Urban Petr: Urban - Pivrncova pocta pivu

100%
Hodnocení: 5
Autor: Urban Petr

Urban Petr: Urban - Pivrncova pocta pivu

100%
Hodnocení: 5
Autor: Urban Petr

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner

Publikace přináší zcela nové kreslené vtipy Petra Urbana, které nejsou vedeny v hospodské linii, ale převážně drží v pravdě název knížky – ctí mok, který provází lidstvo po mnohá staletí. Celý popis

121
5 1
149 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
121 Kč
-18%
Skladem u partnera 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100000237124

Popis

Popis produktu

Publikace přináší zcela nové kreslené vtipy Petra Urbana, které nejsou vedeny v hospodské linii, ale převážně drží v pravdě název knížky – ctí mok, který provází lidstvo po mnohá staletí. Petr Urban se dívá na zlatavou tekutinu v širších souvislostech a více výtvarně, ale zároveň svým charakteristickým pivrncovským humorným okem, proto se mají jeho příznivci na co těšit.

Knížka vznikla neobvyklým způsobem. Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou chystá na letošní letní období výstavu historického pivního skla spojenou s historií sklářství a pivovarnictví v Libereckém kraji. Ruda Pivrnec a Petr Urban jsou ve zdejším kraji doma, proto ke zhlédnutí expozice měli návštěvníky zvát kresleným vtipem. Téma nakonec autora tak zaujalo, že nevznikl jeden vtip, ale během několika týdnů stovka, což se zase zalíbilo pořadatelům expozice a Urbanovo dílo tak bude nedílnou součástí neobvyklé výstavy „A přece se točí!“ a zároveň vyjde knižně. V jabloneckém Belvederu tak bude výstava otevřena 19.6.2012 společně s křtem publikace a její kmotrou bude Barbora Špotáková.

  • počet stran: 120
  • produkt: Knihy – paperback
  • datum vydání: 1.6.2012
  • šířka: 149mm
  • výška: 9mm
  • hmotnost: 212g
  • ISBN: 978–80–904753–3–5

Parametry

Parametry produktu %1% %2%

Autor Urban Petr
Typ(vazba) Knihy - paperback
Vydavatel Urban Petr
Jazyk česky
Knižní série Array
Knižní edice Array