10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku
10x více produktů a lepší ceny než na kterémkoliv e-shopu v Česku

Bezdrátová sluchátka

Bezdrátová sluchátka jsou velice populární pro komfort při nošení – jejich hlavní předností je absence kabelu. Jsou vhodná pro sportovce i běžné uživatele, které přítomnost drátu klasických sluchátek obtěžuje. Jak vybrat ta nejlepší bezdrátová sluchátka a co je ANC technologie? Poradíme vám s výběrem!

Zobrazit více

Typy bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka lze rozdělit dle typu provedení do 2 základních skupin:

 • Bezdrátová sluchátka do uší (intraaurální) – nasazují se přímo do ucha, obvykle v podobě pecek nebo špuntů. Výhodou jsou malé rozměry a nižší cena.
 • Bezdrátová sluchátka přes uši (supraaurální a circumaurální) – sluchátka doléhající na ušní boltec. Výhodou je lepší izolace, nevýhodou však jejich vyšší hmotnost.

True Wireless sluchátka přináší naprostou svobodu během poslechu!  

Tato sluchátka tvoří pouze dva samostatné moduly, které jsou naprosto osvobozeny od drátů (nejsou propojeny ani sami mezi sebou). S chytrým telefonem i spolu navzájem se propojují pomocí Bluetooth. Na jedno nabití vydrží přehrávat i 10 hodin a dobíjí se pomocí speciálního pouzdra. Z tohoto důvodu jsou u výdrže uvedeny dva parametry – výdrž na jedno nabití a celková výdrž s pouzdrem.


Bezdrátová sluchátka s ANC

Některá True Wireless sluchátka a sluchátka přes celé ucho poskytují technologii ANC (Active Noise Cancelling). Dokážou účinně odstínit ruch v okolí, a vy si tak můžete vychutnat poslech naplno. Tuto funkci jde snadno vypnout, a vy se opět můžete soustředit na to, co se děje kolem vás. 


INFO:

ANC sluchátka najdete vždy jako špunty či sluchátka přes uši. Aby technologie správně fungovala, je nutné zvukovod řádně utěsnit, což by například klasické pecky nesplnily..


Sluchátka na doma nebo k TV

Běžně se jedná o sluchátka přes uši, která jsou komfortní na domácí nošení. Ideální jsou otevřené mušle. S televizorem nebo dalšími zařízeními se propojují skrze Bluetooth. Určitě oceníte funkci prostorového zvuku pro maximální prožitek při sledování filmů.


Sluchátka k notebooku a PC

Jsou běžně k dostání v podobě konstrukce přes uši pro komfortní delší nošení. Mušle mohou být otevřené i zavřené. Dobře izolují okolní zvuky a vynikají osobitým herním designem se světelnými prvky.


Sportovní bezdrátová sluchátka

Aby sportovní bezdrátová sluchátka při sportu perfektně seděla, bývají opatřena úchytkami za uši, které udrží sluchátka při pohybu na místě. Obvykle jsou sportovní sluchátka typu špunty, protože lépe drží v uchu. Běžně odolávají vodě, potu a náročnějším outdoorovým podmínkám. Hledejte ta s označením minimálně IPx4.


Věděli jste, že...

... na trhu najdete mnoho dalších druhů specializovaných sluchátek? Kromě klasických sluchátek do uší a sluchátek přes hlavu pořídíte také sportovní sluchátka, sluchátka k televizi nebo herní sluchátka.


Způsob připojení bezdrátových sluchátek

Drtivá většina sluchátek se propojuje s dalšími zařízeními skrze moderní bezdrátovou technologii Bluetooth. 

 • Bluetooth 5.2 – moderní verze, která poskytuje maximální vylepšení zvuku, a navíc snižuje nároky na spotřebovanou energii. 
 • Bluetooth 5.1 – verze, která zlepšila kvality především v oblasti polohy a navigace. 
 • Bluetooth 5.0 – u této verze došlo k výraznému zlepšení přenosu zvuku. 
 • Bluetooth 4.0 – najdete u starších modelů sluchátek, má horší zvukové přenosy a připojení není tak stabilní jako u novějších verzí. 

