Chopsticks CITY AROMA Shirataki / Konjakové nudle original uzel (200 g)

Chopsticks CITY AROMA Shirataki / Konjakové nudle original uzel (200 g)

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Charakteristika: CITY AROMA Shirataki nudle original uzel jsou jednou z variant Shirataki těstovin, které slouží jako zdravá náhrada klasických těstovin. Jsou vyrobeny z kořene rostliny zvané Amorphophallus konjac pěstované v různých částech Asie. Celý popis

Již se neprodává

Doručení na adresu nedostupné

Zboží partnera dietashopbrno.cz s.r.o.

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100021452244

Popis

Charakteristika: CITY AROMA Shirataki nudle original uzel jsou jednou z variant Shirataki těstovin, které slouží jako zdravá náhrada klasických těstovin. Jsou vyrobeny z kořene rostliny zvané Amorphophallus konjac pěstované v různých částech Asie. Konjac obsahuje glukomannan, což je látka, která pomáhá se spalováním tuků a kontrolou váhy. Mimo jiné reguluje krevní cukr a snižuje choresterol v krvi. Proto je konjac ideální potravinou pro regulaci hmotnosti a pro prevenci obezity. Výrobky z konjacu jsou nejen velmi zdravé, protože obsahují plno vlákniny, ale právě také velmi dietní, protože neobsahují vůbec žádné tuky ani sacharidy a navíc jsou bez lepku i škrobu. Pomáhají při snižovaní cholesterolu, regulují hladinu cukru v krvi a pomáhají při hubnutí. Velkou výhodou těchto těstovin je, že ať jich sníte, kolik chcete, přesto nepřiberete!

Těstoviny z konjacu jsou vhodné jako součást zdravé výživy, pro regulaci hmotnosti (hubnutí), pro Low Carb stravování, pro vegany, diabetiky, osoby s vysokým cholesterolem i pro osoby s nesnášenlivostí pšenice, lepku, laktózy nebo sóji. Shirataki těstoviny jsou vhodné pro všechny fáze Dukanovy diety!

Obsah balení: 340 g, po odkapání 200 g . Složení: Voda, konjacová mouka 3,8 %, regulátor kyselosti: hydroxid vápenatý. Výživové hodnoty (na 100g): Energetická hodnota: 36 kJ/9,5 kcal. Sacharidy: 1,5 g. Sůl: 0,14 g.  Použití: Po otevření těstoviny slijte do cedníku a pořádně propláchněte, aby se odstranil nepříjemný zápach z konzervační tekutiny. Poté vařte asi 1 minutu v osolené vodě, aby se těstoviny prohřály. Těstoviny podávejte vždy s nějakou omáčkou, šťávou nebo zeleninou, protože shirataki nemají vůbec žádnou chuť a tak přejímají chuť právě z omáčky, šťávy nebo zeleniny. U Dukanovy diety nezapomeňte na maso! Skladování: Skladujte při pokojové teplotě. Chraňte před slunečním zářením. Nezmrazujte. Po otevření uchovávejte v lednici v uzavřené nádobě i s nálevem max. 48 hodin.