Laia je dívka z lidu Učenců, který žije pod tvrdou nadvládou Válečnického impéria. Když je její bratr zatčen za velezradu, nabídnou jí učenečtí povstalci bojující proti Impériu dohodu: pokud se nechá prodat jako otrokyně na imperiální vojenskou akademii a bude pro ně špehovat, zachrání jejího bratra před popravou.

Elias, nejlepší voják na akademii, je znechucený pronásledováním a zabíjením Učenců a rozhodne se dezertovat. Než však stačí utéct, dostane příkaz zúčastnit se Zkoušek, nemilosrdné soutěže, z níž má vzejít nový válečnický císař. Prohrát znamená okamžitou smrt, zvítězit znamená ztratit vlastní duši.

Když se Laiiny a Eliasovy cesty na akademii zkříží, oba zjistí, že jejich osudy jsou propojené víc, než by si vůbec dokázali představit, a že jejich rozhodnutí může změnit budoucnost celého Impéria.

  • počet stran: 452
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.2.2016
  • šířka: 152mm
  • výška: 40mm
  • hmotnost: 595g
  • ISBN: 978–80–7491–522–2

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Tahirová Sabaa
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Host
Jazyk česky
Knižní série Jiskra v popelu
Knižní edice Array