Taylor Patrick: Doktore, ne tak zhurta!

Taylor Patrick: Doktore, ne tak zhurta!


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Svérázný doktor Fingal O´Reilly ze severoirského městečka Ballybucklebo je čtenářům laskavě humorné doktorské série dobře znám. Celý popis

218
269 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
218 Kč
-18%
Skladem u partnera 5 kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100002819012

Popis

Popis produktu

Svérázný doktor Fingal O´Reilly ze severoirského městečka Ballybucklebo je čtenářům laskavě humorné doktorské série dobře znám. Svým pacientům – mezi nimiž se najdou opravdu svérázné figurky – umí pořádně vyčinit, ale pod hrubší slupkou ukrývá zlaté srdce. Jaká byla jeho studentská léta?

Život studenta medicíny, to dlouhé období zábav a studentských vylomenin čtyř kamarádů, tu a tam přerušené panikou, míří k závěrečným zkouškám. Fingalovi se podařilo vycepovat věčného studenta Boba, ovšem jemu samotnému ubírají čas nádherné chvíle s půvabnou sestřičkou Kitty O’Hallorhanovou, takže mu teď hrozí, že nepostoupí do dalšího ročníku… A jak si poradí s patolízalským šprtem Fitzpatrickem, který se mazaně vtírá do přízně profesorů – tohle přece Fingal a jeho kamarádi nenechají bez trestu!

Přichází první operace, radost z prvního vyléčeného pacienta, ale také první setkání se smrtí. Bude z Fingala dobrý doktor? Učitelé ho varují a hlásají profesní odstup od pacienta, avšak mladý adept ví, že medicína není jenom odbornost, že je to poslání.

  • počet stran: 464
  • produkt: Knihy – vázané
  • datum vydání: 1.11.2012
  • šířka: 140mm
  • výška: 32mm
  • hmotnost: 438g
  • ISBN: 978–80–7335–305–6

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Taylor Patrick
Typ(vazba) Knihy - vázané
Vydavatel Leda
Jazyk česky
Knižní série Irish Country
Knižní edice Array