10× více produktů za nejlepší ceny
10× více produktů za nejlepší ceny

Bezdrátová sluchátka

Buďte
a nakupujte s dopravou ZDARMA
0
měsíčně
Upřesnit parametry
JBL Live 660NC Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
JBL Live 660NC

Když si budete přát, okolní hluky rázem utichnou – stačí na moderních circumaurálních Bluetooth 5.0 sluchátkách JBL Live 660NC aktivovat ANC funkci, která automaticky potlačí ruchy z okolí. Sluchátka mají Ambient AwareTalkThru režimy, kvalitní mikrofon pro čisté handsfree hovory, hlasové ovládání pomocí Hey Google i 750mAh baterii s až 50h výdrží. Hrají čistým JBL Signature Sound zvukem a lze je připojit také audio kabelem.

můžete mít DNES

Od MALL
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Xiaomi Redmi Buds 4 Lite

Ještě silnější basy, ještě jasnější výšky – Bluetooth 5.3 sluchátka Xiaomi Redmi Buds 4 Lite si zamilujete od prvního poslechu. Model je odolný vodě i prachu, na nabití hraje 5 h a díky nabíjecímu boxu se doba provozu sluchátek dostává na 20 h. Nechybí funkce handsfree s potlačením okolních šumů, vestavěné dotykové ovládání, podpora hlasových asistentů, režim s nízkou latencí i Google Fast Pair rychlé párování.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 467 Kč
Intezze CLIQ, šedá Xiaomi Redmi Buds 4 Lite
Intezze CLIQ, šedá

Díky systému 4 mikrofonů a Qualcomm cVc účinně potlačují hluky při handsfreeování – moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Intezze CLIQ se hodí jak pro telefonování, tak pro poslouchání hudby ve vysoké zvukové kvalitě. Pyšní se výkonnými 10mm měniči, čipem Qualcomm 3040, výdrží 8 h na nabití i prémiovým 450mAh pouzdrem pro 4 plná nabití sluchátek.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 053 Kč
JBL Live 460NC MARSHALL Minor III, černá
JBL Live 460NC

Když si budete přát, okolní hluky rázem utichnou – stačí na moderních Bluetooth 5.0 sluchátkách JBL Live 460NC aktivovat ANC funkci, která automaticky potlačí ruchy z okolí. Sluchátka mají Ambient AwareTalkThru režimy, kvalitní mikrofon pro čisté handsfree hovory, hlasové ovládání pomocí Hey Google i 750mAh baterii s až 50h výdrží. Hrají čistým JBL Signature Sound zvukem a lze je připojit také audio kabelem.

můžete mít DNES

Od MALL
MARSHALL Minor III, černá MARSHALL Minor III, černá
MARSHALL Minor III, černá

Charakteristický design hned napoví, od které fenomenální audio společnosti drobné pecky do uší jsou – moderní Bluetooth 5.2 sluchátka Marshall Minor III zkrátka dávají vědět už z dálky, že jde o model z dílny Marshall. Vysoce výkonné 12mm měniče pustí do uší posluchače úžasně čistý zvuk. Na nabití hrají 5 h, dalších 20 h přidá nabíjecí box. Sluchátka disponují handsfree mikrofonem a jsou odolná dle IPX4.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 2 189 Kč
Pecka cena
LAMAX NoiseComfort ANC MARSHALL Minor III, černá
LAMAX NoiseComfort ANC

Účinně potlačí okolní hluky díky ANC technologii a zvládnou hrát na nabití až 50 h – moderní bezdrátová Bluetooth 5.0 sluchátka LAMAX NoiseComfort ANC lze připojit i kabelem, v každém případě ale pustí do vašich uší krásně vyladěný zvuk. Nechybí jim handsfree mikrofon, podporují hlasové asistenty a mají prvotřídní zpracování.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 1 589 Kč
Niceboy HIVE Podsie 3 Bose QuietComfort Earbuds II
Niceboy HIVE Podsie 3

Díky mobilní aplikaci Niceboy ION je snadno vyhledáte a také nastavíte jejich zvuk dle svých preferencí – Bluetooth 5.1 sluchátka Niceboy HIVE Podsie 3 jsou osazena 8mm měniči, poskytují čistý zvuk a pyšní se mikrofonem s potlačením okolních šumů pro srozumitelné handsfree hovory. Automaticky se párují s již jednou spárovaným zdrojem zvuku a na nabití hrají 9,5 h. Energii pro dalších 25,5 h provozu dodá 500mAh nabíjecí box.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
SENCOR SEP 510BT Bose QuietComfort Earbuds II
SENCOR SEP 510BT

Za všech okolností elegantní a připravená k poslouchání muziky – stylová Bluetooth 5.0 sluchátka SENCOR SEP 510BT těší půvabným TWS designem i skvělým výkonem díky 10mm měničům. Jsou vybavena mikrofonem pro handsfree, Li-Ion akumulátory s výdrží 7 h na nabití a nabíjecím pouzdrem s 400mAh baterií.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 320 Kč
Bose QuietComfort Earbuds II Bose QuietComfort Earbuds II
Bose QuietComfort Earbuds II

Bez kompromisů potlačí okolní hluky a přizpůsobí zvuk na míru uším posluchače – moderní Bluetooth 5.3 sluchátka Bose QuietComfort Earbuds II jsou určená vysoce náročným uživatelům, kteří si potrpí na nejmodernější technologie. Nabízí ANC technologii s CustomTune kalibrací zvuku, Tichý režim, Aware mód a technologii ActiveSense. Disponují duálními handsfree mikrofony a hrají 6 h na nabití.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 6 633 Kč
Skullcandy Hesh Evo Wireless Over-Ear Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka
Skullcandy Hesh Evo Wireless Over-Ear

Vaše uši potěší precizně vyladěným zvukem bohatým na detaily – Bluetooth 5.0 sluchátka Skullcandy Hesh Evo Wireless Over-Ear jsou osazena 40mm měniči, vybavena baterií s až 36h výdrží na nabití. Konstrukce je bytelná a skládací. Využijete je také pro handsfree hovory. Technologie Tile pomůže s vyhledáním odložených sluchátek.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro
Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka
Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka

Křišťálově čistý zvuk, živé rytmy, bohaté basy – to a mnohem více nabízí špičková bezdrátová Bluetooth 4.2 sluchátka Pioneer HDJ-X5BT s podporou kodeků aptX, SBC a AAC. Nabíjecí baterie zajistí provoz na 20 h, nechybí možnost připojení 1,2m audiokabelem. Sluchátka lze složit do kompaktnějšího tvaru.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Levněji na Allegro od 3 353 Kč
Buxton BTW 8800 TWS ANC, černá Pioneer HDJ-X5BT-R bezdrátová sluchátka
Buxton BTW 8800 TWS ANC, černá

Pohodový poslech hudby v super zvukové kvalitě a bez rušení okolními zvuky zajistí bezdrátová Bluetooth 5.2 sluchátka Buxton BTW 8800 TWS ANC, která mají technologii aktivního potlačení okolních hluků, režim propustnosti zvuků, 10mm měniče a dobře sedící špunty v uších. Disponují mikrofony pro handsfree hovory, jsou odolná vodě dle normy IPX6 a na jedno nabití hrají až 8 h. Díky nabíjecímu boxu s LED displejem se celková doba provozu sluchátek prodlužuje na 40 h.

můžete mít DNES

Od MALL
nebo
Objevte širší nabídku na Allegro