Způsob nabíjení a výdrž bezdrátových sluchátek

Bezdrátová sluchátka je třeba pravidelně dobíjet. True Wireless sluchátka se dobíjí pomocí nabíjecí stanice, další modely pomocí USB portu. Kapacita baterie i spotřeba energie, a tedy výdrž baterie, se u jednotlivých modelů a typů sluchátek liší, kapacita se uvádí v miliampér hodinách (mAh).

Běžně vydrží sluchátka na jedno nabití hrát několik hodin. Před koupí ověřte také kapacitu nabíjecí stanice – ta bývá často vybavena odolnými Li-lon bateriemi, které umožňují opakované nabití sluchátek bez toho, aby bylo třeba dobít napájecí stanici. Sluchátka tak mohou pracovat až 40 hodin. 

→ Dobití baterie trvá v závislosti na její kapacitě, druhu sluchátek a režimu poslechu 20 minut i několik hodin.  Například při aktivaci ANC technologie pro potlačení okolního ruchu se sluchátka vybíjí až o třetinu rychleji než v normálním režimu. 


TIP!

V případě potřeby je možné dokoupit k některým typům bezdrátových sluchátek příslušenství ke sluchátkům, v podobě náhradních špuntů či sluchátkových zesilovačů.


Provedení mušlí bezdrátových sluchátek

Způsob provedení mušlí sluchátek (plochy přiléhající na uši) ovlivňuje kvalitu poslechu.

 • Otevřené mušle – mají postranní otvory, výhodou je lepší kvalita zvuku, nevýhodou nedostatečná eliminace okolních zvuků, zvuk ze sluchátek se nese do okolí, sluchátka proto nejsou příliš vhodná do rušného prostředí (např. hromadné dopravy apod.).
 • Zavřené mušle – nemají postranní otvory, dobře eliminují okolní ruchy a zvuk ze sluchátek se nešíří dále, nevýhodou je mírné zkreslení zvuku. Využijete je např. při nošení ve městě. 

Provedení náušníků bezdrátových sluchátek

Náušníky přiléhají těsně k uchu a tvoří výslednou zvukovou stopu. Na trhu najdete několik druhů náušníků dle použitého materiálu:

 • Plastové náušníky – jejich výhodou je dobrá přilnavost, odolnost a kvalitní tlumení, nevýhodou může být nekomfortní tuhost, setkáte se s nimi u levnějších modelů sluchátek.
 • Textilní náušníky – velmi komfortní náušníky v široké škále provedení, nevýhodou může být vyšší cena.
 • Kožené náušníky – kvalitní a stylové pohodlné náušníky s dlouhou životností, nevýhodou je náročnější údržba a vyšší cena.

Jaké funkce u bezdrátových sluchátek oceníte?

 • Hlasový asistent – umožňuje pohodlně ovládat hlasitost, přehrávání skladeb apod. skrze aplikaci.
 • Přijímání hovorů – díky mikrofonu můžete propojením s chytrým telefonem skrze sluchátka vyřizovat telefonní hovory. 
 • NFC technologie – umožňuje vykonávat nejrůznější bezdrátové úkony mezi zařízeními na krátkou vzdálenost. 
 • Herní režim – snižuje zpoždění sluchátek tak, aby byla zajištěna maximální synchronizace zvuku i obrazu pro co nejlepší požitek ze hry. 
 • Prostorový zvuk – najdete nejčastěji u sluchátek na doma, oceníte jej při sledování filmů, zvuk přichází z různých stran a prohlubuje tak celkový prožitek.


Potřebujete poradit s dalšími parametry?

Poradíme vám v našem průvodci výběrem Jak vybrat sluchátka?


