Jablotron CA-345 autoalarm s lokální signalizací a imobilizérem

Jablotron CA-345 autoalarm s lokální signalizací a imobilizérem

Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partner
Autoalarm CA-345 je určen pro instalaci do vnitřního prostoru vozu s palubním napětím 12 i 24V a ukostřeným záporným pólem. Je chráněn proti přepólování a přepětí, aktivační vstupy jsou chráněny proti zkratu a přivedení napětí. Podpora bezdrátových detektorů a ovladačů řady JA-15× a JA-18×. Celý popis
3 225 Kč
Cena je uvedena včetně RP a DPH.
Doprava zdarma

Již se neprodává

Zboží partnera DOBRÝ-OBCHOD.CZ

Prodej zastřešuje MALL.CZ včetně případné reklamace či vrácení zboží.
Partner odesílá zboží v samostatné zásilce.
Partner určuje způsoby a ceny doručení.

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100056809465

Popis

Autoalarm CA-345 je určen pro instalaci do vnitřního prostoru vozu s palubním napětím 12 i 24V a ukostřeným záporným pólem. Je chráněn proti přepólování a přepětí, aktivační vstupy jsou chráněny proti zkratu a přivedení napětí. Podpora bezdrátových detektorů a ovladačů řady JA-15× a JA-18×. Režim plného nebo částečného střežení. Vestavěný CAN-Bus převodník Integrovaný otřesový snímač. Sada neobsahuje dálkové ovladače.

Autoalarm je vybaven sirénou pro akustickou signalizaci, imobilizérem a optickou signalizací pomocí blinkrů. Může ovládat centrální zamykání, ale také funguje jako autoalarm ovládaný originálním ovládáním vozu. Oba způsoby ovládání se dají kombinovat. Instalaci alarmu lze rozšířit o bezdrátové detektory, které mohou střežit vnitřní prostor vozu nebo i jeho okolí (garáž, přívěs). Autoalarm může být zajištěn i částečně, tedy s dočasným vyloučením některých vstupů. Snadné naprogramování autoalarmu umožňuje bezdrátový programovací přípravek CA-340PRG.

Technické parametry::

  • Napájení – 12/24 V (9 – 32) V DC
  • Klidový odběr proudu max. 20 mA
  • Pracovní frekvence 1 RF kanál, GFSK, 868,1 MHz
  • Přijímač DO – 868,1 MHz, GFSK, e.r.p. > Návod