One Way Premio 9 Classic

One Way Premio 9 Classic

Hodnocení: 5
5 499 Kč 2 399 Kč

Běžecké lyže One Way Premio 9 Classic pro klasický styl, vycházející ze závodních modelů, ideální pro dlouhé vzdálenosti. Pěnové jádro a lehké camber krojení lyže pro skvělý odraz i skluz. Vhodné pro rekreační i závodně založené lyžaře. Dodávané bez vázání.

Madshus Sport Classic MG
2 790 Kč 2 679 Kč

Běžky disponují syntetickou skluznicí, kterou není třeba mazat speciálními vosky, pouze nenamrzajícími přípravky. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Classic MG jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Sporten Triumph skate
4 172 Kč 2 999 Kč

Běžecké lyže disponují stabilní, pevnou a tvrdou skluznicí. Jádro je odlehčené a lyže celkově poskytuje výborné jízdní vlastnosti. Sporten Triumph skate využijí především ambiciózní lyžaři se sportovním záměřením. Součástí je vázání Salomon Prolink Auto.

Stiga Dětské běžky Snowfling 90 černé
1 499 Kč 1 399 Kč

Dětské běžky s plastovým typem vázání, které lze nastavit na velikost běžných bot o 22–28. Vhodné k učení pro děti od 2 do 5 let. Společně se v setu nachází i odrazové hůlky s padnoucí rukojetí a úchyty kolem rukou. Stiga Dětské běžky Snowfling 90 černé jsou ideálním startem pro sbírání zkušenosti na trati.

Sporten Perun Pro
4 172 Kč 2 999 Kč

Běžecké lyže disponují jádrem, které je složené z několika lamel z výběrového dřeva. Součástí je sintrovaná skluznice pro zajištění skvělého skluzu. Mají krojení pro dobrou stabilitu a ovladatelnost. Sporten Perun Pro jsou opatřeny vázáním Salomon Prolink Auto.

Madshus Sport Combi Wax
2 790 Kč 1 779 Kč

Běžky disponují odolným dřevěným jádrem z Paulownie, které je zpevněno opletem. Součástí je vázání Rottfella Basic se systémem NNN. Madshus Sport Combi Wax jsou při stoupání velmi stabilní a využijí je především rekreační sportovci.

Sporten Perun MgE
3 873 Kč 2 039 Kč

Posledních pár kusů za tuto cenu!

Pánské běžecké lyže disponují jádrem, které je složené z několika lamel z dřeva z topolu, které je skvělé na výrobu běžek. Součástí je sintrovaná skluznice s lisovaným prosmykem s možostí úpravy dle váhy lyžaře. Sporten Perun MgE jsou opatřeny vázáním Salomon Prolink Auto.

Sporten Perun Pro W
4 172 Kč 2 849 Kč

Dámské běžecké lyže disponují jádrem, které je složené z několika lamel z výběrového dřeva. Součástí je sintrovaná skluznice pro zajištění skvělého skluzu. Jsou opatřeny krojením pro dobrou stabilitu a ovladatelnost. Sporten Perun Pro W jsou opatřeny vázáním Salomon Prolink Auto.

Madshus Ultrasonic Classic NIS
4 690 Kč 2 569 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Madshus Ultrasonic Classic jsou ultralehké závodní lyže pro rekreační i sportovní běžce. Mírné boční vykrojení a citlivě reagující karbonové vyztužení pro výjimečný cit v lyži. NIS deska součástí.

Sporten Triumph classic
4 172 Kč 2 999 Kč

Běžecké lyže disponují stabilní, pevnou a tvrdou skluznicí. Jádro je odlehčené a lyže celkově poskytuje výborné jízdní vlastnosti. Sporten Triumph classic využijí především ambiciózní lyžaři se sportovním záměřením. Součástí je vázání Salomon Prolink Auto.

Atomic Motion 52 Wax
2 990 Kč 2 679 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Atomic Motion 52 Wax je voskovací model z řady turistických lyží. Model je vhodný pro běžkaře preferující dlouhý, komfortní skluz.