Tipy na nákup bezdrátových sluchátek

 • Bezdrátová sluchátka od firmy Xiaomi vydrží hrát až 26 hodin, spárujete je snadno pomocí Bluetooth 5.0, a k dostání jsou navíc za velmi příznivou cenu. 
 • JBL nabízí bezdrátová sluchátka v podobě pecek i klasických sluchátek na uši. Některé modely jsou vodotěsné, a tak se nemusíte bát, brát je s sebou kamkoliv na cesty!
 • Niceboy bezdrátová sluchátka si zamilujete pro jejich perfektní zvuk, dlouhou výdrž a osobitý design. Vybírat můžete z pecek, sluchátek přes hlavu i sportovních sluchátek, které dokonale drží na svém místě i při běhu. 
Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
Philips TAT1215 Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)
Philips TAT1215

Moderní design, dobré pasivní odstínění okolních hluků – Bluetooth 5.2 sluchátka Philips TAT1215 hrají pěkně vyladěným zvukem až 6 h na jedno nabití. Energii pro dalších 12 h provozu dodá nabíjecí box. Jsou odolná potu i vodě, mají handsfree mikrofon s potlačením ozvěny a přímo na sluchátkách je zabudované dotykové ovládání.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 499 Kč
Pecka cena
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 + DÁREK Stylové pouzdro Pepsi na sluchátka Buds Live/2/Pro

Stylová bezdrátová sluchátka se báječně hodí na poslech hudby i telefonování. Samsung Galaxy Buds2 vydrží na jedno nabití až 5 hod poslechu a 3,5 hod telefonování a kromě nezbytného ANC disponují i technologií Ambient Sound a VPU. S vybraným zařízením se párují pomocí Bluetooth 5.0. Milovníky designu zaujmou čistým, elegantním designem.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Pecka cena
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A) Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)
Apple AirPods Pro 2022 (MQD83ZM/A)

Dechberoucí zvuk nabízí Bluetooth 5.3 sluchátka Apple AirPods Pro 2022, která jsou osazená extra výkonnými měniči a vybavená čipem Apple H2 pro vysoce kvalitní zvukový projev díky adaptivní ekvalizaci. ANC technologie aktivně potlačí okolní hluky, režim propustnosti umožní komunikaci s okolím bez nutnosti vyndání sluchátek z uší. Na jedno nabití hrají 6 h, dalších 24 h přidá nabíjecí box.

můžete mít DNES

Od MALL
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
KOSS BT221i bezdrátová sluchátka

Stylová, kvalitní a cenově dostupná Bluetooth bezdrátová sluchátka Koss BT221i si zamiluje každý fanoušek dobré hudby a odpůrce kabelů v jedné osobě. Sluchátka mají klipové uchycení za ucho, vestavěný mikrofon a nabíjecí baterii, která zajistí až 6 hodin provozu. Nabíjení probíhá přes USB.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 575 Kč
MARSHALL Major IV Bluetooth KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
MARSHALL Major IV Bluetooth

Ikonický design a legendární zvuk ve vysoké kvalitě – Bluetooth 5.0 sluchátka Marshall Major IV Bluetooth jsou zkrátka jedinečná. Pyšní se dynamickými 40mm měniči, které reprodukují zvuk se silnými basy, hladkými středy a čistými výškami. Dají se připojit audio kabelem, disponují handsfree mikrofonem a na nabití hrají více než 80 h.

můžete mít DNES

Od MALL
Apple AirPods Max KOSS BT221i bezdrátová sluchátka
Apple AirPods Max

Bohové mezi sluchátky – to jsou jednoznačně bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods Max, která mají ANC technologii aktivního potlačení hluků z okolí, Transparency režim, adaptivní ekvalizér a prostorový zvuk. Osazena jsou 40mm dynamickými měniči s duálními neodymovými magnety, podporují hlasové ovládání, mají handsfree funkci a hrají 20 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
Akce
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019) Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Apple AirPods s nabíjecím pouzdrem MV7N2ZM/A bezdrátová sluchátka (2019)

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods mají oproti minulé verzi až 2× rychlejší přepínání mezi aktivními zařízeními, 1,5× rychlejší spojení telefonních hovorů, až o 30 procent nižší latenci při hraní her a vydrží až 5 hodin poslechu. Bohatý, vysoce kvalitní zvuk a hlas. Automaticky se zapnou, automaticky se připojí. Snadné nastavení pro všechna zařízení Apple a jejich hladké přepínání. Rychlý přístup k Siri, zapnutí přehrávání nebo přeskakování skladeb dvojitým klepnutím. Rychlé nabíjení v pouzdře, které se dá nabíjet konektorem Lightning.

