10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bezdrátová sluchátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
SkyShowtime zdarma
Philips TAT1215 KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
Philips TAT1215

Moderní design, dobré pasivní odstínění okolních hluků – Bluetooth 5.2 sluchátka Philips TAT1215 hrají pěkně vyladěným zvukem až 6 h na jedno nabití. Energii pro dalších 12 h provozu dodá nabíjecí box. Jsou odolná potu i vodě, mají handsfree mikrofon s potlačením ozvěny a přímo na sluchátkách je zabudované dotykové ovládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Stylová bezdrátová sluchátka se báječně hodí na poslech hudby i telefonování. Samsung Galaxy Buds2 vydrží na jedno nabití až 5 hod poslechu a 3,5 hod telefonování a kromě nezbytného ANC disponují i technologií Ambient Sound a VPU. S vybraným zařízením se párují pomocí Bluetooth 5.0. Milovníky designu zaujmou čistým, elegantním designem.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Philips TAT2236 Wave 200TWS, bílá
Philips TAT2236

Ke zdroji zvuku je připojíte bez použití kabelu pomocí Bluetooth 5.0 bezdrátové technologie – moderní přenosná sluchátka Philips TAT2236 vám hned po spárování s mobilem pustí do uší zvuk skvělé kvality a budou hrát celých 6 h na nabití. Dalších 12 h provozu přidá nabíjecí box. Model je odolný vodě dle IPX4 a vybavený handsfree funkcí.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Wave 200TWS, bílá Wave 200TWS, bílá
Wave 200TWS, bílá

Na nabití hrají 5 h a díky 500mAh nabíjecímu boxu je čas jejich provozu prodloužen o dalších 15 h – moderní in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka JBL Wave 200TWS okouzlí také silným JBL Deep Bass zvukem s posílenými spodními frekvencemi. Mají handsfree mikrofon a podporují hlasové ovládání.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
JBL Tune 520BT Wave 200TWS, bílá
JBL Tune 520BT

Zažijte naprosté audio blaho s Bluetooth 5.3 sluchátky JBL Tune 520BT, která jsou osazena dynamickými 33mm měniči a hrají legendárním JBL Pure Bass zvukem. Na nabití vydrží v provozu až 57 h. Disponují mikrofonem pro handsfree hovory, vícebodovým připojením i sklápěcí konstrukcí. Zvuk lze doladit na míru pomocí ekvalizéru v mobilní aplikaci JBL Headphones App.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
MARSHALL Major IV Bluetooth AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
MARSHALL Major IV Bluetooth

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A) AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
AirPods Pro 2023 s MagSafe (USB‑C) (MTJV3ZM/A)

Jedna z nejlepších in-ear sluchátek na trhu – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro (2. generace), která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou dynamickými měniči Apple s extra pohyblivou membránou, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 6 h na nabití. Nabíjecí MagSafe pouzdro s USB-C nabíjením přidá sluchátkům energii pro celkových 30 h provozu.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019) AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)
AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
HIVE SpacePods AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
HIVE SpacePods

Nádherný vesmírně modrý design, superzvuk se speciálním gaming módem – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE SpacePods nabízí potěšení pro oči i pro uši. Do výbavy dostala handsfree mikrofon, výkonné 13mm měniče, pohodlné pecky do uší, baterii s výdrží 6,5 h, odolnost vodě dle normy IPX5 i nabíjecí pouzdro pro dalších 18,5 h provozu sluchátek.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (3. generace) s Lightning pouzdrem vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL
SkyShowtime zdarma
Niceboy HIVE Podsie 3 AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Niceboy HIVE Podsie 3

Díky mobilní aplikaci Niceboy ION je snadno vyhledáte a také nastavíte jejich zvuk dle svých preferencí – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 jsou osazena 8mm měniči, poskytují čistý zvuk a pyšní se mikrofonem s potlačením okolních šumů pro srozumitelné handsfree hovory. Automaticky se párují s již jednou spárovaným zdrojem zvuku a na nabití hrají 9,5 h. Energii pro dalších 25,5 h provozu dodá 500mAh nabíjecí box.

můžete mít ZÍTRA

Od MALL