FISCHER Twin Skin Pro + Control Step délka 187 cm
5 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžky s hlavní složkou jádra AIR TEC BASALITE lyží Fischer Twin Skin Pro jsou pláty z extrémně lehkých dřevin protkané vyfrézovanými vzduchovými kanálky. Charakteristické je také obsahem lehkých bazaltových vláken, které dolaďují torzní vlastnosti lyží. Výhodou bazaltových vláken je také relativn…

FISCHER Speedmax Classic plus - medium-12%
13 990 Kč 12 190 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Fischer Speedmax Classic plus – medium jsou závodní běžky zkonstruované za použití profesionálních technologií. Skvělé běžky pro náročné vyznavače klasiky, kteří chtějí dosahovat těch nejlepších výsledků.

Atomic Mover XCruise Grip + Prolink ASC 19/20
2 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžky + vázání Atomic Mover Xcruise Grip jsou široké stabilní lyže se šupinou, vhodné pro všechny začínající nebo nenáročné turisty, kteří hledají odolnou a pohodlnou lyži pro výlety ve stopě.

n
n vázání Prolink ASC
n n JádroDensolite Core n Parametry52–49–55mm n SkluzniceBase Index 150…
FISCHER Twin Skin Race Medium/stiff + Race Classic
8 999 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžky Fischer Twin Skin Race Meduim/Stiff+vázání|n|Vybavení pro pravidelné tréninky bez nutnosti řešit mázu, TWIN SKIN RACE s nemazací stoupací zónou osazenou mohérovými pásy. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice, zaručují pevný odraz a plynulý skluz. Pásy z mohéru …

FISCHER Twin Skin Sport EF+Tor Step 19/20
3 591 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžky mají pevný a plynulý odraz je technologie Fischer TWIN SKIN Sport. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice. Díky teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzání.

n Nová technologie EFFICIENT FORWARD (EF) účinně vyrovnává chyby a n…
FISCHER Twin Skin Superlite EF + Control step 19/20
6 561 Kč

Poslední kus za tuto cenu!

Běžky Fischer Twin Skin Superlite mají pevný a plynulý odraz = technologie TWIN SKIN. Dva oddělené pásy, vsazené a integrované různě hluboko do skluznice. Díky teflonové vrchní vrstvě je maximálně redukována nasákavost a následné namrzáníNová technologie EFFICIENT FORWARD (EF) účinně vyrovnává ch…

Stiga Dětské běžky Snowfling 110 černé
1 799 Kč 1 589 Kč

Dětské běžky s kovovým typem vázání, které lze nastavit na velikost běžných bot o 28–36. Společně se v setu nachází i odrazové hůlky s padnoucí rukojetí a úchyty kolem rukou. Stiga Dětské běžky Snowfling 110 černé jsou ideálním startem pro sbírání zkušenosti na trati.

Běžky (běžecké lyže)

Dámské běžecké lyže, pánské běžky i běžky pro děti můžete pohodlně vybrat na Mall.cz. Nabízíme běžecké lyže pro rekreační lyžaře, sportovce i profesionály.

Běžecké lyže Fischer

Výrobce Fischer nabízí kvalitní běžecké lyže všech kategorií. Běžky Fischer junior jsou vhodné pro děti a mládež, začátečníci ocení Fischer Twin Ski Pro, pro závodníky jsou tu modely z řady Race Classic nebo Race Skating.

→ Běžky pořídíte také u výrobců Atomic, Madshus nebo Salomon i dalších.

Běžky set

Set na běžky obvykle obsahuje sadu běžeckých lyží, hole na běžky, běžeckou obuv i vázání na běžky.

Mohlo by vás dále zajímat

Nabídku nejlevnějších produktů seřazených podle ceny naleznete v kategorii levné Běžky (běžecké lyže).
Nabídku našich zlevněných produktů naleznete v kategorii Běžky (běžecké lyže) výprodej.
Produkty v akci naleznete v kategorii Běžky (běžecké lyže) akce.