můžete mít DNES

Od MALL
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky

SPORTOVNÍ BLUETOOTH SLUCHÁTKA R200 Vysoce kvalitní bezdrátová sluchátka TWS . Použití vysokorychlostního modulu Bluetooth 5.0 umožňuje pohodlné používání zařízení (dosah až 10 metrů). Přiložená kompaktní dokovací stanice funguje jako power banka, která vám umožní pohodlně dobíjet sluchátka.

můžete mít 14.6.

nebo
Levněji na Allegro od 500 Kč
Niceboy HIVE Pins 3 ANC Farrot Sluchátka přes uši R200, Sportovní bluetooth sluchátka pro běh 500 mAh powerbanky
Niceboy HIVE Pins 3 ANC
NICEBOY akce: Získejte dodatečnou slevu 15 % s kódem NICEBOY15 v košíku (platí do 11.6. nebo do vyprodání zásob)!

Po designové stránce velice povedená moderní Bluetooth 5.3 sluchátka Niceboy HIVE Pins 3 ANC nabízí propracovaný plný zvuk díky osazení 10mm měniči a ANC technologii aktivně potlačující okolní hluky. Na nabití hrají 10 h, dalších 30 h provozu přidá 400mAh nabíjecí box. Jsou odolná vodě a potu dle normy IPX4 a podporují hlasové ovládání. Jejich funkce rozšiřuje mobilní aplikace ION.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 190 Kč
Pecka cena
Niceboy HIVE Airsport 3 Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Niceboy HIVE Airsport 3
NICEBOY akce: Získejte dodatečnou slevu 15 % s kódem NICEBOY15 v košíku (platí do 11.6. nebo do vyprodání zásob)!

Výborně se s nimi sportuje – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Airsport 3 mají lehounkou a vysoce odolnou konstrukci s háčky za uši pro ještě lepší fixaci během pohybové aktivity. Hrají bravurně vyladěným zvukem, podporují hlasové ovládání, disponují handsfree mikrofonem a na jedno nabití vydrží v provozu 7 h. Díky nabíjecímu pouzdru hrají až 25 h.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 959 Kč
WOWO Bezdrátová sluchátka pro Apple Air Pro Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
WOWO Bezdrátová sluchátka pro Apple Air Pro

Bílá bezdrátová sluchátka pro Apple iPhone Air Pro vám nabídnou volné pohybování od připojeného zařazení až do vzdálenosti 10 metrů. Výdrž při aktivním poslechu hudby se pohybuje mezi 3–4 hodinami.

můžete mít 14.6. - 15.6.

nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A) Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)
Apple AirPods 2022 s Lightning nabíjecím pouzdrem (MPNY3ZM/A)

Legendy ve 3. generaci jsou tady – nádherná in-ear Bluetooth 5.0 sluchátka Apple AirPods (3. generace) s Lightning pouzdrem vystřelí každého posluchače či posluchačku do hudebního ráje. Hrají špičkovým zvukem, který je automaticky přizpůsoben poloze hlavy i tvaru ucha. Do výbavy dostala mikrofon pro handsfree hovory a hlasové ovládání. Na nabití hrají až 6 h, dalších 24 h provozu sluchátek přidá nabíjecí pouzdro.

můžete mít DNES

Od MALL

Bezdrátová sluchátka

Hledáte stylová a kvalitní výkonná bezdrátová sluchátka? Vybírejte na Mall.cz. V nabídce máme kvalitní intraaurální bezdrátová sluchátka do uší, i supraurální a cicumaurální sluchátka přes uši!

Bezdrátová sluchátka vytříbených designů a vysoké kvality nabízí značky Niceboy, Sony, JBL, Beats, KOSS, MARLEY, MARSHALL, Panasonic, Sennheiser a mnoho dalších.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku produktů z této kategorie naleznete i na Allegro.cz - Bezdrátová sluchátka