Levandulové údolí Trojpack BIO RAW tyčinek s Levandulí Chodouňskou

Levandulové údolí Trojpack BIO RAW tyčinek s Levandulí Chodouňskou

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
TROJPACK – BIO RAW tyčinky Divoká višeň, Jahodová, Divoká višeň v hořké čokoládě s Levandulí Chodouňskou BIO. VEGAN. RAW. Gluten free. Bez cukru. Podporují imunitu a klidnou mysl z čisté přírody. Celý popis
128 Kč
Cena je uvedena včetně DPH.
0,85 Kč/g

Skladem u partnera 5+ kusů

29.9.2021 - 30.9.2021 při doručení na adresu
Možnosti doručení
 

Zboží partnera Tři věže s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100019043675

Popis

Těžko se vybírá z tak zajímavých chutí. Dopřejte si proto všechny tři tyčinky: Jahodovou, Divokou višeň i divokou višeň v hořké čokoládě namíchané s naší vzácnou BIO Levandulí Chodouňskou – přírodním sladidlem.

BIO RAW Divoká višeň je hrdým produktem Národního geoparku Barrandien.

Divoká višeň svačina přináší vitamíny A, C a D, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl. 

Jahodová tyčinka přináší do vašeho těla vitamíny C, draslík a kyselinu listovou spolu s přírodními antioxidanty, ATB a antiseptiky z Levandule Chodouňské. Připravili jsme nutričně vyvážené občerstvení s našimi odborníky na výživu obsahující potřebné živiny pro LIFE BALANCE. Užijte si spoustu vlákniny, vitamínů a látek, které podporují vaši imunitu a také vaši krásu a mysl. ANTI AGING. LIFE BALANCE.  

Málokdo ví, že BIO Levandule je nosičem přírodních antioxidantů, ATB, Antiseptika. Je vynikajícím přírodním ANTIDEPRESIVEM a sladidlem.

Bez cukru, bez glutamátů, bez chemie, bez přísad a barviv. BIO. 

Obsahuje přírodní antioxidanty, ATB a antiseptika. 

Vyrábíme cestou udržitelnosti. S úctou k planetě a s láskou k člověku.