VUEMATE GPS modul pro detektory únavy DL330A a DL550A

VUEMATE GPS modul pro detektory únavy DL330A a DL550A


Partnerský prodej - cenu dopravy určuje partnerNovinka

Doplněk pro optimalizaci funkce detektoru únavy v závislosti na rychlosti vozidla. Při nízké rychlosti do 5 km/hod. vypíná signalizaci, naopak při vysoké nad 110 km/hod. ji nastavuje na maximum. Celý popis

1180
1 299 Kč Cena je uvedena včetně DPH.
1 180 Kč
Skladem 5+ kusů

Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců) Kód: 100022118776

Popis

Popis produktu

Přídavné zařízení – externí modul GPS pro připojení k detektoru únavy DL330A a DL550A, který jednoduše připojíte do vstupu pro externí rozhraní I/O na zadní straně přístroje.

 

Jeho účelem samozřejmě není určování Vaší polohy nebo plánování cesty, tuto funkci má Vaše palubní GPS, kterou nenahrazuje.

Účelem tohoto jednoduchého, ale velmi praktického doplňku je stanovení rychlosti vozidla, kterou Váš nový přístroj jinak nemá možnost zjistit (kromě napájení není nijak spojen s vozidlem).

 

Modul GPS doplňuje Váš detektor únavy o velmi zajímavou vlastnost: může měnit svoji funkci podle rychlosti, jakou se pohybujete:

 

  • Do 5 km/hod.: Při stání nebo velmi pomalém pohybu vozidla (třeba zajíždění na parkovací místo) se veškerá signalizace detektoru únavy vypne a neruší Vás, i když třeba zastavíte nebo při couvání otočíte hlavu. Věřte, že to opravdu oceníte.
  • Od 6 km/hod. do 110 km/hod.: V tomto rozmezí pracuje Váš detektor únavy podle Vašeho nastavení.
  • Nad 110 km/hod.: Při vysoké rychlosti vozidla nad tuto hranici se přístroj automaticky nastaví na maximální hodnoty citlivosti i hlasitosti. Když se rychlost sníží pod 110 km/hod., vrátí se přístroj zpět k nastaveným uživatelským hodnotám.Tím je zajištěna maximální funkčnost přístroje při vysokých rychlostech, při kterých se výrazně zvyšuje riziko.

TENTO DOPLNĚK OPRAVDU DOPORUČUJEME!


Parametry

Parametry produktu %1% %2%